Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

zawitka 08:54, 26 gru 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Krysiu przeszłam przez ten ból trzymaj się potrzebujecie spokoju Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
dajana 14:25, 11 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przyszłam do ciebie w odwiedziny Krysiu papatrzeć na twoje piękne rośliny i oczy nimi nacieszyć .Moje róże mają pąki, to szaleństwo aury nie jest dla roślin dobre .Kto to widział pąki róż w styczniu? Może powinnam oberwać wszystkie liście i przyciąć pędy odrobinę ale nie wiem czy tak można.Dobrego roku Krysiu ci życzę tak w zyciu osobistym, jak i w ogrodzie .Ściskam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:26, 18 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Krysiu żywopłot z cisa wybrałam Hicksi ,bedzie bardzo elegancki a co najwazniejsze myliłam się co do trujących owoców To jedyny cis którego owoce nie są trujące i są przysmakiem dla ptaków.Nie jest wcale taki drogi i ogromnie się ciesze że o nim mi napisałaś.Czy na tym zdjęciu które mi podesłałaś wiązem jest to śliczne drzewko po prawej stronie na pniu tak lekko zwisające? jeśli tak,to jest piękne i bardzo mi sie podoba Ten buk na stronie 37 też cudny po prostu rewelacyjny tylko czy nie za duzy będzie U Danusi jest ogromny a ja nie będę się na starośc skrabać aby go przycinać Wolę coś nizszego Ten Buk to mógłby rosnąc u mnie daleko za tarasem ale to przyszłośc teraz skupiam sie nad przedogródkiem i masz rację to musi byc łał,, Buziaki z radoci ci przesyłam bo dzieku tobie wiem co teraz kupić Kochana jesteś
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:39, 18 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Już rozpoznałam ,taki płaczący rozczochraniec jak ja czasami hi Piękny ale jako soliter, obsadzenie go na rabacie stłumi jego urodę.to moje wnioski po tym co piała. Danusia Wiąz póki co chyba bardziej na to miejsce odpowiedni .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Sonka 22:42, 18 sty 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2264
W mojej ocenie buk, jest bardziej dostojny i nadaje się na solitera, chyba coś żle zrozumiałas z Danusi wypowiedzi ,,..
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
AgnieszkaW 23:00, 18 sty 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Krysiu, dziękuję za odwiedzinki i cieplutko pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Anabell 21:48, 21 sty 2014


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Krysiu - zwiedziłam ogród, jest co podziwiać. Jak ten ogród szybko rośnie i wszystko cieszy.
Wanilie przemawiają same.
Ja też stwierdziłam, lepiej im w słońcu i wiosną przesadzam anabelkę różową i wanilię.Pozdrowienia ślę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
dajana 22:04, 21 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Krysiu a ty masz folksy? bo jeśli nie masz, to ja mogę ci dać sadzoneczki na wiosnę One rozrastają się bardzo szybko ,mam ich sporo .rózowe i fioletowe
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
zawitka 09:04, 03 lut 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Trzymaj się
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Sonka 20:36, 01 mar 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2264
wspomnienie lata


jesieni

zimy

Mój ogród ulega ciągłym zmianom, nie jest tak piękny jak wiele innych na tym forum, ale ja go lubię, bo stale się zmienia, dojrzewa rośnie i jest mój.
Porządkuję szpaler hortensji przesadziłam Limelicht, została do przesadzenia Incredibal Invici.. coś tam, zostaną same białe anabelki, ale co im w nózki posadzić , nie wiem.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies