Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Muszelka 16:05, 09 paź 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Jeśli mogę coś doradzić... Foto rybek rób na trybie sportowym (krótki czas otwarcia migawki). Uzyskasz ostre zdjęcia rybek i pięknie rozmytą wodę.

Serdeczności!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Bogdzia 21:14, 09 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjecia z łososiami , za te u mnie tez dziękuję. Fajnie że był u Ciebie syn , miło mu pokazywac taki cudny świat. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Klamber 22:06, 09 paź 2017


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witajcie, u mnie dziś potrzebny deszcz, więc siedzę w domu. Nasmażyłem górę naleśników i zjadłem 10 z truskawkami. Więc mogę trochę pogadać z Wami.
Haniu, wiem że przez kilkadziesiąt lat codziennego okłamywania trudno nagle zmienić front. Na to składa się wiele rzeczy jedzenie trujące które otępia, fluor w wodzie i pastach do zębów, leki szczepionki telefony komórkowe i wiele innych wynalazków które niszczą nasze poczucie świadomości czyli percepcję. Haniu nie wolno zostawiać młodych na pastwę pasożydów panoszących się w naszym kraju. Muszą się wszyscy zjednoczyć, w kupie nas nie ruszą. Zobaczcie ilu Słowian już zamordowano w przeciągu ostatnich 100 lat, grubo ponad 100 milionów, to jeszcze wam nie wystarcza a to nie jest koniec. Polska jest w trudnej sytuacji bo jest najbogatszym krajem europy i dla tego chcą nas unicestwić żeby rozszabrować to co mamy jeszcze w naszej ziemi. Dlatego można tak manipulować ludźmi gdyż w szkole zamiast uczyć poważnych rzeczy zamulają głowy śmieciami które w życiu nie przydatne. Ja trzymałem się do polityki i od kościoła zawsze z daleka, gdyż czułem całym ciałem że to coś złego i dopiero po tylu latach mam trochę czasu i mogę poszukać odpowiedzi na które nie mogłem nigdy znaleźć odpowiedzi i wytłumaczenia. Powiem im więcej czytam tym bardziej jeży mi się włos na całym ciele. Nawet nie wiemy w jakiej rzeczywistości żyjemy i to jest najbardziej przerażające. Dobrze Haniu że jeszcze ciągniesz swoje opowieści, tu było dużo fajnych ludzi było by szkoda tracić kontaktu z nimi. To jest bardzo ważne żebyśmy byli w kontakcie między sobą. Zobacz tylko co komórki zrobiły z ludźmi jak od izolowały nas od siebie. Teraz wchodzisz do autobusu czy pociągu wszyscy wpatrzeni w swój komputerek z nikim nie pogadasz a pamiętasz jak było kiedyś, człowiek się wygadał w podróży że aż jadaczka bolała a teraz podjeżdża kierowca na przystanek i trąbi żeby ludzie wsiadali bo nawet nikt nie zauważył że autobus podjechał, to już jest jakaś paranoja. To samo jest na chodniku co druga osoba idzie i gapi się w telefon a jak dryndne na niego to skacze jak małpa na drucie. Powiem Ci że, jak by został jeszcze z miesiąc to wylądował bym chyba w psychiatryku. Teraz odreagowuję mam wakacje Tym co gadają się nie przejmuj u mnie miał być piękny weekend a deszcz pada więc nawet na 3 dni nie umieją przewidzieć pogody a ty się zimą przejmujesz. Ja już pisałem że telewizora nie oglądam 17 lat i radia też już nie słucham dość długo, tu czasami w pracy słucham gdyż kocham muzę, a tego bełkotu nie rozumiem więc nie ma problema. Pamiętaj że im zależy na strachu, dlatego z tych mediów płynie jad który zatruwa naszą percepcje. Trzymaj się zdrowo i dbaj o siebie nie tylko fizycznie ale i psychicznie.


Krys, dziękuję za pochwałę, nie chce za dużo pisać na tym forum, luknij na tego pana, on fajnie tłumaczy różne zagadnienia https://www.youtube.com/watch?v=bB0e9rglHBo ma on na razie 65 odcinków jest fajny gość, Pol Lechicki. Oglądam super telewizję z Wrocka NTW (niezależna telewizja Wrocław Jerzego Zagórskiego) Fajne są rozmowy na porozmawiajmy.tv Ja mało oglądam wszystko ściągam i wyjmuję głos programem Pazera free audio extraktor i słucham sobie w pracy, po drodze i w domu. Kupiłem małego laptopika i zainstalowałem w nim lektora i czyta mi w pracy książki w pdf. Jest bardzo dużo ciekawych audycji jeśli Cię to zainteresi daj znać, pozdrawiam Cię gorąco.


Muszelka,[/img] wiem o tym, rybki robiłem na czasie 800 i iso 800 więcej światło[/img] mi nie dawało, by[/img] ło pochmurno. Na dużej dziurze też się nie robi, gdyż ostrość jest kiepska. Iso staram się też więcej nie dawać jak 1600 gdyż ziarno zaczyna wyłazić. Powiem Ci że ryby wyskakują z wody jak pociski i nie jest łatwo w ogóle ładnie złapać. Zdjęcia są surowe prosto z aparatu, nic jeszcze nie poprawiałem. Miesiąc temu przesiadłem się z Pentaxa k-5 ma k-3 i jeszcze go nie wyczułem.


____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 22:23, 09 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie, dziękuję za tak piękne podsumowanie naszej wieloletniej aktywności na O.
O moje zdrowie dbam, nie daję się wciągnąć na przepastne ścieżki, i mnie na byle plewy i frazesy nie kupią.
I jak to u nas kiedyś mówili: Przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy i radziecki, teraz żyjemy podobno wolni, ale ktoś miesza u nas namolnie. Uważać trzeba, bo czasami jedna ręka chleb daje ale druga za plecami kańczug chowa.

A skupiając się na chlebie nie widzimy tej pętli , ani tego batoga.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 18:13, 11 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne monarchy i widoczek z rzeczką cudny a młody to przystojniak.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozajerycha 12:27, 08 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Żyjesz ,masz się dobrze! Chłoniesz życie i przyrodę - zazdroszczę.
Zaglądam tak rzadko na O.,ale kiedy to zawsze do Ciebie.
Nie będę ukrywać,że dla tek przyrody ))))))))))))))
Oczywiście z sentymentu do właściciela .
Pozdrawiam ciepło
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 12:30, 08 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Idę warzyć obiad
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
sylwia_slomc... 12:36, 08 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Robercie piękne fotografie zwierzaków jak zwykle zresztą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Klamber 05:49, 12 lis 2017


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkich odwiedzających i wszystkiego najlepszego z okazji Święta Narodowego. U mnie wczoraj zaatakował pierwszy mróz i nabiło aż -7 i oczywiście liście trafił szlag a było tak pięknie. Teraz to już tylko fotki zostały po jesieni. Teraz będzie się już trza do zimy gotować, dobrze że choć w domu mam ciepełko i dlatego na zimę zostaje ale postanowiłem że na wiosnę wracam. Nagromadziłem tyle rzeczy że zajmie mi to całą zimę aby porobić paczki i wysyłać. Musze się przyznać że boje się wracać ale kiedyś trza się zmierzyć z tą decyzją. Nie wiem jak ja się przestawię na tę Polską rzeczywistość
Haniu z tym chlebem to się zgodzę ale co do wolności to uważam że jest teraz niewolnictwo tak doskonałe że ludziom nawet kajdany nie są potrzebne, wystarczy ideologia płynąca z gazet , telewizji i szkoły
Bogdziu, dziś bez zwierzaczków tylko jesienne fotki z Niagary.
Marto, dziękuję za takie wielkie wyróżnienie. Mam nadzieje że poskładałaś swoje życie, teraz i ja będę stawiał czoła tej ciężkiej Polskiej rzeczywistości. Na pewno łatwo nie będzie. Je też rzadko tu wpadam, nie wiem co to się porobiło ale nie mogę się wcale ogarnąć w czasie.
Sylwio, fajnie że wpadłaś, dziś pokażę jesienne fotki z kanionu Niagary. Zszedłem na sam dół, było tak pięknie że siedziałem tam do nocy a potem nie miałem czym wrócić i darłem z buta po ciemku 5 kilosów na dworzec autobusowy.



To właśnie w tym miejscu sobie siedziałem







____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
zawitka 12:23, 12 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Robercie --smacznego na wolnym czystym powietrzu i jedzonko pewnie jak piszesz sam robisz.To co piszesz o zatruwaniu ludzi to prawda .Człowiek czasami nie wie co zrobić żeby sobie pomóc bo na nikogo/mam na myśli lekarzy /nie można liczyć .Fajnie wyglądasz to dobrze widzę ze schudłeś ale wycieczki i rowerek Ci służy.Zyczę zdrowia i wytrzymałości.Dziękuję za piękne zdjęcia pięknego świata;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies