Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 23:13, 02 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
... w okularkach jest ok ... i dlaczego na chwilkę ? ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zielona 23:16, 02 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff... no jak dlaczego...? Do kwiatka mi daleko. Jak się kwiatka dorobię, wkleję na stałe. Tymczasem wyobrażam sobie Ciebie wędrującą po Empikach z własnym sekretarzykiem, z przyczepą obstawy w postaci Promotorów, Impresario, fanów i groupies
Konstancja30 23:20, 02 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
teraz to padłam )))))))))) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zielona 23:25, 02 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
M. pyta, dlaczego tak się dzisiaj śmieję do lapka... Przeczytałam Mu. Popatrzył z politowaniem, ale też się uśmiechnął

Musimy jeszcze stworzyć dla Ciebie sztab od wizerunku. Może pelerynę założysz...? Jak bard.... Albo szpilki od Laboutina - i będziesz Konstancją w kapeluszu- jak ze swojego avatarka z muratora? A ja za Tobą będę niosła lampki choinkowe!!!
Madzenka 00:02, 03 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Madżenka ! ... wiesz ile razy ja to sobie już przeczytałam ??? ... ... od rana tylko ? ... nie umiem do tylu liczyć ...
a będę to sobie czytać:
jak będę miała doła ...
jak przyjdzie mi do głowy, że jestem beznadziejna (a lubi przychodzić ) ...
jak przestanę w siebie wierzyć ...
jak wejdę w fazę nicnierobieniatotalnego ...
słowem zawsze gdy choć tyci tyci będzie mi źle ...
bo napisałaś to tak, że skrzydła rosną !!! ...

a to, że dzięki Tobie mój rok zyskał w notowaniach to wielka prawda ... jesteś zawsze ... i wystarczy, ze sobie zwizualizuję ten uśmiech przy hortensjach i mam siłę na wszystko ))) ...

wierzę, że 2014 będzie wspanialszy ... a każdy kolejny rok jeszcze wspanialszy od niego ... jak nie wierzyć jak ma się takie elfy obok ... buziak


Kofam mam nadzieję że ze wzajemnością
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:08, 03 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
M. pyta, dlaczego tak się dzisiaj śmieję do lapka... Przeczytałam Mu. Popatrzył z politowaniem, ale też się uśmiechnął

Musimy jeszcze stworzyć dla Ciebie sztab od wizerunku. Może pelerynę założysz...? Jak bard.... Albo szpilki od Laboutina - i będziesz Konstancją w kapeluszu- jak ze swojego avatarka z muratora? A ja za Tobą będę niosła lampki choinkowe!!!


Moj M sie z politowaniem patrzy gdy o 00:05 prycham i hi ham mu w łóźku czytajac te wpisy

Myśle że na te szpilki z czerwonymi podeszwami, to dlugo nie trzeba będzie namawiać ani Izę, ani Konstancję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 00:17, 03 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Marzena2007 napisał(a)


Moj M sie z politowaniem patrzy gdy o 00:05 prycham i hi ham mu w łóźku czytajac te wpisy

Myśle że na te szpilki z czerwonymi podeszwami, to dlugo nie trzeba będzie namawiać ani Izę, ani Konstancję


Madżen... ale nie wydaje Ci się, że my jako oficjalny sztab absolutnie powinnyśmy również takimi krwistymi podeszwami błysnąć....? No dobra... ostatecznie Manolo też zaakceptujemy Wszak prezentować się trzeba
anna_g 09:12, 03 sty 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Wpisuję się do fanklubu. I noworoczne życzenia zostawiam - wszystkiego dobrego Konstancjo
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Konstancja30 22:12, 03 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Kofam mam nadzieję że ze wzajemnością


nie wątpisz chyba w miłość, która jest oczywistą oczywistością ... no to by był skandaliczny skandal ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:13, 03 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
anna_g napisał(a)
Wpisuję się do fanklubu. I noworoczne życzenia zostawiam - wszystkiego dobrego Konstancjo


Aniu wszystkiego najlepszego ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies