Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Milka 11:03, 03 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)

zaraz odpowiem na pozostałe posty ... ale muszę się podzielić z Wami dzisiejszym przedpołudniem ... bo było wyjątkowe ...

pomiędzy śniadaniem a obiadem miałam gości ... oj i to była uczta emocji i miłych wrażeń ... poznałam Anulę i jej męża ... fantastyczna para ... i mam nadzieję, że Paweł będzie częściej odwiedzał rodzinne strony a tym samym będziemy mogli spędzić razem jeszcze niejedno takie przedpołudnie ... czy popołudnie ...

Aniu i Pawle dziękujemy za tak miło spędzony czas ... było nam bardzo miło ...

zdjęć prawie nie ma bo nie było kiedy ... już żegnając się zrobiliśmy żeby plamy nie było ... a i tak jest bo miałam aparat na pocztówkę przestawiony i jakość fatalna ... wybaczcie





cudowne spotkanie, cudowne dziewczyny, ale wam zazdroszczę:
taras i wnętrza zachwycają, brak słów

a ta półka z doniczkami, wprowadza taki nastrój, że człowiek czuje się jak na wyjeździe w innym kraju
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:05, 03 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)
targi staroci są ... małe bo małe ale są ... ... są też Młodzawy ... Święty Krzyż ... Tokarnia gdzie czas cofa się do takich baardzo starych jabłonek i czuje się tylko przyrodę ... i przypomina jak to się z tymi kfiatkami wokół domu zaczynało ... to kilka zdjęć może zaczarujemy ...







więcej tu http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2011/08/chce-na-wies.html

aućk tylko ogrodu u mnie nie ma ...


ale Izuś pokazujesz piękne miejsca, no cudo!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:12, 03 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)



Wspaniały pomysł, myślę że chętnych nie zabraknie. Na razie uczyłam się tylko florystyki Chciałabym też nauczyć się postarzać meble. Na razie nie mam wielkiego doświadczenia z drewnem. W tym roku odświeżyłam jedynie naszą altanę, wyszlifowałam ją całą, nałożyłam nowy kolor impregnatu i zrobiłam delikatne przetarcia na krawędziach. Może przy okazji pokażę w moim wątku


No to ja Wam mogę kawę podawać bo umiejętnośći dekoratorskich u mnie niet, ale popatrzeć lubię

A ja nie umiem podawac kawy, ani jej robić..... a zdolnosci dekoratorskich tez niet......... wiec my z Mażenka zajmiemy się zabawianiem towarzystwa


nigdy nie mów nigdy ... decoupage jest dla wszystkich ... Madżenka jeszcze możesz sama siebie zaskoczyć .. choć ktoś kawkę powinien robić jakby na to nie spojrzeć


... nie ... Ania wybacz ale faktycznie dla Ciebie nie ... nie usiedzisz ... poza tym zabawianie towarzystwa w Twoim wykonaniu to moja ulubiona rozrywka tak,że jestem za !!! ... choć decou może stracić wielki talent będę egoistką ...

a to wspomniane pudełeczko ... nie mogłam wcześniej pokazać bo a nuż Anula by zobaczyła a miało być niespodzianką ...






zdjęcia robione wieczorem ...


podziwiam, takie subtelne i piękne pudełeczko oj Anula się pewnie bardzo ucieszyła ale donica z wrzosem od Anuli, też zachwycająca
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 12:11, 03 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Byłam. Pozdrawiam. Ściskam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gusiarz 12:34, 03 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Izuniu -kochana - znalazłam a raczej wlazłam na twój "na zakręcie" - i patrzę na blogi które odwiedzasz: Laurentino, De szopa, Green Canoe, Jagodowy zagajnik, Ma Belle maison, Utkane z marzeń - ja tam szperam od bardzo długiego już czasu i inspiruję się cudownościami. Lubię trochę styl nowoczesny i trochę styl shabby chic. Lubię łączyć je razem, choć może niektórzy powiedzą, że nie pasują do siebie. Taki mały szpagat robię między nimi. Coraz cieplej na sercu mi się robi na Ogrodowisku.
Niby ten świat taki wielki, a jaki malutki
Pozdrawiam jeszcze goręcej. Gusia
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Tess 12:42, 03 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Konstancja30 napisał(a)
Tokarnia gdzie czas cofa się do takich baardzo starych jabłonek i czuje się tylko przyrodę ... i przypomina jak to się z tymi kfiatkami wokół domu zaczynało ... to kilka zdjęć może zaczarujemy ...







więcej tu http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2011/08/chce-na-wies.html

aućk tylko ogrodu u mnie nie ma ...


Mam ogromny sentyment do tego skansenu... Czy nadal można tam dotknąć każdego eksponatu i spróbować choć na chwolę stac się cieślą lub bednarzem?
Kiedyś było można, co nas zachwyciło, bo w tym samym czasie w saknsenie w Olsztynku niczego nie wolno było dotknąć.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mala_Mi 13:37, 03 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Poczytałam przy kanapce z czymś tam.. co było pod ręką.. i gonie daljej.. i wcale nie po wątkach.. tylko w robocie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 20:41, 03 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Miłego wieczoru
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:16, 03 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Betysiu ... zaróżowiły się ... jak miały się nie zaróżowić jak z miejsca od komplementów zapłonęłam ... bez krygowania dumnam siem zrobiła jak paw i zaraz zeszłam na ziemię i przypomniałam sobie o tej magicznej sile kadrowania ... ale ciiiiiiiiiiii udamy że mi siem nie wypsknęło i jest czarodziejsko ... taras i ja czekamy ... tak, że na wypadek wizyty w PL na tę wysoce atrakcyjną wyprawę już proszę rezerwować czas ... i wziąść też Betysiu proponuje poprawkę, że bez kadrowania to faktycznie miejsce wciąż z innego świata ... ale zamierzam je zaadoptować i ułożyć posłusznie wg kanonów ogrodowiskowych ... buźka

Joaska ... trzeba ... ... miasto mamy rozkopane ale jakaś pychowata czekolada u Bliklego to się nam należy ... albo mniej pychowata na tarasie ale uprzedzam ... odarcie ze złudzenia foto może boleć

Aga ... wygląda na to, że oba mebelki jeżeli chcesz mieć widoczne słoje i lekką szarą biel (i niech mi nikt nie mówi że takiego koloru nie ma ) ... musimy to obgadać ... zdjęć absolutnie nie usuwaj ... a ten fotel dałabym się pokroić ... posolic i zjeść nawet ... to wyższy wymiar szczęścia i jego bym nie ruszała ...

Irenko dla tej półki to niekoniecznie ale dla nastroju wsi w Tokarni to warto ten kawał drogi przejechać (do nas się nie da przylecieć ... wszędzie można a my wszędzie nie jesteśmy i lotniska nie mamy ) ... no chyba, że Kraków a potem Tokarnia i ten nieszczęsny tarasik ... ... pudełeczko ... dziękuję ... a wrzosik i doniczka ... napatrzeć się nie mogę bo ciągle Anule widzę i te jej oczy zjawiskowe ... fajnie tak miec coś co przypomina "good time" ...

Pszczółko ... przytulam

Tereso ... wiele można ... trochę już chyba nie ... niestety brakuje tam życia takiego tętniącego swojskością no ale to skansen ... czyli wieś muzeum ... ratuje i mnie urzekł ten pomysłstworzenia wsi jak za dawnych lat wpasowanej w naturę ... czuję się tam wspaniale ...
choc od kiedy znam ogrodowisko i Danusię to ... jednak jest jakiś żal, że ona tam swoją łapką tych naturalistycznych rabat nie dotknęła ...

Danusiu tam tego brakuje ... brakuje ...

Madżenko buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
marzena 21:28, 03 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
poczytałam... jak zwykle- piekne fotki, miłe spotkanie, swietna połka z donicami...
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies