Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Milka 12:28, 09 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I mnie dziewanna zachwyciła
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 13:39, 09 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
powzdychałam Dziewanna śliczna!
____________________
Mój nowy ogródek
laurowisnia 15:17, 09 lip 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ależ tu się działo, odwiedzający mieli swoją ucztę, a my ucztę zdjęciową.
Wspaniale się ogląda tak bogaty ogród, nie wiadomo przy której fotce zatrzymać się na dłużej, koniecznie trzeba wrócić.
Zakupiłam podobną dziewannę, jest dość niska, ma jeden kłosek na razie, może nasionka wytworzy.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Urszulla 17:37, 09 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21908
Piękna ta dziewanna austriacka a śmiałek mnie już wcześniej zachwycał- on lubi sucho czy mokro?
i podziwiam Cię za wysiew z nasion, mam w pobliżu taką sąsiadkę ogrodniczkę która wszystko ma z własnego chowu i wysiewów, jest niesamowita- mam od niej sadzonki cleome -rosną, nie mogę się doczekać ich kwitnienia. I ciągle myślę o tym arcydzięglu od Ciebie, który w mojej ziemi się zmarnował
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Joku 18:52, 09 lip 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12245
viva napisał(a)


Jolu czasem trzeba przysiąść do komputera
Dziewczyny powstawiały tyle zdjęć że wydaje mi się iż wszystko już jasne
Jolu dla Ciebie ławeczka z widoczkiem




Viva, rozczuliłaś mnie, dziękuję za piękny obrazek. Ławeczkę mam chyba taką samą, tylko nieco inny odcień. Obwódkę tworzą chyba kukliki ?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
MiraR 19:14, 09 lip 2015

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Vivo piękny,wytworny i niesamowicie kojący jest Twój ogród.Przepiękne królestwo róż i bylin.I tyle inspiracji w nim można znaleźć.Pozdrawiam serdecznie i nisko się kłaniam za stworzenie tak cudnego raju,marzeniem jest mieć taki ogród
____________________
butterfly 19:21, 09 lip 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Pooglądałam jeszcze raz zdjęcia cudnego ogrodu... wróciły wspomnienia

PS> Dziewczynkom odp. że to jest tak piekny ogród, ze wszyscy przyjeżdżają go obejrzeć
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Dorota123 21:30, 09 lip 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Oglądam nowe zdjęcia i od razu kojarzę - to z tego zakątka, a to w tym miejscu ogrodu. Wracają piękne wspomnienia.

Bardzo proszę o fotki kwitnących liliowców nad stawem i przy bramie wjazdowej. Tylko nie dwie fotki, ale kilka, żeby napatrzeć się na Twoje piękności.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
dorotka_z 20:39, 10 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2012
Posty: 132
Vivo, po prostu bosko!

Trochę się krępuję tak Ci zawracać głowę, ale jak się uczyć to od najlepszych
Bardzo podobają mi się róże w takich kremowo/morelowych kolorach jak np. Crocus Rose, Princess Margaret itp. Zastanawiam się, z czym takie kolory łączyć? Chyba najbardziej pasuje kolor niebieski, ale jak bym chciała wymieszać je z innymi różami? Może masz takie połączenie gdzieś u siebie? Albo może miałabyś jakieś pomysły na takie kolory? Bardzo będę wdzięczna za wskazówki, jeżeli znajdziesz wolną chwilę
Pozdrawiam,
Dorota
____________________
Agania 19:24, 11 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Rabaty bylinowe wprawiają mnie w zachwyt, te ostóżki giganty...co chwilkę, coś nowego wprowadzasz do ogrodu, a ogrodowe powiewy śmiałka i innych trawiastych mieszanek również jest przepiękna
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies