Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

monitka 09:24, 15 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ewcia ale który?

Gosiu bardzo dziękuję smakowało?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewa004 19:10, 15 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Moniś jeden i drugi ładny ,ale mnie bardziej podoba się drugi projekt
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gosiniak 21:43, 15 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Moniczko to ci dylemacik, ale ty chyba już zdecydowana jesteś, mi trudno określić który lepszy bo nie wiem co na drugim dokładnie rośnie.
Ty najlepiej wiesz co powinno się tam znaleźć, zaufaj intuicji, a będzie pięknie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
monitka 21:48, 15 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Gosiu no nie jestem właśnie zdecydowana...miotam się

Na drugim wg. opisu Ewy: "Moniko, możesz wykorzystać żywopłot z bukszpanu, żeby podzielic rabatę na dwie częsci i w jednej zamknietej żywpołotem części posadzić róże angielskie (te wybrane przez Ciebie) z ostróżkami w tle , a w drugiej otwartej częsci karłowate świerki albo formowane cisy z rozplenicą w narożniku i niskimi różami okrywowymi albo rabatowymi, ale lepsze okrywowe, przeplecionymi z lawendą"
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Urszulla 07:27, 16 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Podziwiam, że tak pięknie i profesjonalnie potrafiłaś rozrysować plan. Te dylematy, które masz prowadzą do celu- sama wiesz najlepiej co u Ciebie w trawie piszczy. Ale myślę, że one się same rozwiążą jak już posadzisz rośliny zaplanowane.
Rób jak Danusia- najpierw główne nasadzenia zaplanowane, a potem patrzy co w jaką dzuirę można jeszcze dać żeby było lepiej

Ja bym nie potrafiła tak narysować- jak mam wyobrażenie ogólne muszę posadzić a potem dostosowywać resztę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Madzenka 11:17, 16 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Monika jeśli nasłonecznione miejsce to wybrałabym lawende i róże. Może jeszcze zedwie mniejsze kule bukszpanowe w nogi róż, ale sprawdzisz jak będzie wyglądać jesienią.

Ale ja nie jestem Tobą... Uwielbiam bukszpan w połączeniu z różami i lawendą, co widać u mnie

Kula bukszpanowa powinna bez problemu przeżyć Moja największa też z ogrodu teściowej ma się dobrze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 13:17, 16 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monitko, podziwiam plany i projekty, z doradzaniem u mnie gorzej, bo ciągle jeszcze dumam u siebie!
ale wspaniale to się zapowiada i kibicuję mam róże w bukszpanach i fajne to połączenie, a w środku jeszcze rośnie cedr
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
monitka 21:50, 16 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Urszulla napisał(a)
Podziwiam, że tak pięknie i profesjonalnie potrafiłaś rozrysować plan. Te dylematy, które masz prowadzą do celu- sama wiesz najlepiej co u Ciebie w trawie piszczy. Ale myślę, że one się same rozwiążą jak już posadzisz rośliny zaplanowane.
Rób jak Danusia- najpierw główne nasadzenia zaplanowane, a potem patrzy co w jaką dzuirę można jeszcze dać żeby było lepiej

Ja bym nie potrafiła tak narysować- jak mam wyobrażenie ogólne muszę posadzić a potem dostosowywać resztę.


Ula podziw należy się Gosi z Kubusiowa bo to jej dzieło ja mam dwie lewe ręce w tym temacie jak to moja babcia mówiła
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 21:55, 16 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Marzena2007 napisał(a)
Monika jeśli nasłonecznione miejsce to wybrałabym lawende i róże. Może jeszcze zedwie mniejsze kule bukszpanowe w nogi róż, ale sprawdzisz jak będzie wyglądać jesienią.

Ale ja nie jestem Tobą... Uwielbiam bukszpan w połączeniu z różami i lawendą, co widać u mnie

Kula bukszpanowa powinna bez problemu przeżyć Moja największa też z ogrodu teściowej ma się dobrze


Madżenko to ściana południowa więc słońca dużo. Też lubię połączenie bukszpanu i róż stąd ta moja wersja Jak myślisz pasowałaby tam trawka? u Anuli chyba są miskanty ML z różami i to połaczenie mi się bardzo spodobało.
Kulki od tesciowej wyglądają ok jak na razie i mam nadzieję że dzielnie w tym stanie wytrwają do wiosny
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 21:58, 16 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
irena_milek napisał(a)
Monitko, podziwiam plany i projekty, z doradzaniem u mnie gorzej, bo ciągle jeszcze dumam u siebie!
ale wspaniale to się zapowiada i kibicuję mam róże w bukszpanach i fajne to połączenie, a w środku jeszcze rośnie cedr


Irenko dziękuję za kibicowanie no planuję bo już nie chcę spontanów pieniądze wydane a pomysły nieraz nietrafione dlatego wolę się poradzić
Czyli kolejny głos na bukszpan i róże
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies