Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

monitka 22:19, 14 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika a o której się wybierasz? bo małżonek jutro jedzie na targi motorowe a ja samotna będę więc rozważam czy nie pojechać. Pamiętaj że jutro jest krócej czynne.
Cieszę się że ci sie projekt podoba Ja już tak mam że zawsze drąże temat aż do bólu, rozważam za i przeciw. Taka typowa waga ze mnie
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 22:34, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Mam zamiar wyjechać koło 10-tej, z tym, że jeszcze po drodze muszę podrzucić synka na przechowanie Wiem, że jutro mają otwarte chyba tylko do 15-tej, więc najpierw do Smętowic, a dopiero potem na Szczecin Ogólnie mówiąc powinnam być najpóźniej koło 12-stej.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
monitka 22:39, 14 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Zobaczę to może też się wyborę tylko jak my się tam znajdziemy?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 22:43, 14 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Wysłałam Ci wiadomość na PW
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
bociek 08:06, 15 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
monitka napisał(a)
Ok nika na razie aura taka że nigdzie nie mam ochoty się ruszać...

Zachęcona przez boćka pobawiłam się w gardenpuzzle z moim narożnikiem działki. Miałam problem z zapisaniem tego co stworzyłam i mimo pomocy nieocenionego Sebka nie dałam rady zapisać tego jakoś po ludzku...więc wybaczcie jakość bo zrobiłam to metodą chałupniczą

Opis od prawego dolnego rogu:
krzewuszka wariegata, obok ekraniku z cisa stożek (jak nie dostanę stożka z bukszpanu to może to będzie cyprysik o takim pokroju) pod nim dwie tawuły np. Goulmound cięte w kulkę, w narożniku śliwa Pissardi, obok wstawiłam rozplenice bo było pusto dosyć ale nie wiem czy to dobry pomysł, dalej ten duży krzew to w zamyśle jaśminowiec aureus, potem miskanty i hortensje Limelight a pod nimi cyprysik sungold. Dalej planowałam różaneczniki: 2 szt Cunningham's White a pod nimi inny który już mam u siebie.


Co o tym myślicie????


Monitka, czy robilas rysunek na zdjeciu swojego ogrodu? Sorki bo nie widze Sprobuj nie sadzic kilku pojedynczych roznych drzew, masz tu dwa rozne - daj albo jedno, albo trzy takie same moze....
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
anna_studio 19:21, 15 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
weronika77 napisał(a)



Dzisiaj było tak wiosennie i słonecznie u nas, że krokusy w parku oszlałay i pokazują swoje piękne oblicze uwielbiam ten widok





Piękne to zdjęcie.


Piękne to zdjęcie....
Witaj Monitko.
Zdjęcie w avatarku bardzo interesujące...zawsze zazdrościłam koleżankom, które miały długie nogi
Ogródek zapowiada się bardzo ciekawie... będę zaglądać.
Pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 19:24, 15 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
monitka napisał(a)
Joanko u nas też się śnieg nie utrzymał. Na szczęście bo był bardzo ciężki i wilgotny aż się bałam o gałązki tujek - tak je powyginało. Dzisiaj juz jest słonecznie i zdecydowanie cieplej. mam nadzieję że tak już zostanie

Arco ale słodki mały łasuch podjadek

bociek no nie dało sie bez lania! Moje młodsze szczęście biegało z psitawtą jajecztiem i na nikim suchej nitki nie zostawiło

Dziękuję za życzenia i kolejnego miłego świątecznego dnia Wam życzę

A to nasz gość, który zawitał do nas na święta na przechowanie



U nas, w zeszłym roku, w ogródku zawitał podobny SŁODZIAK,
tylko dlaczego zeżarł cąąąąąłą sałatę ???
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 19:26, 15 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ostatni projekt, dla mnie bardzo udany
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
monitka 12:10, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
bociek napisał(a)
Monitka, czy robilas rysunek na zdjeciu swojego ogrodu? Sorki bo nie widze Sprobuj nie sadzic kilku pojedynczych roznych drzew, masz tu dwa rozne - daj albo jedno, albo trzy takie same moze....


Bociuś to jest na ich scenerii. Żeby zrobić na swoim zdjęciu musiałabym mieć wykupiony jakiś pakiet.
Tu jest jedno drzewo śliwa pissardi a to drugie duże to krzew jaśminowiec aureus on dorasta do 1,5 m i ma taki kulisty pokrój.
Widziałam w realizacjach, .że Danusia różnie sadzi raz kilka drzew w jednej grupie np. brzozy albo różne drzewa.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 12:15, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Aniu bardzo dziękuję za odwiedziny i miłe słowa
Cieszę się że projekt się podoba jeżeli go zrealizuję to chyba zdecyduję się na ekranik z bukszpana. Po pierwsze tańszy ( wczorajsza wizyta w szkółce i ceny jakie tam zobaczyłam trochę ścieły mnie z nóg) a poza tym rozplenica za drzewem będzie wtedy widoczna.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies