Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 23:53, 14 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Edenka i bladawce w szpalerku ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joaska 13:27, 16 cze 2016


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Iza, ja tylko wpadam na dosłownie dwa słowa... pięknie jest ....
Róże cudnie kwitną ...ja nadal czekam ... pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
KasiaWB 13:43, 16 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Hmmm.... rozmyślam czy James G. czy Eden Rose?.... oto jest pytanie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Konstancja30 13:05, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
KasiaWB napisał(a)
Hmmm.... rozmyślam czy James G. czy Eden Rose?.... oto jest pytanie


Kasiu ja wybrałabym Jamesa bo to bardzo wdzieczna róża ... fantastycznie kwitnie ... na bogato a jednocześnie subtelna w estetyce ... kwiatu zapomniałabym dodać bo baty wypuszcza wysokie ale to pewnie można zweryfikować cięciem ... moja Edenka nie jest tak łaskawa i kwitnie słabiej ... ponadto w Edenkach mamy 88 i 85 to chyba stanowi różnicę ... w każdym razie mój kwiat Eden Rose 85 różni się od kwiatu u Admete (nie wiem jaką ma Aga 88 czy 85 ? ) ...
no i pan James na potwierdzenie ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:11, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
żeby nie było, że Eden dyskryminowana ...





Princess Aleksandra of Kent ... osesek z tej wiosny ... niech mi ktoś powie, że można ładniej raczkować ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:21, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gospel



piękny kwiat ... bardzo długo kwitnie i nie śmieci ... baty wypuszcza na 2 metry ... u mnie ... literatura tematu okresla na mnie ... nie fiem o so chodzi ... poddana próbie kulkowania daje radę choć kulkująca nie bardzo wie co robi ... dla mnie terminatorka albowiem trwa w urodzie pomimo moich na niej eksperymentów ... kolor na zdjęciu przekłamany ... na żywo piękna soczysta głęboka czerwień dążąca do burgundu ...

skoro mamy podsumowania to kolor Jamesa i First Lady ładnie współgra ... tylko jak je zmusić do relacji w kwestii wzrostu ??? ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 13:26, 17 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale masz spektakl pod domem - super!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 13:27, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
moja miłość absolutna Leo i ten jego niewiarygodnie idealny ... woskowy kwiat ... aktualnie w postaci 3 krzaczków ale jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa ...
w te ...



i we wte ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:34, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260


dwaj młodsi bracia Leosia na froncie ... patrzę na nie z kuchni ... i od kiedy som ja więcej gotuje ... częściej zmywam ... i ogólnie tak jakoś mam miejscówkę na wprost z kawką



i tu jest plan ... by w rabacie na wprost zmajstrować podłużny betonowy stawik ... mini mini stawik z lustrem na plecach ... w tym lustrze miałoby nastąpić zwielokrotnienie urody Leosia ... za lustrem mamy lasek z malapantusa ... świezo dosadzone Phantomy poszłyby w bok ...



na pierwszym planie Phantom w miejscówce bajorka ...

rabatka ... wczoraj zresztą tworzona w wersji w te i we wte



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:36, 17 cze 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rzeczona rabatka w detalu ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies