Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

JulkAd 20:48, 30 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Konstancja30 napisał(a)
mam problem ... mszyce ... zielone uparte zołzy siedzą na The fairy ... pryskałam Decisem ... ale im to lotto ... po kilku dniach najmłodsza gałązka na całej długości "zasiedziana" ...

SOS ... jak środek ... skuteczny na tę gadzinę kupić ??? ... bo ręcznego unicestwiania no nie zniesę ...


U mnie gadzina też na the Fairy siedzi i zejść nie chce...a ja ją ręcznie właśnie załatwiam.... wprawdzie męczące i ciut obrzydliwe może, ale skuteczne...buziaki zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Konstancja30 20:55, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Jula no działam ręcznie ... działam ... ... wracam wyrwać jeszcze trochę zielska niedobrego ...

najbardziej mnie rozłościło, że dama Maria Teresa pieknie po fanaberiach odbiła a zielone na jej z lekka pojawiające się pąki też wlazły ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:42, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Syla napisał(a)
Na spotkaniu grzecznie dałam Ci buziaka i co chwilkę ziorkałam w Twę stronę .... kolejnym razem nie będę taka grzeczna pozdrawiam Izuś .....

jutro jadę po środek na mszyce i napiszę co mi doradzili w miłym sklepie .... bo mi czarne bestyje zeżarły trzmielinę ....


było blisko parę razy ja też zerkałam i wciąż był przy Tobie tłum i sobie myślałam .. za chwilę ... kolejny dowód na to, ze nie powinnam siem parać mysleniem
... Syla ale i tak o niebo lepiej niż moja wpadka z Aną, której uprzejmie podałam dłoń (pomyslałam ależ dziewczę śliczne ... ) i usiadłam spłoszona bo do łba mi nie przyszło, że to ta dziewczyna, z którą tak się świtnie bawię na forum ... ... może gdyby nie ta chodząca sałatka ... ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:47, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gierczusia napisał(a)
Mammma .. Ja nie wiem , co ja dziś tak na raty .. ale topienia z tego upału obwody mi się przegrzały ... Mam nadzieję ,że droga powrotną przebiegła już bez zakłóceń ??


Bea napisał(a)
Konstancja, a jak powrót Wam minął. O czasie?

Pozdrawiam


poza minutą ciszy pod Hutą Sędzimira ... było ok ... trochę musiałyśmy dla wujka Sędka drogi nałożyć ale to pikuś ... już się z Kasią palimy do wyjazdu jakiegoś ... nie wiemy gdzie ale w sumie to to chyba i tak nie ma zasadniczego znaczenia


wspaniale było Was poznać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:47, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gierczusia napisał(a)
Nooo Egon ... " klawo jak cholera "... Ja przepraszam , ale to naprawdę musi być w całości ... Buziam Izka


no jasne, ze Egon to klawo jak cholera
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:49, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Enya73 napisał(a)
Iza, Twoje posty są jak najlepsze felietony Gdzieś wyczytałam, że lubisz czytać. Kobieto, Ty powinnaś pisać. Serio Druga Chmielewska
Określenie "klawo", kojarzy mi się z postacią Egona z duńskiej komedii, którą na pewno wiele osób pamięta A ja jeszcze jestem pod wpływem duńskich klimatów, więc bardzo mi się to spodobało. Tym bardziej, że u Chmielewskiej też wątek duński często się pojawia
Buziaki i do następnego razu Będę teraz często nawiedzać Twój wątek


Danię widzianą z perspektywy roweru widziałam ... Twoimi oczami ... jak juz pisałam bardzo po mojemu podróżujecie dlatego chłonę te relacje

buziaki
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
BEATA_S 21:49, 30 lip 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Szalone
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
anna_g 21:51, 30 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ja stosowałam takie cuś
http://florexpol.eu/owadobojcze/1399-polysect-ultra-hobby-al-750-ml.html
nie na różach bo... wstyd się przyznać, jeszcze nie posiadam (z naciskiem na jeszcze)... ale na innych wszelakich roślinkach - pomogło...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Konstancja30 21:53, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza zobacz sobie...
http://pinterest.com/pin/421579215089161615/
http://pinterest.com/pin/421579215089161607/

Ewoluować w takim kierunku? Miejsce dla róż i lawendy będzie

A nózki grabom takie zrobię
http://pinterest.com/pin/421579215089161413/


Dzisiaj sobie poprzycinałam graby, niech sobie rosną mają czas, ze dwa lata


wczoraj nie spałam ...

dziś z małą przerwą na mszyce ... grrrrrr ... również zaginełam bo tak od obrazka do obrazka ... obiad zamawiany (pizza ) ... nóżki grabom takie to miód i orzeszki

kostrzewa ... ha ... mogę zaryzykowac stwierdzenie, że mam najpiękniejszą kostrzewę na forum ... dumnam ... zachwycona i .............

..............

.............

musicie mi uwierzyć na słowo
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:05, 30 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i siem nie przechwalam ... cudna jest
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies