Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 21:52, 17 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Magara, ale pomyśl ile kasy zaoszczędziłaś . Mnie często też nic nie zainteresuje. Czasy kiedy wszystko mi się podobało dawno minęły .

Ewa, czyli też zaoszczędziłaś jak Magara . Jak napisałaś o rękawicach to przypomniało mi się że nie zajrzałam do sklepiku. A wrażeń faktycznie było sporo.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Magara 23:24, 17 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Jola, oszczędzam jak mogę
W rękawice szczęśliwie jestem zaopatrzona, mam nadzieję, że na dłużej, te polecane przez TAR są super do prac ziemnych, gdyby jeszcze ktoś wymyślił jakieś niezniszczalne do plewienia...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
zbigniew_gazda 20:10, 18 maj 2022


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Z wielkim zainteresowaniem poczytałem ostatnie strony Jolu. Super że się spotykacie na wypadach krajoznawczo ogrodowych.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
an_tre 17:50, 21 maj 2022


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Zaglądam
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joku 18:42, 21 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Magara, no właśnie do plewienia zwłaszcza chwastowego drobiazgu bardziej precyzyjne rękawice potrzebne. Nabyłam całą paczkę jednorazówek ale one raczej ćwierćrazówkami są .

Zbyszku mam nadzieję że się nie znudziłeś. Mój ogrodowy rok 2022 zaczą się bardzo intensywnie. Zaliczyłam już ogród Danusi, GorAni, ogród Kasi Bellingham i ogród dendrologiczny w Gołubiu, wczoraj byłam u Mirki i Ewy. Chyba wypadałoby usiąść na tyłku tym bardziej że cena benzyny znowu poszła do góry.

Aniu, zaglądaj do woli . Miło mi .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 19:32, 21 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10210
Bardzo intensywnie ogrodowo wycieczkowo rok Ci się zaczął tyle fajnych miejsc już zwiedziłaś Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 20:19, 21 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Basiu, nie mogę narzekać. Większość lokalizacji blisko mnie ale i dłuższe wyjazdy się trafiły. Niedawno pomyślałam sobie że za 10 lat będę pod osiemdziesiątkę celować wiekowo więc muszę się śpieszyć .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Magara 00:00, 22 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Joku napisał(a)
Magara, no właśnie do plewienia zwłaszcza chwastowego drobiazgu bardziej precyzyjne rękawice potrzebne. Nabyłam całą paczkę jednorazówek ale one raczej ćwierćrazówkami są .

Zbyszku mam nadzieję że się nie znudziłeś. Mój ogrodowy rok 2022 zaczą się bardzo intensywnie. Zaliczyłam już ogród Danusi, GorAni, ogród Kasi Bellingham i ogród dendrologiczny w Gołubiu, wczoraj byłam u Mirki i Ewy. Chyba wypadałoby usiąść na tyłku tym bardziej że cena benzyny znowu poszła do góry.


Do chwastów, szczególnie tych małych, to niestety tylko gołe ręce albo lateksowe się u mnie sprawdzają. Rąk mi czasem szkoda, więc mam na podorędziu zawsze kilka par lateksowych. Ręce się w nich pocą okrutnie więc zmieniam co chwilę. Potem wszystkie do torby ogrodowej i za następnym razem od nowa, do czasu aż się któraś nie porwie - wtedy do śmieci. Towar w covidzie stał się deficytowy i nauczyłam się nawet lateksy oszczędzać Że o aspekcie nie mnożenia śmieci nie wspomnę

Jola, z innej bajki, pierwszy raz byłaś z Gołubiu? Czy masz może porównanie z różnych pór roku? Kiedy tam najlepiej się wybrać?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 00:07, 22 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10210
Ooo, ja też podpytam o Gołubie teraz czy jeszcze mała chwila?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 00:10, 22 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
O! Magara wysłałaś swój post o godzinie 00:00 to tzw anielska liczba
Też chcę się wybrać do Gołubia wiosno-latem.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies