Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

jacekg80 19:32, 22 mar 2017


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Witaj Dajano,

Dziękuję za odwiedziny u mnie. Powiem Ci że ten Twój murek to pierwsza klasa, gratuluję. Bardzo mi się podoba, teraz nocka u mnie zarwana bo będę myślał..... Jutro z miara wyskocze i pomierzę. Mam pytanie, czy to sa bloczki betonowe, fundamentowe ?
Kurcze na prawde fajnie to wyglada. Na dalszych stronach murek jest juz biały. Był tynkowany czy tylko pomalowany? Z chęcia prześledzę Twòj watek....

Pozdrawiam J.
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
makadamia 08:44, 23 mar 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Cześć Dajano - ja też dołączam do podziwiających
Bardzo ładnie i z wielkim gustem zagospodarowujesz swoją działkę a jeszcze biorąc pod uwagę ilość pracy, jaką wkładasz.... Chylę czoła
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
malgocha1960 18:36, 17 kwi 2017


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
uFFF,ale nadrobiłam zaległości.Przykro mi z powodu śmierci mamy,to trudne do przyjęcia do wiadomości,że najbliższej osoby już nie ma. Ogród pięknieje ci w szalonym tempie,pewnie dzięki wolnemu czasowi na emeryturce.Jestem prawie rok do tyłu,nie wiem dlaczego tak się zaniedbałąm.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 21:41, 17 kwi 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wiosennie pozdrawiam, i mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok>
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 22:53, 28 wrz 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dajano, Nie było Ciebie na O. Spodziewałam się wieści niekorzystnych, i chyba tak jest, sądząc z bardzo krótkiego wpisu u mnie na wątku.żeli mogę przyspieszyć osuszanie łez, to to robię. Ściskam i tulę Ciebie serdecznie, i przypominam stare powiedzenie: Czas goi rany nie tylko ciała ale i duszy. Trzymaj się dzielna kobietko, i daj sobie chwile na zapomnienie o złych momentach.
Odzywaj się do nas, wtedy będzie Tobie lżej, nie będziesz czuła się samotna.
Kwiatuszek dla Ciebie na otarcie łez.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylwia_slomc... 23:39, 28 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Hania dobrze napisała, ale wiem , że się nie poddajesz losowi, czytałam u Ani Tak trzymaj , nie daj się dobrą energię wysyłam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 20:51, 29 wrz 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Dajanko, trzymaj się kochana...Też jestem po bardzo przykrych przeżyciach...minęło coprawda 5 i 4 lata, tak miałam rok po roku dosłownie...z różnicą jednodniową...Wypłakałam wszystkie łzy i powoli musiałam iść naprzód...Będzie dobrze i rzeczywiście czas goi rany...Jestem z Tobą.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Mala_Mi 10:28, 01 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dajana, bo nieszczęścia chodzą stadami. Powoli tracę nawet przebłyski że będzie lepiej.. .. zaczęło być lepiej. Ledwo to do eMa powiedziałam.. że zaczynamy odbijać się od dna. Może się uda.. i co??? Od razu 100 innych nieszczęść.. nie mam już sił fizycznych i psychicznych aby wszytko uciągnąć.. W dodatku pomagasz innym i dostajesz samemu w dupe.. Rozumiem co u mnie piszesz.. za bardzo rozumiem..

Serby rosną.. myslę o Tobie.. ale nie mam czasu nawet po dupie sie podrapać. Wczoraj skosiłam trawnik..po 2 czy 3 tygodniach. Wywiezlismy trawę i kupe rupieci i padł rozrusznik w furgonie. Nie mam telefonu, nie mam pieniedzy .. auto zespute, zaraz bramy zamykają.. nawet takie debilne auto się popsuje.. W złym miescu o złej porze i wtedy kiedy koniecznie potrzebne.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
dajana 20:09, 04 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witam dziewczyny !jak założyć nowy wątek? Obecny zostawiam na pamiątkę.Zmieniłam dom ,miejsce zamieszkania, ale nie zrezygnowałam z tworzenia ogrodu Teraz mam 3,400m ziemi ,niezłe wyzwanie,lecz łatwiejsze jeśli chodzi o teren Nie ma wapienia pod ziemią nie muszę już łomem walczyć .Ktoś mi pomoże założyć nowy wątek do nowego ogrodu? Tytuł Nowe miejsce na ogród Dajany.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 20:31, 04 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)
Witam dziewczyny !jak założyć nowy wątek? Obecny zostawiam na pamiątkę.Zmieniłam dom ,miejsce zamieszkania, ale nie zrezygnowałam z tworzenia ogrodu Teraz mam 3,400m ziemi ,niezłe wyzwanie,lecz łatwiejsze jeśli chodzi o teren Nie ma wapienia pod ziemią nie muszę już łomem walczyć .Ktoś mi pomoże założyć nowy wątek do nowego ogrodu? Tytuł Nowe miejsce na ogród Dajany.

Czytam o nowym wyzwaniu, dla mnie bohaterką jesteś
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies