Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 20:42, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 20:56, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Za dwa tygodnie tego trawniczka już nie będzie ani rabaty z hortensjami .Wjedzie sprzęt i wszystko mi przewróci do góry nogami W ramach reklamacji na nowo będą mi zakładać oczyszczalnię ścieków która padła .Tyle mojej pracy na marne .Trzeba mieć moje szczęście do roboty Trudno, wiosna będzie bardzo pracowita,a że jestem już na emeryturze od kilku dni to zacieram już łapki do dalszej pracy.

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 20:58, 02 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Taki piękny ogród, a Ty go ukrywasz, pięknie rośliny się rozrosły, winobluszcz nabiera kolorku. Czy w miejscu gdzie stoi taczka będzie wgłębnik?
Przykro mi z powodu oczyszczalni, tyle roboty, za zniszczone roślinki powinnaś oczekiwać zadośćuczynienia.
Emerytury zazdroszczę bez względu na jej wysokość też już bym chciała każdą chwilę poświęcić ogrodowi. Pozdrawiam, zdrowia życzę i wytrwałości, dasz radę wszystkiemu - jesteś naszą bohaterką
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 21:03, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jolu a co to jest wgłębnik? Taczka stoi przypadkiem ,ale tam będzie piękny trawnik az do końca skarpy za domem.Nie zdążyłam przed zimą bo jak to u mnie bywa los pokrzyżował mi plany .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 21:05, 02 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)
Jolu a co to jest wgłębnik? Taczka stoi przypadkiem ,ale tam będzie piękny trawnik az do końca skarpy za domem.Nie zdążyłam przed zimą bo jak to u mnie bywa los pokrzyżował mi plany .

Wgłębnik to takie zaniżenie, czasem robi za miejsce na ognisko . laweczki, zaraz podeślę Ci jakiś link
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:08, 02 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Link nie chce się wkleić, wpisz w gogle wgłębnik ogrodowy wyskoczy Ci mnóstwo obrazów
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
dajana 21:11, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ale jesteś miła Jolu dawno nic tak miłego nie usłyszałam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:11, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Emerytura Jolu całkiem ,całkiem nie narzekam ale radośc z czasu który mogę poświęcić tworzeniu ogrodu jest wielka.Póki co dochodzę do siebie po stracie mamy.Zaczęłam nareszcie coś jeśc itd .Podoba mi się ta bohaterka nie mogę was zawieśc w takim razie i zadbam o siebie.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:17, 02 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
No to już wiem co to wgłębnik ,owszem bedzie ale sporo dalej ,bliżej tarasu w miejscu gdzie skarpa będzie przechodzić na wyższe partie .Wiosną pokażę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 21:19, 02 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)
Emerytura Jolu całkiem ,całkiem nie narzekam ale radośc z czasu który mogę poświęcić tworzeniu ogrodu jest wielka.Póki co dochodzę do siebie po stracie mamy.Zaczęłam nareszcie coś jeśc itd .Podoba mi się ta bohaterka nie mogę was zawieśc w takim razie i zadbam o siebie.

Przykro mi bardzo z powodu odejścia mamy, o siebie dbać musisz bo masz cel i masz marzenia. A odchodzenie mimo, że przykre, jest wpisane w nasze życie i musimy z tym żyć i z tym się godzić
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies