Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 00:17, 25 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pozdrawiam wszystkich
tymczasem jest zima a to co wyłazi to tak ma
będzie wyłazić coraz więcej.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
m_gocha 00:20, 25 sty 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Mira! To u Ciebie śniegu nie ma?

A wracając do tematu krzesełka... Kupiłaś też tę ławkę? Czy jeszcze czeka na właściciela?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Basilikum 07:33, 25 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
to i ja pochwale krzeselko sliczne jest
kolorowa rabata super wyglada w tym zestawieniu

Czy montane tez sie tnie? moja wyrosla na potwora az do dachu i chyba zawolam strazakow a jak to wszystko zakwitnie to bedzie szal.
*Doczytalam o cieciu montany, bedzie lipiec wiec choc nie lubie po drabinie skakac

Musze jutro sie porozgladac po ogrodzie co u mnie sie juz pcha. Posadzilam wiosna troche przebisniegow od sasiadki, ciekawa jestem jak przetrwaly to suche lato.
Epimedium (u nas sie nazywa kwiat elfow i bardzo mi sie ta nazwa podoba) tez mam, jedno zolte na rabatce przy plocie i jedno biale przy tylnym wyjsciu z domu. To z tylu mi panowie troche zmasakrowali przylaczajac nasz dom do wodociagu i mam nadzieje, ze przezylo jednak.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rench 09:01, 25 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Śliczne to krzesełko sobie sprawiłaś
Myślisz,że skoro krokusy się pokazują,to oznaka wczesnej wiosny ?
Kilka dni temu, odkryłam pączki na powojniku. W pierwszej chwili radocha,że wiosna. A zaraz obawa,że umarzną.
Nigdy tak wnikliwie nie oglądałam ogródka w lutym,czy to normalne ?
Jaka to odmiana naparstnic,że dopiero zakwitnie w trzecim roku ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Anda 09:07, 25 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Krzesełko cudowne i wychylające się roślinki też
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sierika 20:21, 25 sty 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
No zaraz, zaraz a gdzie śnieg? u mnie wszystko przysypane. Pearson pisze o orlai, jako niezwykle pożądanej w ogrodzie, musisz mieć. Jak doczytam dalej będziemy dyskutować, już czas rozpisać co gdzie i kiedy, i co przybędzie, mam już zestaw wytypowany. Nie wiem czy to konieczne ale ten etap stycznia wpędza mnie w plany zakupów, jakaś dziwna siła, hehehehhhhh.
____________________
EwaSierika
Urszulla 08:13, 26 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Jak pokazałaś maj to aż chce się wiosnyaż się po Twoich wpisach pofatygowałam sprawdzić przebiśniegi u mnie nic nie wychodzi, pewnie masz cieplejszy region. Wysiewy mówisz już niedługo będziesz robić. Stipę można chyba tak wcześnie wysiewać?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Joku 11:20, 26 sty 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12140
Też się zdziwiłam że są rejony gdzie nie ma śniegu. No prawie nie ma. Ale twoje miejsce należy chyba do jednych z najcieplejszych w Polsce. Krzesełko też mi się podoba.
Zachwyciła mnie zmienność kolorystyczna na jednej rabacie, zwłaszcza to że paleta kolorów się zmienia ale jednoczasowo cała kompozycja "leży jak ulał". Mistrzyni jesteś!
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
AgnieszkaW 13:49, 26 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miro, aż dziw bierze, że u Ciebie cebulowe tak do góry już się pchają, czyżby coś poczuły? Krzesełko śliczne, będzie pasować do Twojego ogrodu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 21:42, 28 sty 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne te Twoje krzesło, na pewno super wygodne. U mnie tez krokusy rosna ale nieco niższe niz Twoje. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies