Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Milka 12:24, 28 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Klamber napisał(a)

Dzisiaj, ciąg dalszy wiosennego pokazu klonów, nie pokazałem strzępiastokorego gdyż dopiero się budzi. Pokazałem go na 8 stronie 9 fota taki mały obok drewnianej skrzyni, bardzo fajnie mu się kora strzępi.
Irenko dziękuję miło że wpadasz ja zaglądam do Ciebie ale u ciebie jak na torze F-1 zaczem zabiorę się do pisania to 5 stron poleci. Wiesz że zawsze jesteś mile widziana,
Wykopałem 2 doły na drzewka i zasypałem EMowym kompostem trochę wywiozłem ziemi za ogrodzenie pod miskanta, wywaliłem z oczka część suchotników, znalazłem funkie nad oczkiem i posadziłem na rabacie funkiowo liliowcowej. Jak będzie taka której nie mam, to zostanie a jak nie to poleci w Polskę. Powycinałem suche gałązki, podsypałem kompostem i podlałem biohumusem. Muszę więcej podlewać swoje dżdżownice żeby robiły mi więcej zacieru, bo zostało mi 25 litrów. Muszę pokazać kiedy swoją hodowle kalifornijek.








To palmowy disecta, chyba jakoś tak to było.


Robert, piekne zdjęcia i wspaniała kolekcja klonów!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 01:06, 29 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
I jak słodko podpisuje ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 01:12, 29 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Robert chyba dzisiaj padłeś po robocie w ogrodzie? miłego weekendu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 22:51, 30 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam odwiedzających.
Irenko, fajnie że wpadasz, ja zaglądam do Ciebie ale nie wystarcza mi czasu na pisanie. W pracy mam roboty i na polu jeszcze więcej, tyram nad dziełem tego sezonu, którym jest rabata trawiasta. Jutro otwieram sezon na warzywniku.
Marto, dzięki za wpis.
Aniu, widzę że znasz mnie jak stara kumpela, faktycznie padłem po robocie, trafiłaś w dychę. Skończyłem o 23 ziemie z kompostem wożę po południu żeby słońce nie niszczyło mi EMów. Za dużo włożyłem wysiłku w ten kompost aby go zmarnować na słońcu. Dół napełniłem do 2/3 już nie dużo mi zostało, wpakowałem tam 4 m³ kompostu i 5 m³ ziemi i wszystko mieszam w dole, aby szczepionkę EMową rozprowadzić jak najlepiej. Upał jest nie do zniesienia, wczoraj i dziś 32ºC a wieczorem tyle komarów że nie idzie pracować. Pokaże trochę budowli, ale jak skończę, to dokładnie opiszę i pokażę. Nie wiem kiedy się teraz odezwę chyba jak deszcz lunie












____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 23:06, 30 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Szarpiesz się z robota Robercie!Ale wyobrażam ten las roślin po Twoim kompoście z dodatkami!
floks śnieżny-ciekawa roślinka,masz wyraźniejsze zdjęcie?
Pozostałe....takie wiosennie rozbudzanie! Super! U mnie dęby jeszcze śpią.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 23:09, 30 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Śliczna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 08:17, 01 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Osobliwe zdjęcie mi nadesłałeś do wątku.Dziękuję,
Deser dla Ciebie na 13 -ta stronę!Smacznego!


Deser - w wykonaniu:nic nadzwyczajnego:lody,owoce,wafelek ,może być bita śmietana, okruchy czekolady.....szybko i efektownie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
majkel0326 09:23, 01 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,ciężko pracujesz w ogrodzie,ale potem jakie efekty! Widać po Twoich zdjęciach Pozdrawiam i życzę miłego dnia
____________________
Maja - Moje roślinki
Klamber 10:22, 02 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam odwiedzających, wczoraj cały dzień na warzywniku pogada dała popalić, dosłownie. Pot mnie zalewał ale jakoś udało się zrobić grządki, posadzić i posiać. Zrobiło się zielono a moja jabłoń ozdobna normalnie płonie, wolę ją od magnolii jest ładniejsza i bez obsługowa,nie muszę się martwić czy zmarznie i czy ją robactwo opitoli. Efekt jest niesamowity. Po robocie podlałem szkółkę i to co nowo posadzone, wywaliłem z 30 wiader ze studni. Podlewałem jak zwykle z czołówką na głowie. Muszę kiedy pokazać swoje nocne zdjęcia. W sumie te z warzywnika też robiłem już po ciemku. Przed spaniem powiesiłem flagę i tak uczciłem święto pracy porządną robotą. Jeszcze została trawa do skoszenia i było by jako tako ogarnięte.
Haniu, na robiłaś mi smaku deserem, nie mówiąc już o grochówce, to moja ulubiona zupka.
Majka, żeby nie te efekty to na pewno bym tak nie szalał. dla mnie dzień i tak jest za krótki, nawet ten najdłuższy, koszenie bardzo często kończę po ciemku, nie lubię zostawiać roboty na następny dzień.







____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 10:48, 02 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękne zdjęcia, pas tulipanów super! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies