Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

monitka 09:35, 02 paź 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Upsss te dni pędzą jak szalone. Nawet nie wiedziałam że prawie miesiąc od ostatniego wpisu zleciał....
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Jagodaa 09:40, 02 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Leci, leci...

Musisz nam teraz wynagrodzić czekanie na Ciebie mogą być fotki .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
monitka 21:37, 07 paź 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Jagódko dla Ciebie wszystko bo chyba nikt inny tu już nie zagląda...wątek zamarł. Chociaż to nie znaczy że nic się u mnie dzieje ogrodniczego. Coś tam dłubie na bylinówce z tyłu domu pomalutku, plewię, likwiduję przechowalnik.
Fotki nie najwyższych lotów ale co tam czasu na lepsze nie mam więc pokażę co mam

Rozplenice od Alinki szaleją





różanka chociaż chyba powinna być werbenianka



pomponelka się nie poddaje



A tu moje trawki Amazon Mist które mam dzięki Adze, dziękuję Podzielone wiosną na kilka kłosków teraz zadziwiają.

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Selly 07:58, 08 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
monitka napisał(a)
Jagódko dla Ciebie wszystko bo chyba nikt inny tu już nie zagląda...wątek zamarł. [/img]


O nie ! Jeszcze JA zaglądam regularnie ! Fakt , że nic nie piszę , bo jakoś nie mam , nic konkretnego do napisania, ale wizyty składam systematycznie i postępy w pracach podziwiam.

No więc, żeby nie było... napiszę w końcu : " Jest pięknie " !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Jagodaa 08:09, 08 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Warto było tyle czekać! Monika, ale Ty masz ładnie w ogrodzie, "ze zdjęć na zdjęcia" coraz piękniej!

U Ciebie ładnie rozchodnik widać w rozplenicach, u mnie całkiem zakryty przez trawę i śliczne też to połączenie Vanilek (bo to chyba one) z turzycami, bardzo ładnie się to komponuje. Na szczęście doczekałam się werbeny, bo byłoby mi bardzo żal patrząc na Twój busz pod oknem .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
mira 08:16, 08 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
rabatka werbenkowo-różana urocza, masz cudne rozchodniki te wielkie różowe talerze - znasz może nazwę? uwielbiam rozchodniki i na pewno dokupię tylko nie wiem jakie bo te z ciemnymi listkami są dla mnie kontrowersyjne - wygladają tak lichowato ale nie mam pewności czy tak jest / nie u Ciebie widziałam /

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
agniecha973 08:18, 08 paź 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No nieźle Ci bujnęło
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Tess 08:51, 08 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ja też zaglądam regularnie, ale jak czasu nie masz, to co cię mam poganiać?
Pieknie bujnęło - zacytuję Agniechę
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
popcorn 08:53, 08 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale busz! Werbenowy zagon świetny! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
monitka 12:35, 10 paź 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
O jak miło, tyle gości

Selly fajnie że zaglądasz ja też często bywam u kogoś ale śladu nie zostawiam wiec wiem jak to jest
Za komplement w imieniu ogrodu dziękuję

Jagoda dziękuję rozchodnikom daj czas, rozrosna się i bedą bardziej widoczne. Vanilki rosną razem z Amazon Mist jest tam jeszcze szałwia fioletowa ale jakaś taka marna...musze poszukać ładniejszej.

Mira nietety nie wiem co to za rozchodniki. Dostałam pare łodyżek od teściowej chyba i tak je mnożę i sadzę w różnych miejscach bo bardzo je lubię. Mam jeszcze odmiane i jaśniejszych listkach i kwiatkach ale one nie sa takie ładne. Ciemne mam od zeszłego roku i powiem ci że ja je bardzo lubię. Zrobię fotkę dla Ciebie bo moze inne widziałaś.

Aga no bujnęło Trawkami jestem zszokowana bo niby stały w miejscu a tu raptem takie kępy.

Tess no jakoś tak wyszło że częściej podczytuję niż piszę. Sześciolatkę mam od września w szole więc wiesz i ona przejęta i ja

Karola werbena niby taka niepozorna ale pożarła mi róże i sporej wielkości niby stożek bukszpanowy. W tym roku musze ściąć trochę kwiatostanów żeby ograniczyć wysiew.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies