Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

rozajerycha 11:22, 23 cze 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Kalmber pozdrawiam i dziękuję,za kolejne foty
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
hanka_andrus 12:39, 23 cze 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie, lato się zaczęło i pewnie w króciakach śmigasz? Czy syn już dojechał, czy jeszcze sesje zalicza? Wiosnę miałeś piękną, lato będzie pracowite, ale jesień u Ciebie najpiękniejsza! Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 22:00, 18 lip 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Cisza ...
Pozdrawiam
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Klamber 04:09, 23 lip 2017


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witajcie, kto nie oglądał jeszcze mojej wycieczki na marsa, to jeszcze raz link daję https://drive.google.com/drive/folders/0By8dgX3MnWRXaExGbWllQzM3UWc będę chciał pokazać w najbliższym czasie inną wycieczkę. Powiem Wam że w ogóle nie mam kiedy pisać, masakra normalnie. Przepraszam Was za to ale naprawdę nie mam kiedy się ogarnąć. U mnie ostatnio deszczowo ale ciepło, tu chociaż gdy pada jest ciepło to zaleta tego klimatu. I te upalne nocki po 26 stopni. Wszystko rośnie jak wściekłe, nie nadążę trawy kosić. Dziś rano jechaliśmy do pracy a temperatura 25 stopni, czy to nie piękne a Hania się pyta czy jeżdżę w króciakach. Ja powiem że najchętniej jeździł bym bez
Haniu tu przyroda jest tak przecudna że nie wiem jak ja przeżyje rozstanie z nią, nie mogę sobie tego wyobrazić. Dzisiaj po pracy siedziałem na swojej ławce na której codziennie z młodym jemy obiad i podziwiałem swoją pracę a przy okazji oglądałem okolicę z górki, w ogóle nie miałem chęci jechać do domu było cieplutko i bezwietrznie. Muszę kiedy pokazać fotki z mojej pracy. Miskanty na moim kompoście szaleją, tak już wyrosły, że boje się aby jakaś burza ich nie powaliła. Kompost zrobił mi się przepiękny, tysiące dżdżownic zatrudniłem do tej roboty. Syn przyjechał już miesiąc temu. Tydzień temu byliśmy na górze Nemo i w skansenie Iroqezów nad pięknym jeziorkiem otoczonym skałkami i cedrami.
Marta witam Cię serdecznie przepraszam za te przerwy ale chyba się starzeję, bo na prawdę nie daję rady. Pozdrawiam, fotek niestety dziś nie dam rady pokazać, muszę się szykować na jutrzejsza wycieczkę do Indian.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 06:36, 23 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie, nie masz za co przepraszać. Wszyscy mamy lepsze i gorsze okresy w pisaniu, Ty przecież normalnie w pracy jesteś, a i potem nie siedzisz z założonymi rękoma. Ganiasz po okolicy, żeby młodemu coś ciekawego pokazać. Dobrze, że jemu znowu udało się do Ciebie dołączyć.

Zdjęcia będziesz wstawiał zimą. Teraz mamy swoich trochę, to też jest co oglądać. Dziewczyny po świecie jeżdżą to też pokazują ciekawe miejsca.

Życzę Wam pogody odpowiedniej i na pracę, i na wędrówki. POwodzenia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 22:57, 03 wrz 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Jakie Haneczko ładne zdjęcie zostawiłaś .
Robercie jak Hania mądrze mówi zima przed nami znajdziesz czas na wrzucanie fot .Mnie chodziło głównie o to ,że w ogóle milczysz ,a ja ,my się tu martwimy
Dobrze ,że wszystko jest ok.
Pozdrawiam ciepło.
Dziś deszczowa niedziela,ale cóż mamy jesień
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Klamber 05:54, 09 paź 2017


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkich serdecznie, po długiej przerwie. U mnie wszystko po staremu mam nadzieję że u was również i wszyscy są w komplecie. Młody wrócił już do Polski a ja teraz jeżdżę na skoki łososiowe. Pogoda jest na razie super w nocy 20 a w dzień 23 jak widać na zdjęciu.

Nie zaglądam na ogrodowisko gdyż zająłem się trochę oglądaniem narodowych telewizji. Widzę że ludzie zaczynają się w końcu budzić i może w końcu zacznie się coś zmieniać. A czasu i tam mam mało, więc nie mogę ogarnąć wszystkiego. Chlebek nadal piekę. Lato nie było takie super jak 4 ostatnie, to znaczy było sporo niepogody, ale za to wrzesień i październik super. Jak na razie jeżdżę jeszcze rano w króciakach, choć dwa tygodnie temu były dwie nocki po 9 stopni, ale to było chwilowe. Teraz trochę fotek.









____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Klamber 06:23, 09 paź 2017


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Haniu, dzięki za ładne kwiatuszki. U nas zielono było w tym roku, deszcz co i rusz podlewał dopiero teraz zrobiła się susza. Jak wam wspominałem że jesień jest tu długa, sucha i ciepła, nie taka mokra i zimna jak w Polsce. W sumie to jeszcze jest zielono i dopiero teraz zaczynają się drzewa przebarwiać. Dziś ryby skakały jak szalone. Powiem wam że strasznie żel mi tych łososi, popatrzeć jest fajnie, ale jak robiłem filmy pod wodą to widać jak ryby są strasznie zmasakrowane. Dzisiaj już było sporo martwych i okropnie śmierdziało. Jak pisałem że w nocy jest po 20 stopni, to mięso się szybko psuje a ryby mają po 80 cm, to pewnie waży taka 20 kg. Kupiłem nowy aparat i testuje. Sam aparat jest super, ale zdjęcia jakoś mnie nie zachwycają. Trza będzie poczytać może, coś da się ustawić a ustawień strasznie dużo. Wczoraj chodziłem z kamerka po wodzie, to nawet nie wykręcało nóg. Dziś mam długi weekend to udało mi się wygospodarować trochę czasu. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.







____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 06:56, 09 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robert, świetnie, że się odezwałeś. Łososie, to intrygujące ryby, ale mi też żal tych tarlaków. Składają ikrę i giną. Ale zdjęcia u Ciebie, jak zwykle perfekt.

Lato u mnie na Pomorzu, to tak jakby nie było. Ciągle opady i temperatura niezbyt wysoka. Ani jednego dnia upału nie było. Chociaż na południu to mieli i zwyżkę temperatury i bez opadów, Ot, tak kraj na pół pogoda podzieliła, jak i ludzi. Szkoda tylko, że tak mało jest tych z otwartymi oczami i uszami.
Starych nic już nie zmieni, a młodzi jeszcze nie wszyscy świadomi, co się kroi.

Ogólnie, ogrodowisko funkcjonuje jak dawniej, zmian w działaniu nie ma. Ludzi nowych dużo, a "starzyki" powoli wygaszają wątki, bo już tematy się wyczerpały.

Dobrze, że młodego miałeś na wakacje, zawsze to miło po pracy do swojego się odezwać i z nim pobyć.
Trzymaj się ciepło, straszą nas zimą stulecia, ale jak będzie nie jest pewne.
Zdrowia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Krys 15:48, 09 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Robert piekne zdjecia pokazujesz,co masz na mysli piszac,ze ludzie sie budza
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies