Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:53, 25 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kwiatholandii napisał(a)
Spotkanie jak zawsze udane z Wami no i oczywiscie opis jak w powieści Mozna się poczuc obecnym

Właśnie w chwili oddechu przeglądając książki wnętrzarskie zobaczyłam to miejsce i pomyślałam o Tobie i Twojej ściance.

Milego dnia





zobaczyłam i cały misterny plan (w kwestii kfiatków) runął jak kilometry domina ułożonego w spiralę ... elewacja robi wrażenie - jednak to ciągle u mnie elewacja domu rodziców ... mogę tylko pokazać ...

Moniczko natomiast sama lektura bardzo mnie zainteresowała ... poproszę o tytuły
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:54, 25 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Makieta kartonowa ogrodu To już 2 neurony musiały to wymyślać

Daj sygnał ... kiedy mogę.. a 6 rozwarów to po 2 latach będzie łączka Tylko nie piel zbyt ochoczo.. i oznacz wiosna gdzie sie nie pieli długo .. ....


piel ... nie piel ... ot i problemik bo mnie już dopadło to pielenie i naparstnicy nasionka zbieram ))) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:56, 25 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
BEATA_S napisał(a)
Pozdrawiam Izuś! Pooglądałam zdjęcia z wycieczki, aż miło jak się na takie roześmiane buzie patrzy. Twoja relacja super! Pozdrawiam serdecznie.


witaj Beatko muszę się wreszcie u Ciebie zaznaczyć bo ciągle szukam przez wyszukiwarkę )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:59, 25 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)
Witam się i ja
Marzenko a niech Cie Ogrodowiskowa ręka broni przed wywalaniem kwiatów z Twojego ogrodu ...


Trochę sie zawieruszyłam...ale troche nadprogramowych i nieoczekiwanych sytuacji i problemów było....
zdjęcia z wizyty u Irenki widziałam... mam nadzieję że Mariken sie podobał
Pozdrawiam


tak ... Madżenko idealnie powiedziane ))

mariken się podobał ... no i dziękuję za tę determinację w wyszukaniu odpowiedniego ... Madżen gdyby ją jakiś patrol wtedy namierzył to nawet nie liczę ))) ja kasy no ale punkty to już Asi ... ale mariken zdobyty ... ostatni ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 23:22, 25 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Pomysł z tojeścią i kosaćcami jest miodzio.. Z tojeścią dopiero zaczynam bliższą znajomość zauroczyła mnie kaczymi dzióbkami, zaadoptowałam, a teraz patrzę... i myślę. Przestawiam w myślach, bo też mi się pseudoangielska narodziła... bardziej pseudo niż angielska, ale jednakowoż to brzmi dumnie... i tojeść chciałam tam ulokować, ale jakoś jej nie mogę godnego miejsca znaleźć... bo przed ostróżką i napartnicą?... zasłoni ich smukłe patyczki.. a że zestaw żelazny roślin podobny do Twojego, to ja sobie tutaj poczekam i popodziwiam namalowane....
Przyznaję, nawet zdjęcie mojej pseudo zrobiłam, ale ... fatalne!... a zdjęcie nie kłamie... coś tam jednak zmienić trzeba...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Tess 23:49, 25 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Inspiracja z elewacją domu cudowna.
Angielsko-leśna zapowiada się interesująco.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
kwiatholandii 00:50, 26 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Konstancja30 napisał(a)


zobaczyłam i cały misterny plan (w kwestii kfiatków) runął jak kilometry domina ułożonego w spiralę ... elewacja robi wrażenie - jednak to ciągle u mnie elewacja domu rodziców ... mogę tylko pokazać ...

Moniczko natomiast sama lektura bardzo mnie zainteresowała ... poproszę o tytuły


Lektura belgijska, ale poniżej masz link do strony projektantów. Dostałam książkę o wnętrzach i ogrodach belgijskich i każdy rozdział poświęcony jest innemu projektantowi. Podrzucam więc link do pow. zdjęć Nie wszystko jest ciekawe, ale jezeli chodzi o "Naszą" elewację, mozna cos znalezc.

http://www.domusaurea.be/realisaties/

Kule bukszpanowe i hortensje tu znajdziesz. Poza tym prostota, prostota
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 00:56, 26 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
a tu nowocześnie bardziej ... Graby wzdłuż wejścia... bomba (zdjęcie nocą )

http://www.domusaurea.be/gallery/woning-2/

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 06:34, 26 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza ja z zapartym tchem czekam na te dechy na tarasie. Wieczorem bendom fotki?

Lecę zobaczyć inspiracje Moni, spóźnię się do pracy....


Edit: o kurcze takie pergole mam mieć koedyś przy wejściu do ogrodu... A graby to wiecie , właśnie takie będą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 16:11, 26 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na rabatę leśno-angielska mam takei trawki Ice Dance.. u mnie ładniej zimuje w buszy i w cieniu... jak byłą na słońcu to po zimie bardziej przesuszało końce liści i trza było ciąć, dlatego poszła w krzaki..a w krzakach jej sie bardzo podoba i nie umarza..co zresztą widać.. jest zimozielona... Wysokość bez doniczki do kolan


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies