Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

baraga1904 21:02, 19 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
monitka napisał(a)
Heh Beatko wielkie plany są ale co z tego wyjdzie...

Nie mogę się już doczekać wiosny a tu znowu śnieg...i znowu ktoś słońce zabrał ...a ja juz bym łopatą pomachała, na tarasie posiedziała...



...brakuje bardzo słońca...oj nie widziałam go już dawno
Gosiniak 21:05, 19 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Podpatruję co tam wybrałaś, widzę że decyzja jeszcze nie zapadła, ale łatwa nie jest, więc się nie dziwię, Z okrywowych róż to ja mam Fairy dance- czerwona- jestem z niej zadowolona. Będę zmieniać tą rabatę gdzie rośnie to może podpatrzę coś u ciebie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
monitka 21:23, 19 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Aga brakuje ...już mi na głowę siada

Gosia na razie czytam, ogladam zdjęcia, spisuję typy. No ale wybrać nie będzie łatwo
Właśnie przed chwilką w arykule AniDS znalazłam jej ulubioną okrywową Granny. No śliczna jest jak dla mnie nie wiem czemu ale mnie różowe kręcą
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Mala_Mi 21:42, 19 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziękuję za śliczne tulipany
Ależ masz plany........ ja tak nie umiem na papierze... u mnie to jeden wielki chaos i żywioł Ale mówię, natury nie oszuka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monitka 22:18, 19 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Powiadasz że masz chaos i żywioł? ale za to jaki śliczny
U mnie z rysowaniem też kiepsko gdyby nie Gosia dalej byłabym w lesie
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
motylla 12:27, 20 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Wpadam z wizytką Zimno u nas, śnieg leży, to i u Ciebie zapewne? Plany widzę się kroją - byle do wiosny! Z róż oglądałaś Eden?
____________________
Małgosia - Na okrągło
zuza12 13:20, 20 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Widzę, że ten śnieg wszystkich wykańcza.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
monitka 20:50, 20 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Cześć Gosiu u nas pogoda dokładnie taka sama...
Chodzi ci o Eden Rose? śliczna jest ale chyba pnąca.

Zuza no jakoś znudził mi się biały kolor i wolałabym przerzucić się już na zielony
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewa004 20:58, 20 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Moniś ja dzisiaj zamówiłam Larisse i jedna pienną Jasmine .
Miałam zamówić tylko okrywową ale nie dało się ale i tak jest już lepiej z tymi zakupami: nie kupuje już tak na wariata
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
monitka 21:00, 20 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Kondzio napisał(a)
to fajnie chciałbym zobaczyć zarys grządek który wybrałaś i wystarczy taki podstawowy


Lekcje odrobiłam ale nie wim czy wystarczająco żeby was nie przestraszyć swoim rysowaniem, na plan Gosi naniosłam nowe rabaty.
Rozplanowanie:
Na rabacie po lewej stronie tarasu mają byc róże, bukszpan, miskant ML i lawenda.

Na rabacie po prawej stronie tarasu planuję wisnię Umbraculifera, bukszpany, róże i miskant ML albo rozplenica. Jako dodatek może być dzwonek karpacki lub jakaś inna pasująca bylina.

Przy podjeżdzie jest już wiśnia Umbraculifera bukszpany, tawuły japońskie Golmound, rozplenica i rozchodnik.

Nie jestem jeszcze pewna kształtu cypelka ale ze względu na koniecznośc postawienia trampoliny i miejsca zabaw dla dzieci chyba będę musiala zrobić go mniej więcej tak jak idzie fioletowa linia. No ale to wyjdzie w praniu jak poćwiczę na żywo z wężem



____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies