Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

Milka 13:32, 29 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
beta napisał(a)

Kochane dziewczyny! No nie mogę Was zostawić! Jak znowu poczytałam Wasze posty, to zapomniałam o tym nieprzyjemnym incydencie natychmiast. Tyle tu fajnych osób, czy ja się muszę denerwowac kilkoma, które są po prostu inne niż ja? Nie muszę. Niech to wszystko pokryje kurz zapomnienia
A na dowód, że nie próżnowałam tak całkiem , obiecane fotki zakupowe, a potem jeszcze kilka z innego fajnego miejsca. Ale najpierw dla Ani Monteverde, Any, Syli, Irenki, Ozz, Julity, Anity, Leny, Bety, Agniechy, Weroniki, Gabika, Elizy, Tess, Moniki najładniejszy, jaki znalazłam. Bardzo Wam dziękuję.


cieszę się że przemyślałaś i do nas wróciłaś






ja też ale, że od razu tak tyle stron natrzaskałaś, mniej, ja nie dam radę, historyku sztuki! jaka jest odmiana żeńska.. tego tytułu, zawsze mam z tym problem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ana 14:55, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ja uwielbiam tę aranżację z hostą od kiedy ją ujrzałam - i wierzcie mi - mnóstwo było zamysłów, żeby ją gdzieś wkomponować...ostatnia deska ratunku na skarpie...może....coś podobnego jedynie, bo skarpa w troszkę japońskim stylu będzie...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
agata_chrosc... 15:15, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dziewczyny, o Matko Jedyna! Ale fajne różne rzeczy napisałyście i pokazałyście. To tak od początku:
Julita - no ale to co widac to albo są nasadzenia tegoroczne, albo chwast. Wyjątek to róża rambler, co to ma się wspinać po drabinie i taka irga drzewkowa jakaś, która ma nawet dość fajne listki, ale nie chce mieć takich ładnych czerwonych owocków jak u sąsiadów. Więc szybko możesz mieć podobnie
Ana - no tak!!! widziałam gdzieś już to zdjęcie! To jest super. I faktycznie bardzo by tu pasowało. Tylko gdzie? Oj, coś mi się wydaje, że jdyne miejsce to ogródek japoński. Co akurat nawet może być ok - bo i ścieżki żwirkowe i hosty, tylko zamiast donicy coś innego - podwyżśzona rabata przy ławce na przykład. No - to mam o czym rozmyślac w bezsenne noce
Gabik - Ty to masz takie trzeźwe podejście! Ale masz oczywiście wiele racji Z resztą musze powiedzieć, że tutaj to się rodzice w ogóle mniej dziećmi przejmują niż w Polsce. I jakoś wyrastają z tego całkiem fajne, pewne siebie, bezkompleksowe jednostki, czego niestety w Polsce tak wiele nie ma
Ozz, Gabik, Ana- czyli będziecie znaczy wpadac i odwiedzać realizację wspólnotową
Kasiu - ciesze się bardzo, że drabina Ci się podoba, bo byli już tacy co mówili - fajnie, tylko drabinę zabierzcie i już prawie będzie zrobione Koszyk to dobry pomysł - zanim się róża nie rozrośnie
Julita, Ozz - u mnie też można się wyżywać, jak najbardziej
Irenko - akurat tak się tych zdjęć nazbierało to kilka stron zajęły A tytuł może brzmieć chyba historyczka sztuczna
____________________
ogród w Holandi
Ana 15:24, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)

Ana - no tak!!! widziałam gdzieś już to zdjęcie! To jest super. I faktycznie bardzo by tu pasowało. Tylko gdzie? Oj, coś mi się wydaje, że jdyne miejsce to ogródek japoński. Co akurat nawet może być ok - bo i ścieżki żwirkowe i hosty, tylko zamiast donicy coś innego - podwyżśzona rabata przy ławce na przykład. No - to mam o czym rozmyślac w bezsenne noce


No i cuż żeś uczynila niewiasto?? Teraz mnie męczy widok takiej ścieżyny za moją skarpą japońską...M chyba mnie wydziedziczy choć ostatnio zapałał chęcią postawienia ściany wodnej kolo skarpy!!!!!!


agata_chroscicka napisał(a)

Ozz, Gabik, Ana- czyli będziecie znaczy wpadac i odwiedzać realizację wspólnotową


się wie, się rozumie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ozz 15:28, 29 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ana napisał(a)

Ozz, Gabik, Ana- czyli będziecie znaczy wpadac i odwiedzać realizację wspólnotową
się wie, się rozumie
No pewno. I wyżywać się przynajmniej na klawiaturze
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Milka 15:32, 29 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Irenko - akurat tak się tych zdjęć nazbierało to kilka stron zajęły A tytuł może brzmieć chyba historyczka sztuczna

akceptuję mój synuś podpowiedział taki żarcik w swoim stylu, że ..! o tych żeńskich formach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Lena 15:43, 29 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ale natrzaskałyście stron - witaj Agatko

Na TAKIE zdjęcia Holandii czekałam - cudowności - dziekuje.
Proszę mi tu nie znikać!!!!!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Anita1978 15:46, 29 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A jednak jesteś- super!
____________________
ogródek Anity
agata_chrosc... 15:54, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ana - no ale za co wydziedziczy? Że lusterko postawisz?
Irenko - no ale jaki żarcik????
Lena - witaj, dziękuję i zawsze do usług
Anita - i super, że Ty jesteś
____________________
ogród w Holandi
Ana 15:56, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)
Ana - no ale za co wydziedziczy? Że lusterko postawisz?


Mam pomysl to może Ty mu to powiesz??
Ale coraz powazniej o tym myślę, tam jest taki kąt...będzie schowany lekko za skarpą i drzewami...wyglądałoby jak przejście do sasiada
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies