Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 21:32, 06 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Anulka ja dziś zagryzałam bananowe bo dziecko się w tych twoich zakochało i robi ... to ja radośnie spożywam ... i tak godzinka pilatesu pozostaje li tylko przyjemnością bez przełożenia na smukłość sylwetki ...

namierzyłam u siebie te limonkowe jeżówki i muszę je mieć są śliczne ... podobnie cała ta kolorami wypisana kompozycja ... buziak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:33, 06 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
... złożyłam ... tak M jak i C machają bo to absosmerfnie ogrodowiskowe Ani ... Madżence ... Sebkowi i Betysi ...

machają i tarzają siem z piesą ze śmiechu ... bo ja od kiedy ich mam (posiadanie piesa akurat tu nie ma znaczenia ... wyjątkowo ) ... jestem uprzejmie pomijana 3 ego ... w Izabeli znaczy ... moja mama ... babcia składają mi życzenia 5 ego !!! ... i tu w moim i tylko moim azulu szczęścia ... też ... i niech mi ktoś powie, że nad człekiem pewne rzeczy nie ciągną się całe życie ...


No to dałam plamę
Naj naj naj najlepszego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:39, 06 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

... złożyłam ... tak M jak i C machają bo to absosmerfnie ogrodowiskowe Ani ... Madżence ... Sebkowi i Betysi ...

machają i tarzają siem z piesą ze śmiechu ... bo ja od kiedy ich mam (posiadanie piesa akurat tu nie ma znaczenia ... wyjątkowo ) ... jestem uprzejmie pomijana 3 ego ... w Izabeli znaczy ... moja mama ... babcia składają mi życzenia 5 ego !!! ... i tu w moim i tylko moim azulu szczęścia ... też ... i niech mi ktoś powie, że nad człekiem pewne rzeczy nie ciągną się całe życie ...


No to dałam plamę
Naj naj naj najlepszego


Madżenka ... ja doczytać nie moge u ciebie ... jest to nawadnianie ? ... ciągle mnie coś odciąga ... to jest plama dopiero .. buziak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:42, 06 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nawadnianie ciągnie się jak krew z nosa... Ciągną kable .... Na razie kolejne zraszacze pomontowali i rurki wkoło ogrodu puścili.... Gdy przyjechałam z pracy juz zakopane
Czekam na linie kroplujące i wszystkie zraszacze....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ka1sia 21:45, 06 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Przychodzę wieczorową porą ( hi hi hi jak ten brunet),żeby się przywitać.Uwielbiam Twój ogród marzeń, chcę tu zaglądać, można? Pozdrawiam, Kasia (też z Kielc)
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
betysia 07:01, 07 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Izus....kochana ....jak moglam przeoczyc...oj smutek mnie zalewa nieopisany....
kochanie : szczescia kazdego dnia bez wyjatku...najlepszego przyjaciela tuz obok...zdrowia najblizszych... i niekonczacych sie powodow do usmiechu....
sciskam !
kwiatusia imieninowego dokleje po poludniu....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Konstancja30 09:44, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Nawadnianie ciągnie się jak krew z nosa... Ciągną kable .... Na razie kolejne zraszacze pomontowali i rurki wkoło ogrodu puścili.... Gdy przyjechałam z pracy juz zakopane
Czekam na linie kroplujące i wszystkie zraszacze....


dzieje się ... a to dopiero początek bo skoro taaakiego "potwora" wyhodowałaś bez nawadniania to regularnie zasilany dopiero będzie szalał ... on i cała reszta zielonego towarzystwa ... nawet nie myśl o wejściu w sezon 2013 bez bez likwidacji tego "kiedyś" z nazwy wątku ... nie można tak ludzi wpuszczać w maliny ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 09:47, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ka1sia napisał(a)
Przychodzę wieczorową porą ( hi hi hi jak ten brunet),żeby się przywitać.Uwielbiam Twój ogród marzeń, chcę tu zaglądać, można? Pozdrawiam, Kasia (też z Kielc)


można Kasiu ... witam na forum i na wątku bo widzę, że debiutujesz ... ciesze się, że kolejna kielczanka dołancza ... masz wątek? ... jak nie to załóż ... kolejny punkcik na ogrodowiskowej mapie ... pozdrawiam Kasiu
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 09:55, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
betysia napisał(a)
Izus....kochana ....jak moglam przeoczyc...oj smutek mnie zalewa nieopisany....
kochanie : szczescia kazdego dnia bez wyjatku...najlepszego przyjaciela tuz obok...zdrowia najblizszych... i niekonczacych sie powodow do usmiechu....
sciskam !
kwiatusia imieninowego dokleje po poludniu....


Betysiu ... z tym smutkiem to mam nadzieję tylko literacko bo za prawdziwy byłoby lanie ... emotka z biczem mi zginęła ale nie zawaham się odszukać i użyć ... usmiech posyłam bo sam fakt, że jesteś jest wystarczającym powodem ... buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 09:58, 07 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Izabello!
wybacz!.. spóźniona jestem niemiłosiernie.. ale szczerość życzeń pozostaje niezmieniona!
Iza, Bello
Wszystkiego najpiękniejszego...
tarasu przetartego
jeżówek limonkowych
i muffinek bananowych.....

W rymy częstochowskie uderzyłam.. wybacz
ale się zrehabilitować jakoś chciałam.. mam nadzieję, ze blamage nie popełniłam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies