Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 15:37, 14 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
yolka napisał(a)
Halo Dajano, co tam nowego u progu zimy, walka z oczyszczalnią zakończona czy trwa jeszcze?)


Jolu oczyszczalnia już zakończona, ale trawnik zrujnowany,rabaty diabli wzięli bo wszystko musiałam wykopać.Wiosna będzie dla mnie pracowita i już nie mogę się doczekać.Nadrabiam zaległości w czytaniu ksiązek ,troszkę remontuję tapetuję ,maluję itd W każdym bądz razie nigdy się nie nudzę, a zwierząt mam coraz więcej do karmienia Osiem kotów,trzy psy nie licząc ptaków Cały dzień zajęty
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
yolka 19:45, 14 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ot pracowite jest życie emeryta dobrze pamiętam - jesteś już na emeryturze?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 19:48, 14 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
dajana napisał(a)


Jolu oczyszczalnia już zakończona, ale trawnik zrujnowany,rabaty diabli wzięli bo wszystko musiałam wykopać.Wiosna będzie dla mnie pracowita i już nie mogę się doczekać.Nadrabiam zaległości w czytaniu ksiązek ,troszkę remontuję tapetuję ,maluję itd W każdym bądz razie nigdy się nie nudzę, a zwierząt mam coraz więcej do karmienia Osiem kotów,trzy psy nie licząc ptaków Cały dzień zajęty

Hej a jak te ptaki przy tych kotkach dają rade? Nie ma konfliktu interesów? Bo kot to drapieżnik i nawet najedzony zapoluje.
Nie nudzisz się jednym słowem, a wiosna szykuje Ci się pracowita mocno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 18:36, 11 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Danusiu, dziękuję za odwiedziny! Dobrze, że już się znów znalazłaś na forum, a, że u mnie to tym bardziej się cieszę.
Ogrodowo, to ja dopiero z szafy nasiona wyciągnęłam i organizuję kasę na nowe chciejstwa.
A tak to codziennie spacery psie, i oglądanie parapetow. Śnieg u mnie odszedł, bo i mało go było. A teraz gruda i zmarzlina, w ogrodzie nie wiem jak jest, poczekam na plusową aurę.

Widzę u Ciebie rozgardiasz na rabatach, ale powoli zrobisz. No i trzymam kciuki za Twoje zdrowie, cmok, cmok!
Zostawię Tobie kwiatka na dobry humor! Czy ja je Tobie wysyłałam?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
kitek81 09:17, 12 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
przyszłam przywitać się po przerwie
widzę, że u Ciebie też ciągle coś się dzieje i zapowiada się bardzo pracowita wiosna i pewnie nie tylko wiosna
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
jola54 22:31, 21 lut 2017


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Danusiu!
Dawno do Ciebie nie zaglądałam, bo i u siebie nie bywałam. Bardzo współczuję Ci z powodu mamy.
Gratuluję przejścia na emeryturę, ja to zrobiłam rok wcześniej. Podziwiam nowe projekty i wiem, że teraz będziesz miała dużo więcej czasu na odpoczynek w swoim pięknym ogrodzie, czego Ci serdecznie życzę.


____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Filomena 08:10, 22 lut 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Hej Pracusiu !
Cieszę się na Twoją obecność - dajesz mi tyle energii! cieszę się na Twój zasłużony odpoczynek i stabilizację emocjonalną. Fortuna i dopowiem -życie kołem się toczy.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
hankaandrus_44 09:50, 22 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Dajano, dziękuję za wizyte u mnie, wydawało mi się, że odpisywałam, a tu wpisu brak. Trzymaj się, kochana, już przychodzi dobry czas dla lubiacych grzebanie w ziemi!
Powodzenia w przedsięwzieciach, szczególnie tych przy sosnach.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
yolka 08:23, 19 mar 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Przyszłam zobaczyć czy wiosna u Ciebie już ruszyła z miejsca, w tym roku są pewne opóźnienia, ale ten weekend to już przesada, nic nie da się zrobić. Czekam na Twoje ogrodowe działania i ich efekty. Pozdrawiam mocno serdecznie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hanka_andrus 09:36, 19 mar 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Puk, puk! To ja z wiosennym pozdrowieniem i kwiatkiem na powitanie kalendarzowej Wiosny. I oby juz rzeczywistej!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies