Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

Madzenka 20:20, 04 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agatko gratuluję udanej póby wody
Instrukcja dotycząca nawadniania przerosła jednak moje umiejętności techniczne.....
Chyba M musi to rozgryżć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 20:30, 04 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38937
Mój już przeczytał, rozumie, ale wydaj mu się że u nas ciśnienie za małe...
No zobaczymy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata_chrosc... 21:07, 04 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Pola - nie ma sprawy!
Juzia - dzięki za śliczny kwiatek. Wszystko zalezy jakie spryskiwacze wybierzesz. Przy niskim cisnieniu najlepsze są dysze MP Rotator, a korpus może być dowolny byle pasował czyli wszystko poza Gardeną. One działają już przy 2 barach czyli na prawdę niskim ciśnieniu. A u was jakie jest?
Marzena - a w czym jest trudność? Bo ja z wykształcenia historykiem sztuki jestem i zazwyczaj nieco techniki i się gubię. Ale to wydaje mi się na prawdę dość proste. Pewnie Twój M nie będzie miał problemu. Chociaż może na początku faktycznie to się wydaje skomplikowane, ale jak kilka razy przeczytasz to już będzie łatwe
____________________
ogród w Holandi
Danusza 21:11, 04 kwi 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
brawo Agatko ! zdolniacha
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
monteverde 21:12, 04 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
agata_chroscicka napisał(a)
Monteverde - faktycznie w dobrym momencie. Ale jestem z siebie dumna!


nie dziwię się, też bym była
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agata_chrosc... 21:22, 04 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dzięki Danusza
Dzięki Monteverde
Jutro kładę pierwszą linię kroplującą! Mam nadzieję, że też się uda.
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 05:07, 05 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wow Agata !!!! Jakiew zmiany i ile do nadrobienie Gratuluję systemy nawadniającego. Pozdrowienia dla pracusia M. Jestem pod wrażeniem takich prac i to jeszcze w ciągu tygodnia a nie w weekend !! Tulipany białe są po prostu piękne. Też mam w planie kilkaset, ale nie wspominam M. już o niczym takim. Narazie w ukryciu zbieram rośliny do nasadzeń. Kilka, których nie ma na liście narazie nawet M. nie pokazuję, bo szlaban dostanę Powodzenia !!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 06:18, 05 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Wow Agata !!!! Jakiew zmiany i ile do nadrobienie Gratuluję systemy nawadniającego. Pozdrowienia dla pracusia M. Jestem pod wrażeniem takich prac i to jeszcze w ciągu tygodnia a nie w weekend !! Tulipany białe są po prostu piękne. Też mam w planie kilkaset, ale nie wspominam M. już o niczym takim. Narazie w ukryciu zbieram rośliny do nasadzeń. Kilka, których nie ma na liście narazie nawet M. nie pokazuję, bo szlaban dostanę Powodzenia !!


Szlaban kobiecie w ciąży ? Przecież myszy by mu koszule wygryzły
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 08:50, 05 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agata, gratuluję. Historyk sztuki podłączający system nawadniający w ogrodzie. Super. I instrukcja jasna jak słońce! Ja się zastanawiam, czy nie podłączyć jednej linii do rododendronów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agata_chrosc... 09:16, 05 kwi 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Monika dzięki. Faktycznie posunęło się do przodu. A w tygodniu bo mój M ma środy zawsze wolne, a Tessa jest w przedszkolu i możemy wtedy działać chociaż kilka godzin. Najgorsze jednak jest to, że u nas szlaban na rośliny to się sam już zamknął. Kompletnie wyczyszczone konto i nawet na trawę trzeba będzie do następnej wypłaty poczekać, bo inaczej byśmy musieli na ścisłą dietę przejść. Do tego samochód musiał iść do naprawy więc już w ogóle mowy nie ma nawet o zakupach ukrytych. Ale nic to! Odbiję sobie w maju! A Marzena ma rację - kobieta w ciąży to jednak zupełnie inna pozycja w rodzinie!
Pszczelarnia - nie zastanawiaj się! O ile spryskiwacze to jeszcze może nieco być komplikacji, to już linia nawadniająca na prawdę nie ma żadnych tajemnic. Kupujesz rurę 16mm i rurę z kroplownikami też 16mm, złączki wciskane, któe bardzo łatwo wchodzą po podgrzaniu rury w gorącej wodzie, do tego podłaczenie do kranu i gotowe. Jak Ci nie przeszkadza to rura może nawet wierzchem cały czas lecieć. I do tego to jest tańsze niż porządny wąż do podlewania. Na prawdę warto!
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies