Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Gardener27 01:02, 21 lip 2018


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Podziwiam od dawna anonimowo ale nieładnie tak przez płot zaglądać więc się dzisiaj witam, cześć Miro

Patrzę na Twój ogród i widzę ogromną pasję, mnóstwo pracy i jeszcze więcej dobrego ogrodnictwa. Posiadasz u siebie wszystkie elementy ogrodnictwa które są tak bliskie memu sercu. Fantastycznie skrojone rabaty z ogromnym bogactwem roślin. Donice i pojemniki z różnymi ciekawymi kompozycjami. Warzywnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tej części ogrodu. Ciekawe zakątki i pełno interesujących pomysłów. Bardzo przyjemnie czyta się Twoje przemyślenia i refleksje, ciekawie prowadzisz swój wątek. Ja nigdy nie umiałem w interesujący sposób opowiadać o swojej pasji, może z braku czasu a może dlatego że jestem facetem , któż to wie ?

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Bogdzia 08:38, 21 lip 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mirus nie piszę ale śledziłam twoje opowiadanie o przygotowaniach do kręcenia odcinka. fajnie , w końcu zobaczę twój ogród w ruchu, bardzo jestem go ciekawa.
Przemek super wypadłes , to był bardzo ładny odcinek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 15:10, 22 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Gardener27 napisał(a)
Podziwiam od dawna anonimowo ale nieładnie tak przez płot zaglądać więc się dzisiaj witam, cześć Miro

Patrzę na Twój ogród i widzę ogromną pasję, mnóstwo pracy i jeszcze więcej dobrego ogrodnictwa. Posiadasz u siebie wszystkie elementy ogrodnictwa które są tak bliskie memu sercu. Fantastycznie skrojone rabaty z ogromnym bogactwem roślin. Donice i pojemniki z różnymi ciekawymi kompozycjami. Warzywnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tej części ogrodu. Ciekawe zakątki i pełno interesujących pomysłów. Bardzo przyjemnie czyta się Twoje przemyślenia i refleksje, ciekawie prowadzisz swój wątek. Ja nigdy nie umiałem w interesujący sposób opowiadać o swojej pasji, może z braku czasu a może dlatego że jestem facetem , któż to wie ?

Pozdrawiam serdecznie
Przemku Ty bajecznie opowiadasz o swoim ogrodzie pismem obrazkowym. Potrafisz zainteresować szeroką publiczność i to bardzo szybko, masz wiele wpisów i odwiedzin.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 15:13, 22 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Miro w bardzo ciekawy sposób opisałaś przygotowanie ogrodu do wizyty gości, a takiej porcji zdjęć to już dawno u Ciebie nie było. Ogród prezentuje się świetnie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Doranma 11:02, 23 lip 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
bardzo miło czyta się o takich zmaganiach ogrodowych. I widoczki przy okazji cudowne i inspirujące ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
gobasia 13:51, 23 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Jak ja lubię czytać Twoje opowieści ...a posłuchać to by było super

ha ha też buchnęłam 2 sadzonki pelargoni jak byłam na weselu i nawet rosną
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
mira 21:59, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witajcie po małej przerwie.


U mnie ostatnim czasem wakacyjnie choć ogrodowych atrakcji nie brakuje.

W ogrodzie susza i to nic nowego. Dziś podlewałam kilka godzin /nie robiłam tego dawno/ a po południu niespodziewanie spadł deszcz więc patrzyłam sobie jak pada.
Sierpień już na całego i sierpniowe kwitnienia, drzewa zrzucają liście, powietrze pachnie już późnym latem chciałoby się poleżeć na leżaku we własnym ogrodzie. No ale......to dość trudne .

Dziwnym trafem uzbierało mi się kilka nowych doniczek do posadzenia i nie wiem co lepsze podlewać doniczki czy szukać gdzie posadzone i nie przeoczyć podlewania.

W kwestii Mai - była chęć kręcenia z Mają w sierpniu-wrześniu jednak po długim namyśle poprosiłam o przełożenie tego na kolejny rok na wrzesień - tak więc temat odległy.

Miałam za to dzięki Aldonie fantastyczny ogrodowy dzień w miniony piątek - o
tym za chwilkę.

po deszczu


lemonkowo się zrobiło w ogrodzie poprzez hortensje i rozchodniki


eucomisy w donicy - mam nadzieję na podzielenie do 2 donic w kolejnym sezonie


drugie kwitnienie róż na całego - szybko się zakończy

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Basilikum 22:08, 05 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale fajnie, ze juz jestes czekam wiec na relacje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Katkak 22:09, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
a dotarłyście na te klamoty???
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:10, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
jak Ci się gdzieś zgubi ta zardzewiała paproć, to szukaj u mnie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies