Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

cyma2704 13:54, 10 paź 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Witam sie oficjalnie, choć od początku wątku nie opuściłam żadnej strony. Niektóre nasadzenia prawie splagiatowane we własnym ogródku. Ogród jest piękny, trudno pochwalić jakiś fragment, ale hortensje z trawami i jeżówki w stipie najbardziej podziwiam.
____________________
Sonia
nieszka 21:01, 10 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Pieknie Ci sie Vanilki wybarwily. Z amazon mist super zestaw. Jutro jade po trawy, tez sobie jedna sprawie na rozmnozenie
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
monitka 23:28, 10 paź 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Sonia bardzo mi miło i naprawdę nie wiem co napisać. Bo z jednej strony takie pochwały a z drugiej moje krytyczne spojrzenie na różne zakątki. No ale chyba nie ma ogrodnika który nic by nie zmienił w swoim ogrodzie
Fajnie że coś cię u mnie zainspirowało Z chęcią obejrzałabym Twój ogród, masz swój wątek?
Zastanawiam się właśnie jak by wyglądał mój ogród gdybym nie trafiła na Ogrodowisko i gdyby Gosia mi nie pomogła...

Aga chyba pierwszy raz vanilki tak zaszalały z kolorem. Poluj na amazona bo naprawdę fajny. Tylko wiosną go podziel bo teraz już chyba za późno.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 20:48, 15 paź 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ale dzisiaj burza u nas szalała. Pioruny waliły takie że szok...dziwna ta pogoda. Szaro, mgliście a burza jak w środku lata. No ale przynajmniej ogród podlało i auto na parkingu obmyło
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
eda 20:51, 15 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
U ciebie burza a u mnie tęcza chyba burza delikatna i deszcz też był czekam na bez deszczu by wyjść w końcu na łono ogrodu ha ha Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ewa004 17:56, 14 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Moniś co tak ucichałaś ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
cyma2704 19:44, 14 lis 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
monitko niestety prace wykończeniowe koło domu ciągle trwają, więc tworzę szkielet i tylko niektóre rabatki. Niestety niekoniecznie zgodnie z projektem, który mam, bo ciągle mi się coś nowego podoba. Czasem coś wrzucę na wątki tematyczne. Może na wiosnę jak się uporamy z porządkami odważę się stworzyć własny wątek.
Pozdrawiam
____________________
Sonia
iwonadm 15:56, 19 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Moni jak chcesz te nasionka kosmosu to mogę przesłać podaj adres na priv
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Tess 12:19, 20 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Moni, gdzie bywasz, jak Cię tu nie ma?
Wracaj, bo Cię boćki uprzedzą
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monitka 19:00, 22 lut 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Tesia jestem już się budzę ze snu zimowego nawet w ogródku już podziałałam. Poczyściłam byliny i opryskałam miedzianem. Jeszcze promanal w planie. Pierwszy raz robię prewencyjne opryski i mam nadzieję na rośliny w lepszej kondycji w tym sezonie.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies