Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Magda70 13:38, 17 cze 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Planik z mini mini stawikiem wydaje się być całkiem fajny.

Ależ ty jesteś różano zakręcona...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Konstancja30 13:38, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260






____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:43, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Magduś ... a jak nie być jak się na First Lady z samego rana spojrzy ... no jak ???



albo na te ... no nie da siem ...



a to piękny ale smieciuch ... będzie eksmisja ... Scepterd Isle czy jakos tak



i pojęcia nie mam co za jedna ... za to ładna ... jakaś okrywowa







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:29, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i białostocka lilia ... Anek pozdrawiam ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 14:40, 17 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Z tym stawikiem i lustrem to strzał w 10 ... róże przepiękne , jestem zachwycona
____________________
ogród magdalenka
Mala_Mi 22:17, 17 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mam kupić Leosie.. pomoże w gotowaniu... tylko rabata pod oknem kuchennym potrzebna. Kazek mówił bym zlikwidowała trawnik na froncie, bo go wnerwia koszenie.. może by to jakoś ugryzł????

Białostockie lilie widziałam.. i rabatę pod drzewkiem.. problem nasadzeń rozwiązał się sam.. Piesa ją zajęła ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:23, 17 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)
gdy się tu pojawiłam róże ... lawenda i cegła były moim mariażem z marzeń ... była tylko cegła a dziś są i róże ... w lawendzie oczywista oczywistość





Marzenia się spełniają Wiedziałam, że się spełnią Tylko jak się spełniły to i ogrodniczki ubyło Siedzisz w swoim raju
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 22:31, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260

Anek piesa nie tylko zajęła miejscówkę pod drzewem (i ciągle chodzi utytłana w zywicy ) ale też zryła trawnik traktując go jak wybieg dla małych acz szybkich wierzchowców

a marzenia ...wiesz dobrze, że ja je sobie wymysliłam ... tylko ... zaczęły się realizować bo jakaś Mała z ADHD (nie tylko ogrodniczym ) przytargała mi pierwsze kfiatki ... do dziś są i każdego dnia przypominają mi o tej Małej i wielkiej jej mocy ...

no a tym siedzeniem w raju to ... ehhhhhhhhhhh
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 11:01, 18 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza piękne masz róże. Brakuje mi szerszych kadrów Twych róż
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 00:28, 19 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenka napisał(a)
Iza piękne masz róże. Brakuje mi szerszych kadrów Twych róż


szerszych kadrów ... oj Madżen próbowałam ale na szerszych kadrach obiektyw nie jest uprzejmy łapać tego czym zachwycają się oczy ... a niby takie zdolne i technicznie sprawne ... bez obrazy dla producenta ale moje 0,75 na plusie (za krótkie ręce to plus ?) ogarnia to ładniej ... zatem dysonans pomiędzy tym co w kadrze a tym co na wprost jest irytujący ...

irytujące są też puste rabaty albowiem:
kilkanaście AM zdechło i akcie desperacji zostały wymienione na kostrzewy ... kostrzewy z podziału i wygolone co = estetyka poniżej tolerancji średnio wrażliwego oglądacza - a tu mamy wrazliwych wysoko
wieloletnie naparstnice okazały się zwyczajnie dwuletnimi a mamy rok trzeci co oznacza iż się odmeldowały
trawy ciągle się guzdrają co oznacza iż róże nie mają pleców
w pasie koszykarek (JG i Gospel ) usunęłam stare najniższe piętro - pomysłu na nowe natenczas brak ... zatem łyso
gracilismus czy jakoś tak za nimi stoi w miejscu od 2 sezonów ... stoi na poziomie 4 trawek w kępie !!! ... zatem nie ma powiewu kłaczków między kiściami kwiatów JG
ytong ciągle "na golasa" włazi w kadr i irytuje mnie jak powyżej ...

ponad ten arcy dokładny wywód detal i zbliżenie królowych cieszy mnie najbardziej


aleeeeeeeeeeeeeee
ok
jutro będziesz miała te szersze kadry ! ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies