Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Mala_Mi 00:38, 15 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tylko się rozsiewa i szybko starzeje.... mnie zaczyna denerwować....
Wiem przyciąć trzeba, ale ciągle nie zdążę ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 06:39, 15 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
wow ... no to jest kostrzewa !!!


Skopiowałaś to usunę bo nie pamiętam źródła.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 07:20, 15 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Konstancja30 napisał(a)


rabata z kostrzewami do permanentnego liftingu ... kostrzewa będzie dzielona ... szukam inspiracji na rabatę z kostrzewą w roli głównej ...

szukam ... szukam i juz mi gowa pęka od tego szukania ... a pomysłu nie ma ...

Wpisz po łac. Festuca glauca i mozesz dodać tuin ( ogród ). Moze coś innego znajdziesz
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Konstancja30 09:55, 15 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Skopiowałaś to usunę bo nie pamiętam źródła.


zapisane zachowane ... buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joaska 10:04, 15 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Wpadam na chwilunie się przywitac bo jakoś czasu mi brakuje na wszystko dosłownie,
przetacznik = trąbka... fajne porównanie...jak znajdziecie dla mnie maciupeńką sadzoneczkę to chetnie przygarnę, bo włąsnie nie mam takiego wysokiego....bo przecież wydawało mi się że po co mi takie wysokie i nie kupowałam....a teraz mi się podobaja i zastosowanie również znalazłam
Iza jak by co to po hakone sie możemy wybrać ......
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Evchen 12:22, 15 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
asc napisał(a)
Ja kiepskich cebulek by nie sadziła
Ponieważ:
1. Cebulki nie kosztują dużo, lepiej posadzić cos co 100% zakwitnie i pocieszy oczy, a nie zostanie pusta dziura wiosną..a mogło być tak pięknie ......
2. Brzydkie cebule to chore cebule i po chorych cebulach kilka lat nie powinno sie sadzić nowych...

3. jakie cebule i jaki ich stan..... a potem co z nimi zrobić.

Iza.. jakimś cudem wypatrzyłam siewkę przetacznika, przesadziłam razem z orlikami.. i ta siewka już kwitnie.. będzie Twoja na pewno Sadzonka na razie małą, ale kwitnie I to ma kilka kwiatów Ot zaleta niepielenia Bo wszędzie są plusy i minusy


Iza, sory, że u Ciebie, ale pomarudzę jeszcze dobrze? Jak co, to wykasuję
cebule jędrne.. nie wyschły. Jak ja je mogłam przeoczyć w poczekalni sadzeniowej, to nie fiem.. bo białe som... albo miały być.. a niedoszłe łany białego to cebule
- dalia
- zawilec
- mieczyk
- frezja (chyba

Sadzić czy płakać, żem gapa?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Tess 15:09, 15 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Konstancja30 napisał(a)


i przepadła ...

Jak to przepadła? Pewna byłam, że wygłosiłam peany nad rabatą różaną zgapioną od Madżenki, co to ją Madźenka teraz zgapiać zamierza
Nie wygłosiłam jednak... Bo teraz pisze po przeczytaniu 154 kolejnych postów - i rzeczywiście... peanów brak...
Izo, rabata do zgapienia Róże przecudnej urody, chyba czas, żeby i u mnie różane krzaczki zagościły
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 15:23, 15 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Inspirację obejrzałam, coś i mnie tu się przyda, kostrzewy mus rozmnażać
ale nowa odmiana mi się podoba, stale srebrna, a ta zwykła szybko sie starzeje i potem nieciekawa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 22:57, 15 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Heloł myslisz nad nową rabatą bo coś tu cicho?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 08:02, 16 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Evichonkowi odpowiedziałam u niej.... sadzić i to koniecznie, bo to cebule które i tak należy wykopać przed zima. Nie zimują w gruncie a sadzi się je wiosną... po minięciu przymrozków... chyba z pośpiechu napisałam że jednoroczne, a miało być, że nie zimujące w gruncie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies