Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 10:04, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
cudo dziewczę
Iza we własnej postaci.. i Adaś, wyjątkowy, chyba nigdy w życiu nie spotkałam się z takim facetem!
oboje stanowicie jedność, to mnie zachwyca
i siem doklejam a co

ta para jest nieustannie zakochana, ach jaki to stan umysłu

podziwiali i ....

wytrzymali atak komarów!!!
i miłość psów


pierwsze kroki w ogrodzie ... oszołomienie ... potem kolacja ... Irenko ta pergola jest urocza ... zresztą jak wiele innych zakątków ... no i wreszcie Wy jako para ... kcem zawsze cenić rytuał porannej kawy z tą magią co u Was )) ...


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 10:34, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza, wiem, że się nie wyspałaś, ale Twoje poświęcenie warte tego (zwróciłam uwagę na godzinę wpisu ).. i ogród Irenki z innej perspektywy.. kilka fotem mnie zauroczyło i nigdy z tej perspektywy ogrodu Irenki nie widziałam.. brawo dla fotografujących

Hasło o lawendzie świetne.. nikt nie ma takich lawend jak Irenka i Marzenka .. i Ty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:36, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przywieźć Ci rozwary???? Te niebieski dzwoneczki z pudełeczkami Nasiało mi się ich sporo
Myśl co chcesz jeszcze.... bo czas ucieka.. do soboty już blisko... Mama kopie dla Ciebie lilie Tak się przejęła że się Tobie spodobały
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
noemi 18:47, 23 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Iza , jak mi przykro , że mnie nie było .... ominęło mnie takie wydarzenie ... na szczęście, na pocieszenie są cudowne zdjęcia , które oglądam non stop ... buziaczki

____________________
ogród magdalenka
JulkAd 21:39, 23 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iza Ty Szczęściaro....dziękuję za relację z Irenki ogrodu....bardzo klimatyczny, o czym wiedziałam, ale na Twoich zdjęciach wygląda po prostu pięknie i tak zachęcająco
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Konstancja30 21:42, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
Iza , jak mi przykro , że mnie nie było .... ominęło mnie takie wydarzenie ... na szczęście, na pocieszenie są cudowne zdjęcia , które oglądam non stop ... buziaczki



nie żałuj Magduś ... ciągle mamy na co czekać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:46, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
JulkAd napisał(a)
Iza Ty Szczęściaro....dziękuję za relację z Irenki ogrodu....bardzo klimatyczny, o czym wiedziałam, ale na Twoich zdjęciach wygląda po prostu pięknie i tak zachęcająco


Jula bardzo poważnie brałam pod uwagę zostanie tam na zawsze ... już zobaczyć to zaszczyt ... a co dopiero jak i Irenka i Madżenka mają przyjemność obcować z tymi roślinkami swoimi każdego dnia ... ehhhh ...
a One ... jakie One som wspaniałe ... każda inna ... i cudowna ... ale to materiał wspomnienia ... i będą tylko muszę mieć czas i nabrać dystansu bo teraz ciągle mam tyyyle emocji ... że się nie mieszczą i neuron ma problem ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:49, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Iza, wiem, że się nie wyspałaś, ale Twoje poświęcenie warte tego (zwróciłam uwagę na godzinę wpisu ).. i ogród Irenki z innej perspektywy.. kilka fotem mnie zauroczyło i nigdy z tej perspektywy ogrodu Irenki nie widziałam.. brawo dla fotografujących

Hasło o lawendzie świetne.. nikt nie ma takich lawend jak Irenka i Marzenka .. i Ty


wiesz Anek, że no musiałam ... Madżenki ogród jutro bo dziś zasypiam na klawiaturze ... Anek musisz ten ogród zobaczyć ... musisz z nimi pobyć ... tego po prostu w atmosferze brakuje i jeszcze przez to znowu deszcze bendom ... jakby co to ja moge poprowadzić ... nawigator bendem !!! ... serio ... tak tam pieknie, ze każdej drogi warte
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 21:54, 23 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Iza, ja wierzę, że było cudownie, bo nie mogło być inaczej, ale na zostanie tam na zawsze to się nie zgadzam ufff, dobrze, że jednak wróciłaś
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 22:15, 23 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Przywieźć Ci rozwary???? Te niebieski dzwoneczki z pudełeczkami Nasiało mi się ich sporo
Myśl co chcesz jeszcze.... bo czas ucieka.. do soboty już blisko... Mama kopie dla Ciebie lilie Tak się przejęła że się Tobie spodobały


Anek ja dumnam bo wiem bez tłumaczenia i gestów, który to rozwar ... nawet wiem, ze są białe i niebieskie (jeżeli inne są jeszcze to tego nie fiem ) ... od Irenki przywiozłam 6 obywateli rozwarów i chcę zrobić ten miks rozwarowo - żurawkowy bo mnie wziął i urzekł ... łączka rozwarowa ... też więc zaadoptuję rozwary chętnie ...

mama kofana jest ... a jej lilie piękne i energetyczne ...

usiądź bo zupełnie odruchowo rzekłam na bakopę bakopa ... ba nawet na nową odmianę dziewanny powiedziałam dziewanna ... sama sobie powiem, że jestem wielka ))) ... u Madżenki przywitałam się z tytomą ... ha ... kiścienie rozpoznałam ... o bergenii nie wspomnę (ani o tym, że jej zła identyfikacja to moja najdroższa botaniczna pomyłka w dodatku sterczy i nie kwitnie ) ... budleja ... też rozpoznałam ale to się na tym kfiatku dzieje to czary ... inny świat ... coś motylkowo nieziemskiego ... na tojeści i lawendzie tez sobie motylki i owady pozwalają ale ten spektakl na budlei to obłęd ...

pęchcerznice też poznaję ... ale tego czegoś co stoi u Madżen i rośnie w pełnym słońcu a nie powinno nie pomnę ... za to mam obfocone ...

o tym, że graba rozpoznam w ciemności nie musze mówić ... żywopłot i nie tylko z graba cudny

brakuje mi jeszcze tylko tej lekkości w rozumieniu roslin aby zacząć projektować ale coś wymyśliłam ... zrobię sobie kartoniki z nazwą rośliny i czasem kwitnienia plus obrazek ... i wtedy może ruszę

no to się rozpisałam ...

machnę priva ale to jutro bo nie wiem czemu ale śpiąca jestem ))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies