Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

violaskom 09:04, 02 wrz 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ależ pięknie! Nie cytuję żadnego zdjęcia, bo wszystkie ujęcia są cudowne!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Kawa 13:50, 02 wrz 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ale masz ślicznie
niby jesień ale jednak jeszcze u ciebie lato
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
greg66 17:36, 02 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Tak Kasiu masz bardzo ładnie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gogo 22:36, 02 wrz 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dołączam się do zachwytów, wcale nie masz jesiennie, mimo kwitnących astrów
I nie narzekaj na smagliczki, masz bardzo ładne i one dopiero się rozkręcają z kwitnieniem
Mój eM też mi podeptał trochę roślin, jak robiliśmy płot /co było do przewidzenia/.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 11:03, 03 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Dołączam się do zachwytów, wcale nie masz jesiennie, mimo kwitnących astrów
I nie narzekaj na smagliczki, masz bardzo ładne i one dopiero się rozkręcają z kwitnieniem
Mój eM też mi podeptał trochę roślin, jak robiliśmy płot /co było do przewidzenia/.


Mi juz tyle roslin zadeptali, ze glowa mala. Nawet te, ktore plotkami obgrodzilam, zeby na nie uwazali.Po urlopie byli pod nasza nieobecnosc i cala rabata pod domem byla w oplakanym stanie. Wiele suchych, zwisajacych galazek a na jednym astrze zostala tylko jedna nie zlamana.A tak czekalam na jego kwitnienie.
Na smagliczki nie narzekam juz myslalam, ze one wczesniej kwitna mysle, ze na dniach calkiem rozkwitna. Narazie sa na rabacie warzywnej, zobacze czy znajde dla niej jakies inne miejsce, bo narazie chcialam sprawdzic, czy mi sie podoba

Bodziszki polknely mi trawe the beatles.



Wzielam sie na wapnowanie trawnika. Od poczatku wyrastaja mi na nim grzyby. A nie chce lac chemia. 3 lata temu wapnowanie pomoglo. Teraz problem wrocil.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:07, 03 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dziekuje wam za mile slowa

Dzis wieczorem bede lac nicienie i wystawie dwie pulapki na pedraki. Pewnie to kropla w morzu, ale od czegos trzeba zaczac.Podejrzewam bluszcz jako skupisko pedrakow bo ma w tym roku strasznie pogryzione liscie a w jego poblizu w garazu ciagle znajduje dorosle owady.
____________________
Zapraszam na kawe
Helen 16:03, 03 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
Czy teraz robisz wapnowanie trawnika?
____________________
Helen - Hortensjowo
popcorn 16:16, 03 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Trawnik zjawiskowy! Zdeptane rosliny... odrosną, to byliny! Wiosną będą jak nowe i nie bedzie robotników którzy na nie uważać nie będą...
pozdrawiam serdecznie!

Ciastko przywiozła Mama i paimętam że je mam w lodówca i walcze ze sobą żeby nie zeżreć buahahahaha
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 09:35, 04 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Helen napisał(a)
Czy teraz robisz wapnowanie trawnika?


Tak, na jesien. Do wiosny zadziala
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:37, 04 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
popcorn napisał(a)
Trawnik zjawiskowy! Zdeptane rosliny... odrosną, to byliny! Wiosną będą jak nowe i nie bedzie robotników którzy na nie uważać nie będą...
pozdrawiam serdecznie!

Ciastko przywiozła Mama i paimętam że je mam w lodówca i walcze ze sobą żeby nie zeżreć buahahahaha


Ja bym zjadla nie wytrzymalabym

No wlasnie, to nie byliny tylko hortensje juz tyle galezi obcielam, ze pewnie w przyszlym roku tez kwitnac nie beda. W tym obcielam je specjalnie w maju, zeby byly niskie i zeby nie poniszczyli. Liczylam sie ze stratami, ale jednak duzo ich.

____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies