Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

hanka_andrus 13:05, 12 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie dziękuję za kolejną porcję fantastycznych zdjęć!
I gratuluję podjęcia decyzji. Tu tez jesteś potrzebny, i mama Ciebie dawno nie ściskała. A poza tym ileż można żyć z dala od rodziny. Niech by i skromnie ale jednak u siebie. Przez zimę zarabiaj kaskę i wracaj milionerem!
Ale póki co czekam również na jesienno -zimowe i świąteczne zdjęcia twego aktualnego pobytu.
Wszystkiego najlepszego z okazji 11-tego listopada.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 12:53, 21 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Witaj Robercie
Zajrzałam i się nie zawiodłam.
W punkt określiłeś ludzką "wolność" niestety.
Nie chcę pisać o Twoim powrocie,ale kolejne foty świadczą tylko o tym ,że w raju to Ty jesteś

Pozdrawiam ciepło
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Mala_Mi 20:00, 15 gru 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Takich kolorow jesieni to u nas nie ma...piekne widoki.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
rozajerycha 22:43, 17 gru 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Robercie
prawdopodobnie na bieżąco nie będę miała kiedy dlatego...

Życzę Ci zdrowych,spokojnych,niesamotnych,radosnych Swiąt Bożego Narodzenia
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Klamber 04:47, 15 wrz 2018


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witajcie mam dla was wiadomość, wracam ostatniego października. U mnie jeszcze bardzo ciepło, nocki ponad 20. W ogóle lato w tym roku było przepiękne. Tylko trzy noce były poniżej 20 stopni. Tego lata bardzo dużo zwiedziłem. Dziś kilka fotek z Pelee point








____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 04:52, 15 wrz 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam Robercie, po długiej ciszy. Mam nadzieję, że. Po powrocie zameldujedz się. Zdrowia życzę i miękkiego lądowania w kraju.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ElzbietaFranka 10:25, 15 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Przyszlam od Hani a to za sprawa zolwia niezwykle kolorowy zwierz.

Kanada duzy obszar nie zwykle piekny. Polska tez nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeziora piekne, gory na pudniu, morze, Roztocze, no i Mazowsze z Warszawa od poludnia Kabaty od polnocy Kampinos, duzo lasow.

Niecale 40 arow duza dzialka tez mam tyle jest co robic.
Zajrze wieczorem bo juz kiedys bylam na twoim watku ale jak to z pamieciom bywa juz zawodna.

U nas tez upaly, sucho jak ch.... Ale przexwczoraj nad Mazowszem przechodzil front i solidnie popadalo.

Pozdrawia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Klamber 16:17, 15 wrz 2018


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Haniu, miło Cię widzieć, że trzymasz wartę. Powiem Ci że moja kochana rodzina przez 6 lat nie przysłała mi nawet jednego zdjęcia z mojej działki. Nie wiem co zastanę po powrocie, mam nadzieje że się nie załamie tym co zastane. Na forum na pewno powrócę, gdyż można tu spotkać dużo wartościowych ludzi.
Elu witaj, fajnie że wpadłaś. Ja wiem że Polska jest piękna ale tu jest tyle do obejrzenia, że życia by zabrakło zwiedzić tu wszystko. Ten kraj to Otchłań. Byłem na największej wyspie świata, Manitoulin się zowie. Żeby tam się dostać, trza płynąć wielkim promem dwie godziny.



Prom zabiera 130 samochodów i 650 ludzi. Wyspa jest na jeziorze, a dokładniej między dwoma, Huron i Georgian Bay . Przepiękne miejsce, woda tak czysta że można pić z jeziora i widać na 10 m

w dół, szok. Jechaliśmy dwie godziny aby popatrzeć na wodospad a to tylko kawalątek na mapie.

Manitoulin to rezerwat Indian, byłem u nich na indiańskim festiwalu Paw Wow. Powiem Wam że super ludzie. Byliśmy tam pod namiotem za nic nie płaciliśmy, jedzenie chcieli dać nam za darmo ,mieliśmy swoje trza było jeść, nawet benzynę chcieli nam dać za free ale mój kolega honorowy i nie chciał.




Nawet policje mają plemienną.
To ostatnie spojrzenie na wyspę z promu.

Powiem Wam , interesujcie się tym co dzieje się w kraju, nie głosujcie na tych co rządzą, tylko na polaków, inaczej skończymy jak Indianie w rezerwatach i trzymajmy się razem tak jak oni,nie dajmy się skłucić to nasza jedyna szansa na przetrwanie. Pozdrawiam wszyskich serdecznie i zapraszam na fotki z wycieczki opisanej
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
sylwia_slomc... 16:34, 15 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81797
No to czekamy na Twój powrót
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 22:58, 15 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Kanada to fakt życia nie starczy aby wszystko zobaczyć. Stara demokracja. Nigdy wojen nie było jakieś tam potyczki.
Polska ma takie położenie geopolityczne, że nie można zazdrościć.
Zawsze tak sobie myślałam jak pojechać to do Kanady lub Australii.
Polska przez te kilkadziesiąt też się bardzo zmieniła.

Dziękuję za zabcię też mam w oczku zielone wieczorem już kumkaja.
W załączeniu




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies