Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

dajana 00:53, 13 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Tak zrobię Krysiu ,dzisiaj prawie mi się położył, musiałam go lekko związać .Mówisz odętka? a Viola napisała że ma taki sam w ogrodzie i to jest wysoki folks.Co by to nie było to nawet bez kwiatków jest już śliczny .No to masz roboty ale sprytna z ciebie babka to i opanujesz w mig ogród Męskie oko to nie to samo .Chciałabym zobaczyć radość twoich piesków na twój widok po powrocie .Nie obraziły sie chyba ze je opuściłaś na tak długo? Wody mam pod dostatkiem ,trawy podlewam rano i wieczorem tak solidnie bo rosną w słońcu .Żasiliłm je florowitem bo nie wiedziałam czym chyba im nie zaszkodzi .Lecę Krysiu do łóżeczka Jutro wpadnę Pa! Spij smacznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:53, 13 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Tak zrobię Krysiu ,dzisiaj prawie mi się położył, musiałam go lekko związać .Mówisz odętka? a Viola napisała że ma taki sam w ogrodzie i to jest wysoki folks.Co by to nie było to nawet bez kwiatków jest już śliczny .No to masz roboty ale sprytna z ciebie babka to i opanujesz w mig ogród Męskie oko to nie to samo .Chciałabym zobaczyć radość twoich piesków na twój widok po powrocie .Nie obraziły sie chyba ze je opuściłaś na tak długo? Wody mam pod dostatkiem ,trawy podlewam rano i wieczorem tak solidnie bo rosną w słońcu .Żasiliłm je florowitem bo nie wiedziałam czym chyba im nie zaszkodzi .Lecę Krysiu do łóżeczka Jutro wpadnę Pa! Spij smacznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Sonka 11:48, 15 cze 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
Danusiu, to ja już nie wiem zupełnie co masz, może to aster angielski, onętka ma już wykształcone kwiatostany, zobaczymy jak zakwitnie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Sonka 12:42, 15 cze 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Sonka 16:11, 15 cze 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
Parę zdjęć aktualnych, dzień bez słóńca







____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
JoannA 18:41, 15 cze 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mimo nieobecności właścicielki ogród w znakomitej formie i zadbany.
A powojnik jaki ogromny, cudowny.
pozdrawiam Krysiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Sonka 18:49, 15 cze 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
Właśnie wróciłam Joasiu, ogród przetrwał, mąż nawet gnojówkę z pomiotu zrobił i podlewał rośliny, widać dobrze jest wyjechać i zostawić M samego, bo to spowodowało, że zaczął się ogrodem interesować i dostrzega to, czego wcześniej nie widział, co mnie bardzo cieszy. Zasiał i posadził w warzywniaku, a jakie pomidory są!
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
dajana 19:24, 15 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ze wszystkimi słowami zachwytu wyprzedziła mnie Joanna Widzisz Krysiu twoja nieobecność podziałała na korzyść Proszę ,nawet o warzywa mąż zadbał miałaś więc miłą niespodziankę .Piękne masz rabaty cały ogród jest piękny az miło popatrzeć na zdrowe i dorodne rosliny .Clematis kwitnie obłędnie no i róże na pergolach śliczne .Do przyszłego roku muszę zrobić jakieś podpory dla róż bo kładą mi się i łamią ,patyki im nie wystarczają nie wygląda to tez zbyt estetycznie.Najlepsze to chyba takie kratownice do których się mocuje gałązki tak?Moje róże są już wielkie i nie wiem czym najlepiej je podeprzeć .Witaj w domu Krysiu jak miło ze wróciłaś
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jambosana 15:36, 16 cze 2014


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Ależ u Ciebie bujnie ! Jak hortensje przy tarasie, zostały? Pamiętam, że chciałaś je usuwać... A stipa zachwycająca, muszę ją mieć, na siew za późno, kupię przez internet sadzonki ! Z różami, będzie jej pięknie.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
jambosana 15:37, 16 cze 2014


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
dajana napisał(a)
?Moje róże są już wielkie i nie wiem czym najlepiej je podeprzeć


Podpieram, czym się da, wyginam jakieś druty, montuję kratki...
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies