Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 16:20, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza ja z zapartym tchem czekam na te dechy na tarasie. Wieczorem bendom fotki?

Lecę zobaczyć inspiracje Moni, spóźnię się do pracy....


Edit: o kurcze takie pergole mam mieć koedyś przy wejściu do ogrodu... A graby to wiecie , właśnie takie będą


Madżen ... wieczorem ... obiecuje wieczorem ale chyba za miesiąc bo prace postepują tak, że nie zawaham się rzec iż nie postępują ... to lato spędzę na własnej piaskownicy w towarzystwie lawendy i motyli )))

a tymi linkami to już mi Moniczka wywróciła mniemanie do góry nogami ... i jak żyć ??? ... gdzie miłosierdzie ???)))

powiedz mi lepiej czy z tym kosaćcem za orszelinką to dobry pomysł ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:21, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Evchen napisał(a)
Pomysł z tojeścią i kosaćcami jest miodzio.. Z tojeścią dopiero zaczynam bliższą znajomość zauroczyła mnie kaczymi dzióbkami, zaadoptowałam, a teraz patrzę... i myślę. Przestawiam w myślach, bo też mi się pseudoangielska narodziła... bardziej pseudo niż angielska, ale jednakowoż to brzmi dumnie... i tojeść chciałam tam ulokować, ale jakoś jej nie mogę godnego miejsca znaleźć... bo przed ostróżką i napartnicą?... zasłoni ich smukłe patyczki.. a że zestaw żelazny roślin podobny do Twojego, to ja sobie tutaj poczekam i popodziwiam namalowane....
Przyznaję, nawet zdjęcie mojej pseudo zrobiłam, ale ... fatalne!... a zdjęcie nie kłamie... coś tam jednak zmienić trzeba...


Ewuś myślisz, że to ma ręce i korzenie ? te kosaćce za tojeścią ... dobrze by było bo innego pomysłu nie mam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:23, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Tess napisał(a)
Inspiracja z elewacją domu cudowna.
Angielsko-leśna zapowiada się interesująco.


i rodzi się tak długo jak tylko można )))) ... oby czas oczekiwania wynagrodził efekt )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:23, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Na rabatę leśno-angielska mam takei trawki Ice Dance.. u mnie ładniej zimuje w buszy i w cieniu... jak byłą na słońcu to po zimie bardziej przesuszało końce liści i trza było ciąć, dlatego poszła w krzaki..a w krzakach jej sie bardzo podoba i nie umarza..co zresztą widać.. jest zimozielona... Wysokość bez doniczki do kolan




idealna ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anula_wn 16:27, 26 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Marzena2007 napisał(a)
Iza ja z zapartym tchem czekam na te dechy na tarasie. Wieczorem bendom fotki?

Lecę zobaczyć inspiracje Moni, spóźnię się do pracy....


Edit: o kurcze takie pergole mam mieć koedyś przy wejściu do ogrodu... A graby to wiecie , właśnie takie będą


nie od razu Kraków....itd....
więc bendom, bendom kiedyś ! trzeba poczekać, wszak angielskie ogrody to laaaata pracy, co nie ?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Konstancja30 16:28, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
bardzo podoba mi się to spojrzenie na temat ... Anula i tego bendem siem trzymać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anula_wn 16:30, 26 lip 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
nie ma inaczej !


Iza, piękna trawa, gęsta, to też przecież nie od razu.....
ponoć ogród cierpliwości uczy......
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Konstancja30 16:34, 26 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
yhm mój to musi mieć jeszcze cierpliwość do mnie ... cebulki tulipanów wkopałam tak głęboko, że dopiero niedawno wyszły ale nie zakwitły ))) jakoś się im nie dziwię ))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 17:47, 26 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha! naprawdę teraz wyszły?
to ja też czekam, inspirację widziałam, a te twoje sobie wieczorkiem oglądam, mam już tylko mętlik..nawet z ogrodem
buziam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kwiatholandii 07:02, 27 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)
Iza ja z zapartym tchem czekam na te dechy na tarasie. Wieczorem bendom fotki?

Lecę zobaczyć inspiracje Moni, spóźnię się do pracy....


Edit: o kurcze takie pergole mam mieć koedyś przy wejściu do ogrodu... A graby to wiecie , właśnie takie będą


No właśnie...te pergole są świetne. W połączeniu z pomysłem grabowym aż mi się zmieniać chce.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies