Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Urszulla 07:04, 14 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
mira napisał(a)





Mam obecnie fazę na dekoracje i ogromne w tym zaległości. Więc Twój pomysł przeniosę na moją brzózkę.
O nasionach czytam, w planach mam dużo Stipy i naparstnice.

Warzywnik robisz ogromny.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 07:07, 14 sty 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Prymulek nie mogę się doczekać a fiołki te fioletowe też powalają, muszę je przytargać do ogrodu bo płatki jadalne są
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anitka 16:22, 14 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
mira napisał(a)
To był week z Ogrodowiskiem i się kończy.
Miałam wielką przyjemność z Wami pogaworzyć - dziękuję.

wnioski
- przemyśleć ściankę na domku - półki czy jednak jakaś szklareniusia
- zamówić nasiona te które wybrałam
- pogapić na dalie
- nie bać się siana porów
- głośno gadać co się chce
- zabrać się za narysowanie warzywnika i ustalenie co gdzie siać - z tym mi
zejdzie sporo czasu

na pogodę nie narzekam, styczeń jest, ale ogród w takiej aurze wygląda fatalnie
więc ze świadomością że dnia przybywa oglądam sobie zdjęcia


dobrego tygodnia życzę wszystkim



A co ze stolikiem, bo we wnioskach nic nie widzę?

Zmartwiłaś mnie z tymi przebiśniegami. Wsadziłam na jesień sporo cebulek, nawet takie pełne nabyłam i nic z tego nie będzie?
Może jakiś wyjątek od tej reguły Niebawem się przekonam.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Rench 16:45, 14 sty 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
mira napisał(a)


Renia karnawał jest i nic piękniej nie szeleści jak kolorowe torebeczki
no i to szu szu takie bezpieczne


Masz rację,nawet mój eM stwierdził ostatnio,że zaczynam swoje zabaweczki znowu wyciągać
Te wiosenne zdjęcia dają kopa do działania ;P Pokazuj jeszcze
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Gruszka_na_w... 18:34, 14 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
mira napisał(a)

Pobielić krzewy? jakie? Daj znać z bieleniem.

Tak myślisz ciemierniki się pojawia a gdzie? Ja zamówiłam w ub roku u Zymona - upss ale się oczekałam i jakoś się zraziłam choć nie powiem przysłane były piękne - ciekawe czy zakwitną.
/Napisz mi jak przywołać dwa posty w moim jednym żeby każdemu nie odpowiadać/


Z bielenim czekam az przestanie padać. Oprócz drzewek biele tez porzeczki i agrest.
Ciemierniki kupowałam w Biedronce. Niedrogie były. Coś kole 10 zeta za sztukę. Pojawiły sie pod koniec stycznia.

Zeby w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom, to trzeba sobie otworzyć drugie okno w przegladarce. Skopiować post z tego drugiego, wkleić do pierwszego, odpowiedzieć i jeszcze nie wysyłać. Wrócić do drugiego okna, skasować to, co cytowałaś jako pierwsze i zacytować nowe, skopiować i wkleić do pierwszego okna, odpowiedzieć itd/

Jeśli chcesz odpowiadać tylko jednej osobie, ale na kilka razy (na konkretne pytania, to zawsze musisz na początku pytania skopiować
[ quote = tutaj nick napisał(a) ], a na końcu zacytowanego fragmentu wkleić [ / quote ]- odpowiadasz na dany fragment. Wklejasz kolejny fragment poprzedzony tymi wstawkami z kwadratowymi nawiasami
Spacje zrobiłam celowo, żeby wyświetlił się cały tekst
Przykład
[ quote = tutaj nick napisał(a) ]Czy masz u siebie krety?[ / quote ]
Mam, ale nic im nie robię.

[ quote= tutaj nick napisał(a) ]Kiedy będziesz wysiewać nasiona?[ /
quote ]
Kiedy przyjdzie zamówienie ze sklepu.

W normalnej wersji (bez spacji ) będzie to wyglądało tak
tutaj nick napisał(a)
Czy masz u siebie krety?

Mam, ale nic im nie robię.

tutaj nick napisał(a)
Kiedy będziesz wysiewać nasiona?

Kiedy przyjdzie zamówienie ze sklepu.

Roczne sprawozdanie z mojego warzywnika masz tutaj
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mira 22:41, 14 sty 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
dla milośników Montiego

https://www.instagram.com/p/BrngZKvgJR2/
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
viva 23:20, 14 sty 2019


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
No, tak chciałabym jeszcze poleniuchować pod śniegową pierzynką ale chyba nie dam rady, bo Mireczka już zaczyna swoje szu... szu...
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, nie tylko tego wysiewanego

Pokazywałaś swoje rozetki naparstnicowe od mnie, takie ładne, a wiesz że moje
prawie wszystkie zjadły ślimaki, zostały mi tylko nędzne trzy. Nawet nie wiem czy zakwitną. Dobrze, że rozdałam trochę sadzonek to może nasionka do mnie wrócą
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
m_gocha 23:23, 14 sty 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
mira napisał(a)



Czy ja Ci Mira mówiłam, że Twój ogród (w tym i warzywnik) ma klimat angielskiego ogrodu?
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Tamaryszek 21:04, 15 sty 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Widzę, że znalazłaś Monty'ego!
Dzięki za rady co do ośmiału, na razie sobie odpuszczę. Natomiast łączę się z Tobą w miłości do epimediów, mam na tegorocznej liście zakupów kolejne.
Na Gardenię nie jadę, byłam raz i więcej nie pojadę, nic ciekawego dla mnie (no, może poza sprzedażą ciemierników). Ale jeśli wybierzesz się do Warszawy na Green Days albo Zieleń to Życie, z wielką przyjemnością się z Tobą spotkam, daj znać, jak by co.
Masz śliczny kalendarz ogrodniczy i rozczuliły mnie te brateczki w malusich doniczkach.
(zajrzyj do mnie, zobacz ogród Vivy)
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
kasiek 21:35, 16 sty 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale czarująca wiosna u Ciebie
A ten żywopłot z tawuł całkiem wyciełaś czy do ziemi tylko? Powiem Ci że moja tawuła przycięta do ziemi pieknie puściła, warto było Cię posłuchać, troszkę co prawda potem trzeba poczekać na efekt ale odradza się pięknie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies