Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

arcobaleno 12:59, 16 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Monia - pisz o tej wizycie i o cenach bo jam ciekawa - muszę wiedzieć na co się nastawić
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
jotka 13:07, 16 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj, podglądam, ale cicho siedzę, żeby nie wprowadzać zamieszania w Twoich planach. Ale wczorajsze zakupy chętnie obejrzę

Cieszę się, że sie spotkałaś z Niką Mam nadzieje, ze i nam uda sie kiedyś spotkać
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monitka 13:49, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Arco już mówię z hortesji były tylko Annabel i Grandiflory. Bukszpany były małe na obwódki krzaczorki po 4,50 małe kuki ok 30 zł a duże chyba 200 (w castoramie widziałam ostatnio po 100) są choiny kanadyjskie po 30 zł ale malutkie ok 60 cm świerki serbskie po 80 zł też nieduże. Znalazłam miłorzeby Mariken ale bezceene były No nie wiem co jeszcze cię interesuje?

Jolu cieszę się że zaglądasz Ja wczoraj nic nie kupiłam - to było takie rozpoznanie w temacie Chciałam zobaczyć ceny tego co mi sie podoba. Sporo roślinek jest ale dopiero budzą się do życia i efektu wielkiego nie ma. Zachwycił mnie grujecznik ma śliczne listki, nawet takie malutkie i wiąz Camperdownii nie wiem czy to były listki czy on kwitnął ale wyglądał fajnie.
Jolu wiesz że zauważyłam ostatnio że straszne "fo pa" popełniłam napisałam Ci kiedyś że mieszkam na prawobrzeżu. straszna gapa ze mnie...mieszkam na lewobrzeżu i też mam nadzieję że kiedyś uda nam się spotkać. Czy Twoja działka jest w okolicach szosy Polskiej. Ostatnio wkleiłaś zdjęcie działki z szerszą perspektywą i tak mi sie skojarzyło.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
arcobaleno 14:08, 16 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
A trawy jakieś mają? No i limelight hortensje koniecznie mnie interesują i tuje szmaragdy - najwyżej poszukam u siebie w Stargardzie

No właśnie jotko - gdzie ta Twoja działeczka jest? Mnie też się skojarzyło z szosą polską bo tam moja ciocia mieszka - też zapalona ogrodniczka
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
jotka 14:13, 16 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
U nas jest dużo ogrodów działkowych, a mój w okolicach Szosy ... Poznańskiej

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monitka 14:14, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Arco trawy w uśpieniu jeszcze pojedyńcze egzemplarze chyba z zeszłego roku widziałam. Po świętach miał być duży transport ale nie widziałam jeszcze. Hortensje będą bo mają w swojej ofercie tylko nie dopytałam się kiedy... Szmaragdy są na bank ale na ceny nie patrzyłam.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 14:17, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
A to te górki widziałam to nie mamy do siebie tak bardzo daleko
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
AniaDS 21:04, 16 kwi 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Grujecznik jest piękny. Drogi był?
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
bociek 21:09, 16 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
monitka napisał(a)

Monitka, czy robilas rysunek na zdjeciu swojego ogrodu? Sorki bo nie widze Sprobuj nie sadzic kilku pojedynczych roznych drzew, masz tu dwa rozne - daj albo jedno, albo trzy takie same moze....


Bociuś to jest na ich scenerii. Żeby zrobić na swoim zdjęciu musiałabym mieć wykupiony jakiś pakiet.
Tu jest jedno drzewo śliwa pissardi a to drugie duże to krzew jaśminowiec aureus on dorasta do 1,5 m i ma taki kulisty pokrój.
Widziałam w realizacjach, .że Danusia różnie sadzi raz kilka drzew w jednej grupie np. brzozy albo różne drzewa.


Monis, wejdz w zakladke Edycja i dalej wgraj tlo, mozesz swoja fotke wgrac bez problemu. Bedzie Cie pytal bez przerwy o aktualizacje i takie tam, ale wylaczaj. Sebek mnie przeszkolil, stad taka madra jestem
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
monitka 21:53, 16 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
bociek ale instalowałaś program czy to na tej opcji wypróbuj za darmo? Bo kurcze albo ja jakas ciemna albo nie kumam tego... U mnie nie ma wogóle takich opcji. Nawet nie mogłam zapisać tej wizualizacji którą zrobiłam i pomimo pomocy Sebka, który zrobił mi zrzuty ekranu z instrukcja krok po kroku nie dałam rady bo nie miałam takich opcji.

Aniu grujecznik był po 90 zł. No piękny, teraz jest obsypany maciupeńkimi uroczymi listkami w kolorze czerwonawym. Cudo
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies