Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 03:31, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
eksperymentalna rabata Irenki ... a w zasadzie wspomnienie z angielskiej rabaty na jawie ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 03:31, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
łan ... dobre ... łan siem prowadzi od lat kilku i jest idealny ...





dawno odkryta niespodzianka zobaczona na własne oczy robi taaakie wrażenie ... dopiero teraz wiem, ze kcem mikołajka mieć u siebie ... bo o jeżówce wiedziałam od dawna ... ta rabata w skrzyni ... kompozycja roślin ... plus efekt jak daje przenikające przez gałęzie światło to magia ... jedna z wielu w tym ogrodzie więc pewnie jeszcze to powtórzę





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 03:32, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mijam domek ... zadzieram łeb i jest absolutnie cudownie ... początkiem dnia słoneczko sobie zaspało ... ale już jest i ta gra światła jaką sobie widzę dzięki koronom drzew to spektakl światła i cienia









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 03:32, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ten zakątek z parą ... wisterią (nie hortensją jak napisałam wcześniej ) , która ma już całkiem całkiem konar i drzewami ... to miejsce pełne emocji ... gdy sobie tak spacerowałam jeszcze nie wiedziałam dlaczego ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 03:32, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260






i tą zadziorną trąbką przetacznika ... kończę spacer bo zrobił się środek nocy ... i już dawno nie wypada tak sobie siem szwędać po czyimś ogrodzie ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 03:36, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
sporo tego ... ... a to tylko poranny spacer ... i trudno nie wspomnieć, że to tylko mała cząstka z miliona zobaczonych obrazów ... a z setek ofoconych ...

potem był Madżenie ogrodniczki ... a jeszcze potem wrocławski rynek nocą ... a jeszcze potem ogród botaniczny i ...

i musi poczekać to potem ... bo wypadałoby jednak się przespać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 06:43, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I jak tu po takich klimtycznych fotkach wkleić moje....

Ostrów Tumski



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:44, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Klasztorny ogród w donicach


i "boskie" pelargonie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:45, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ogród botaniczny cd

Moje ulubione miejsce w OB



Zdjęcie rozwodowe?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 09:55, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ten spacer po botaniku był znakomitą kropką nad "i" ... hortensje szaleństwo barw i odmian ... gdziekolwiek były - były piękne a im więcej ich było tym bardziej magiczny był zakątek ...
liliowce ... tu tez w mocy jest siła ... ... szpaler robi wrażenie w tak w przenikających jak w kontrastujących barwach ... lilie wodne ... no tak ale kwiatu lotosu nie było ))))

i najważniejsze ... ogrody ogrodowiska ... tak zadbane i tak wypieszczone stawiają botanikowi poprzeczkę bardzo wysoko ))) ... no przy lawendzie to kręciłyśmy noskami ... oj kręciłyśmy ))) ...
a dla mnie Wasze ogrody są jak mini botaniki


Ostrów Tumski ... wrocławski Watykan ... wspaniałe gmachy ... i ta elegancja ... muszę tam wrócić

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies