Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 21:03, 14 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia_G napisał(a)

Zobaczcie jak Danusia wszystko ciacha i jak pięknie rośnie!!!!!
Ona sadzi i od razu przycina...a "stara szkoła babek i ciotek i sąsiadek" mówi, że przycinać można w drugim roku po posadzeniu

A może temu rudzielcowi miejscówka nie pasuje???
Ja jestem za ciachanie i przesadzaniem...może zima będzie łaskawa





Juzia, Szefowa to Szefowa-ona jak się czegoś dotknie to wszystko się udaje, niczym wróżka za pomocą magicznej różdżki-robi czary -mary i już


też przez chwilę pomyślałam że mu tam nie służy, ale pewności nie mam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 21:03, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
beta napisał(a)

Juzia - powinnas dostać nagrodę "lapidariusz roku"!



jestem za



oj tam oj tam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata_chrosc... 21:04, 14 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No tak - tulipany kupować czas! Ja sie na dobre za to zabiorę , jak wrócę z Polski Już mam niezłą listę. Juz widzę te relacje wiosenne z pojawienia się pierwszych kiełków Na szczęście przynajmniej w tej konkurencji mam pewne szanse, bo u mnie wiosna zazwyczaj szybciej, hi, hi Pozdrowienia
____________________
ogród w Holandi
beta 21:23, 14 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
agata_chroscicka napisał(a)
No tak - tulipany kupować czas! Ja sie na dobre za to zabiorę , jak wrócę z Polski Już mam niezłą listę. Juz widzę te relacje wiosenne z pojawienia się pierwszych kiełków Na szczęście przynajmniej w tej konkurencji mam pewne szanse, bo u mnie wiosna zazwyczaj szybciej, hi, hi Pozdrowienia



Ty cwaniaro

mówisz że urlop masz? a w którym regionie Polski odpoczywasz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Gardenarium 22:55, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tuje tniemy po zielonym a nie do gołego drewna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beta 22:57, 14 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
Tuje tniemy po zielonym a nie do gołego drewna.


Danuś, to ja coś pewnie spaprałam?

coś nie tak jest?, wiedziałm, ze to się udac nie może
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Gardenarium 23:07, 14 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gdzie jest o tym cięciu, bo przeczytałam, że pociachałaś do żywego drewna i jest tuja brązowa? Daj link.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MilenaP 23:15, 14 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Beata 50 cebul? Dziewczyno musisz dzień wolny wziąć na sadzenie Białe - moje ulubione. Będzie pięknie A czemu się boisz przesadzać rudzielca?Przecież jest jesień. Ja dziś rozpoczęłam przenosiny, bo listę mam długą A miało być już bez zmian
____________________
Milena - zielonastrefa
Juzia 08:48, 15 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
Gardenarium napisał(a)
Gdzie jest o tym cięciu, bo przeczytałam, że pociachałaś do żywego drewna i jest tuja brązowa? Daj link.


Danuś tuja już była brązowa...dlatego to ciachanie. A dokładnie zrobienie kuki na pniu.
tu relacja

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata_chrosc... 08:55, 15 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dzięki Juzi tez zobaczyłam relacje o tui. I mam pewien pomysł - weź Ty Beta wywal to świństwo Nic z niej nie bedzie, tylko sie narobisz, a ona i tak uschnie. Mam nadzieję, że nie dotknęłam Cie do żywego A może cofnąć? Bo to nigdy nie wiadomo co na kim wrażenie zrobi No to nie wywalaj - niech sobie sama po cichuku padnie

A do Polski nie jadę na urlop tylko rodzinę i znajomych zobaczyć. O odpoczynku raczej mowy nie ma, bo będę w Warszawie, najbardziej męczącym mieście jakie znam Męczące ale moje
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies