Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ka1sia 23:48, 29 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Konstancja30 napisał(a)
winna jestem podziekowania ... bo nie byłoby mnie tam "w ogrodzie pod klasztorem" ... nie przezyłabym najgorętszej tak emocjonalnie jak temperaturowo soboty w życiu gdyby nie Kasia ...

Kasiu musze i tu podziekować za tę wspaniałą podróż ... ale było klawo ... po bardzo zwyczajnej podróży pociągiem i pekaesem z do bólu przykładnym Daśkiem (w kwestii wsiadania do właściwego pociągu ... nie spóźnienia siem na pekaes i tak dalej ) ... odzyskałam wiarę w to, że jest frajda i przygoda nawet w zmierzaniu do miejsca tak bliskiego i jakby oczywistego jak Kalwaria ...

fakt, ze można do Kalwarii z Kielc jechać bez mała przez Myslenice a wracać przez Nową Hutę jest jak tiramisu wśród deserów ...

i cokolwiek na to Przemysław to ... nastepnym razem też tak sobie pojedziemy ... (Josię trzeba będzie zakneblować ... związać i wrzucić na tylne siedzenie ... bo ona to ma takie rzeczy jak GPS pod paznokciem małego paluiszka i to u nogi ) ...

buźka wielka jak nasza podróż długa ...



Izuś, ale pojedziesz jeszcze ze mną? mnie ta sobota też się baaaaardzo podobała
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
aga_k 09:20, 30 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Iza, bardzo się cieszę ze spotkania w realu, mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja Pozdrawiam serdecznie
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
anna_g 10:56, 30 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Konstancja30 napisał(a)


i okazuje się, żę z wątkami jest jak z telenowelą oglądasz jeden na 50 odcinków (tu postów) i fiesz wszystko ... różanka i lawenda to moje pupilki ... czapka - musiałam w niej sama chodzić Nieletnia nie założyła ... nie zna siem i tyle ...
i zapraszam ... tak po cichu jak głośniej ... miło było pogadać i poznać ...


No tak Iza - tutaj masz ździebko racji Jak i telenowela odcinków - wątki mają setki lub tysiące stron, przenikające się wypowiedzi, misz-masz towarzyski i ogrodowy oczywiście Gdyby było trzeba przeczytać każdą literkę, zdanie, stronę... to nic tylko w totka wygrać by z pracy zrezygnować móc Szczęśliwie - jak w telenoweli - nie trzeba całości choć fajnie byłoby (aczkolwiek to "fajnie byłoby" tyczy się forum a nie noweli telewizyjnych których akurat fanką nie jezdem ) czasem musi wystarczyć lekkie muśnięcie, chwilowe i nieujawnione zerknięcie i wiem nawet że Nieletnia w czapce chodzić nie kciała
Iza - buziam i pozdrowionka zostawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Konstancja30 19:08, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mam problem ... mszyce ... zielone uparte zołzy siedzą na The fairy ... pryskałam Decisem ... ale im to lotto ... po kilku dniach najmłodsza gałązka na całej długości "zasiedziana" ...

SOS ... jak środek ... skuteczny na tę gadzinę kupić ??? ... bo ręcznego unicestwiania no nie zniesę ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:09, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ka1sia napisał(a)


Izuś, ale pojedziesz jeszcze ze mną? mnie ta sobota też się baaaaardzo podobała


gdziekolwiek zechcesz ... uwielbiam jeździć ... zdaje się, że sprawdzimy czy do Rzeszowa lepiej droga oznakowana ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 19:11, 30 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iza ja ostatnio pryskalam condiforem bo mi zaatakowaly nowe przyrosty na piennej
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:12, 30 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


gdziekolwiek zechcesz ... uwielbiam jeździć ... zdaje się, że sprawdzimy czy do Rzeszowa lepiej droga oznakowana ...
oooo to może mnie nawiedzicie będziecie mogły sobie pojechać razem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 19:13, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
Iza ja ostatnio pryskalam condiforem bo mi zaatakowaly nowe przyrosty na piennej


ja mam co tydzień nową kolonię ... sprawdzę Confidor ...

avatar freszcie jak należy ... no teraz to ja bym siem zasadniczo nie przywitała tylko zawisłabym na tej cud blondynie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:23, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
aga_k napisał(a)
Iza, bardzo się cieszę ze spotkania w realu, mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja Pozdrawiam serdecznie


rany ... zupełnie nie kojarzyłam avatarka ... ale kojarzyłam dziewczynę z wizyty u Irenki ... pierwsza wolna chwila i spacer po Twoich rabatach ... buźka Aga
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Syla 19:39, 30 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Na spotkaniu grzecznie dałam Ci buziaka i co chwilkę ziorkałam w Twę stronę .... kolejnym razem nie będę taka grzeczna pozdrawiam Izuś .....

jutro jadę po środek na mszyce i napiszę co mi doradzili w miłym sklepie .... bo mi czarne bestyje zeżarły trzmielinę ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies