Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

anna_g 10:09, 18 lut 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Konstancja30 napisał(a)


z tą nastoletnią zmorą to zaczaiłam się i myślałam, że ominie ... zbyt piękne by mogło być prawdziwe ... ale skoro to dla zdrowotności pacholęcia jakby jedynego to niech będzie ... odreaguję ciachając kostrzewę i rwąc na kupek kilka i wszyscy na tym zyskają ...



ja mam dwóch nastolatków i dwie malutkie "kupki" kostrzewy... wychodzi na to, że będę miała duuużo mikroskopijnych sadzonek Miłego dnia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Wieloszka 10:26, 18 lut 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Jak tak bardzo stęskniłaś się za wiosną - przyjedź do nas Czuć w powietrzu, widać w nabrzmiałych pąkach i na termometrze! Wczoraj ponad 11 stopni, dziś będzie tak samo. Słońce świeci jak szalone No dobra, już się nie pastwię nad Tobą
Zamiłowanie do czerwonego znaczka z literką "P" podzielam
Instruktaż postępowania z kostrzewą bardzo obszerny, ale ja obraziłam się na "niedźwiedzie futro", co to miało wyłysieć po kilku latach, a wyłysiało po roku. Na dodatek podzielić, odmłodzić to kłujące cholerstwo się nie da Będę podziwiać z zazdrością Twoje kostrzewy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ewakatowice 16:56, 18 lut 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
cud, miód i malina u Ciebie...
weszłam i zostaję,
POzdrawiam wiosennie
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Margarete 15:44, 19 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Izus - foch nastolatka.... no cóż ja na swoim w nerwach połamałam kiedys mopa, bo w trakcie sobotnich porządków wywiązała sie któraś kolejna dyskusja, a raczej polemika słowna miedzy nami...choć to bardziej na szermierka wygladało......słowo za słowo...słowo za słowo.... i w pewnym momencie czara sie przelała.......dorosli, świadomi rodzice nastolatków tez czasami maja po poprostu dość.....dostał więc po doopie tym co trzymałam w reku czyli mopem, efekt był taki, że po nimspłynłęo to a ja żeby dokończyc sprzątanie tych moich metrów kwadratowych podreptałam do marketu i nabyłam nowego mopa (znanej marki na V, bo tylko takich uzywam) i wydałam 70 czy 80 zł.......nie wiem komu wyrzadziłam ta akcja wiekszą krzywdę....
Na szczęście faza nastolatkowego buntu szybko minęła, były zbuntowany jest dzis sensownym, odpowiedzialnym młodym mężczyzną, ma własna rodzinę i tylko ja go straszę że za te kilkanaście lat jego córcia tez bedzie nastolatką......

Wytrwałości w działaniach wychowawczych

Kostrzewe masz super, pamietam ją, ja mam 4 nowe posadzone ubiegłego lata, po zimie wygladja ok, tez je tak potraktuje jak twoje może mi sie odwdzięczą.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 17:13, 19 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)
Izus - foch nastolatka.... no cóż ja na swoim w nerwach połamałam kiedys mopa, bo w trakcie sobotnich porządków wywiązała sie któraś kolejna dyskusja, a raczej polemika słowna miedzy nami...choć to bardziej na szermierka wygladało......słowo za słowo...słowo za słowo.... i w pewnym momencie czara sie przelała.......dorosli, świadomi rodzice nastolatków tez czasami maja po poprostu dość.....dostał więc po doopie tym co trzymałam w reku czyli mopem, efekt był taki, że po nimspłynłęo to a ja żeby dokończyc sprzątanie tych moich metrów kwadratowych podreptałam do marketu i nabyłam nowego mopa (znanej marki na V, bo tylko takich uzywam) i wydałam 70 czy 80 zł.......nie wiem komu wyrzadziłam ta akcja wiekszą krzywdę....
Na szczęście faza nastolatkowego buntu szybko minęła, były zbuntowany jest dzis sensownym, odpowiedzialnym młodym mężczyzną, ma własna rodzinę i tylko ja go straszę że za te kilkanaście lat jego córcia tez bedzie nastolatką......

Wytrwałości w działaniach wychowawczych

Kostrzewe masz super, pamietam ją, ja mam 4 nowe posadzone ubiegłego lata, po zimie wygladja ok, tez je tak potraktuje jak twoje może mi sie odwdzięczą.

Małgosiu głośno westchnęłam i powiedziałam...OBY...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 19:21, 19 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
U mnie okres buntu i naporu trwał 3 lata!!!!!! Najbardziej zmęczonym matką mówię, że minie... Prędzej czy póżniej ale minie.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:20, 21 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Szukam hiacyntów a znalazłam nastolatkę...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:24, 21 lut 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Szukam hiacyntów a znalazłam nastolatkę...[/quote/]

Madżen tkwią w niestosownych doniczkach "kilka lat designu temu" ale przekonałaś mnie ... jutro obfocę ... czegoś będę musiała nie zrobić ale obfocę ))))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 08:21, 22 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To już wiem co mam mojej kostrzewie zrobić.... mam jej przypomnieć korzenie, i że ma dobre geny mimo woli, a potem jej łeb uciąć, a po drodze wytarmosić..

Natomiast te 150 jest na FB (nawet udostępniłam u siebie, wiec łatwo znajdziesz)... mówiłam że małe dzieci spać nie dają, a duże żyć.... pierworodny do pierwszej części sie już przekonał...
Z nastoletnia jeszcze dużo przed Tobą...... małego Muminka chcą mi dziś lub jutro podrzucić na 2 godzinki.. na razie sie cieszę....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:19, 22 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Melduję, że Muminek podrzucony i odrzucony... naprawiony... ciekawe jak długo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies