Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 08:58, 14 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
popcorn napisał(a)


pięknie u Ciebie! Co to to niebieskie tak obficie kwitnące?

miłego dnia i smacznego!!!


To klosowce blue fortune Dziekuje
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:01, 14 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
apetyczna

W tym roku rozmaryn wyrosl ogromny, bo przezimowal w te lagodna zime, wiec trzeba korzystac.Chlebek z gruba sola i rozmarynem
Dostalam paczke ze szkolki w ktorej ostatnio czesto zamawialam. 10 pnaczy, ktorych po pierwsze nie zamawialam, po drugie nie zamierzam u siebie sadzic a szkolka nie wie, do kogo miala trafic ta paczka. Mam sobie rosliny zostawic. Tylko co ja z nimi zrobie.
Chodzi za mna ostatnio klon usyryjski.Ale patrzac w necie, to praktycznie nigdzie nie jest dostepny.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 22:36, 14 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moj nowy nabytek Narazie na tymczasowym miejscu.


____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 08:09, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Irys variegata? Kwitnie na żółto?

pozdrawiam miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 08:13, 15 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mój na granatowo - Iris ensata 'Vareiagata' mam. Może rosnąć w wodzie nawet.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaBawaria 08:59, 15 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ma kwitnac na niebiesko Dlugo na niego polowalam. Danusiu, teraz posadzilam go na sloncu, ale mysle czy dac go do polcienia, nad wode. Da rade w polcieniu?
Piekne sa te liscie. Moj kupilam pod nazwa pallida variegata.To chyba jednak on nie nadaje sie do polcienia nad wode. To ten irys, ktory powinien miec sucho, czy sie myle? Na niektorych stronach jest napisane, ze moga byc sadzone do 5 cm poziomu wody, a gdzieniegdzie, ze lubi miec sucho.
____________________
Zapraszam na kawe
andzia458 18:33, 15 wrz 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Kasiu, nie byłam jeszcze u Ciebie więc się witam.
Napisałam priv.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
KasiaBawaria 11:07, 16 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aniu, witam

Udalo mi sie zamowic miscanta memory!! Jak usuniemy za 2 tygodnie zywoplot, to zwolni sie miejsce przy plocie w kacie dzialki Mam nadzieje, ze dostane rosline w dobrym stanie, bo to jedyna szkolka, ktora ma go w ofercie.
Albostriata



3 dalie na pewno sobie zostawie- biala, pomaranczowa i bordowa.




Diva fiore zakwitla pomimo sciecia wiosna do zera. Nie ma tylu kwiatow co w zeszlym roku ale jezeli mrozu nie bedzie, to w pazdzierniku bedzie ich wiecej, bo ma duzo pakow.
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 11:24, 16 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękna!

Dostałam Memory i jest boski! Wiosną może go podzielę, bo 3 sadzonki wyglądałyby lepiej niż 1 tylko czy się uda?

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 11:30, 16 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Diva Fiore i mnie by się przydała, ale jak wiosenne przymrozki zetną nowe pędy to i tak nie zakwitnie? Czy ona zmienna kolorystycznie jest czy jakoś wpływasz na barwę?


Ciągle zastanawiam się jak to jest, przy mroźnych zimach masz tyle pięknie kwitnących ogrodówek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies