Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

kwiatholandii 07:10, 27 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Konstancja30 napisał(a)


idealna ...


W cieniu rzeczywiście jest piekna. Ja mam w słońcu ju tak jak pisze asc, końce sa spalone i jest żółta .... ale piekna jest
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 09:17, 27 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza tojeść z kosaćcem nie bedą konkurować. Gdy orszelina kwitnie, w plecach będzie już tylko zielone tło z liści kosacca, gdy kosaciec kwitnie orszelina będzie jeszcze niska. Więc chyba wszytsko gra
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_g 15:12, 28 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Izo-Konstancjo przyszłam się przywitać w Twoim wątku i powiedzieć, że bardzo miło mi było Cię poznać, Autorkę tych niezwykłych tekstów których nie można ominąć obojętnie Ale też autorkę ciekawych pomysłów - także ogrodowych Nie jestem w stanie ogarnąć całego Twojego wątku choć wielokrotnie już zerkałam do Ciebie po cichutku zachwycając się tu i ówdzie a to różanką, a to lawendą, a na początku chyba piękną kompozycją z białej petunii, a to czapką zrobioną dla córki Na pewno będę jeszcze wielokrotnie zaglądać - czy to po cichu czy trochę "głośniej"... czas pokaże. Dziękuję za wczorajsze spotkanie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Enya73 11:08, 29 lip 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Iza-dziękuję serdecznie Dawno nie spotkałam tak fajnej, przyjaznej, otwartej,optymistycznej dziewczyny, jak Ty No po prostu love at first time Skradłaś moje serce Można od Ciebie czerpać dobrą energię Mogę mieć u Ciebie abonament?Chwila z Tobą i czekolada, lody i nawet moje tiramisu niepotrzebne
Tylko dlaczego mieszkasz tak daleko? I dlaczego ja dopiero na spotkaniu odkryłam, jaka z Ciebie ciekawa osóbka? Samą siebie łajam po łapkach
Mam nadzieję, że uda nam się znów spotkać i to nie będzie zbyt daleko w czasie? W końcu Kielce nie są znów tak daleko ode mnie Tylko wystarczy zgrać się jakoś z terminem i zapraszam.Przed nami jeszcze końcówka lata i piękna złota jesień, a jesienią u mnie jest najciekawiej

Wielki buziak
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
grazyna 12:12, 29 lip 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Powiedziałaś Izo, że dużo czytasz stąd umiejętność pisania niemal poezją

Ja od 15 lat średnio czytam 1 książkę na rok albo i jeszcze rzadziej, (czytać muszę ustawy ... bo do pracy etc. ... ) stąd krótko napiszę, bardzo DZIĘKUĘ, że mogłam Cię Izo poznać, ba nawet posiedzieć razem, porozmawiać A wszystko dzięki Alince

Serdeczności zostawiam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Milka 12:19, 29 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Izuś, wyglądałaś jak madżenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Magda70 12:21, 29 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
grazyna napisał(a)
Powiedziałaś Izo, że dużo czytasz stąd umiejętność pisania niemal poezją

Ja od 15 lat średnio czytam 1 książkę na rok albo i jeszcze rzadziej, (czytać muszę ustawy ... bo do pracy etc. ... ) stąd krótko napiszę, bardzo DZIĘKUĘ, że mogłam Cię Izo poznać, ba nawet posiedzieć razem, porozmawiać A wszystko dzięki Alince

Serdeczności zostawiam


Jezu...ja też duuużo czytam ale tak pisać nie potrafię!! Buuu...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 16:39, 29 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iza to i ja cierpliwie czekam na dechy...ale wrzuć choć odrobinę fot z angielskiej vel leśnej, bo ciekawa jestem jak Ci ta tojeśc kwitnie...u mnie nadal maleńka....no i daj nacieszyć oko różanką....dawno nie widziałam....pozdrówka zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Pszczelarnia 16:54, 29 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iza, ja ostatnio u Ciebie nic nie widziałam. Potrzeba zdjęć istnieje. Mogą być te i takie same .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 17:50, 29 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Iza, ja ostatnio u Ciebie nic nie widziałam. Potrzeba zdjęć istnieje. Mogą być te i takie same .


Ewo ale okraszone poezją ogrodowiskową
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies