Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 19:51, 14 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
baraga1904 napisał(a)
..komarzyca to jednoroczna roślina- miałm ją w donicy w kompozycji na tarasie właśnie przeciwko komarom, ale nic nie pomagało.. lawendę też mam ...ciągle...ale nie działa...może trzeba tego miec kilka hektarów...hihihi


Witaj baraga1904
Hihi ja mam cztery wsadzone do wielkiej donicy, która stoi na tarasie i nie wiem czy to jej zasługa, ale przy tarasie jest jakby mniej komarów. Oczywiście nie jest tak, że nie ma ich wcale ale jednak mniej niż w innych częściach ogrodu. Ale też jest tak,że dość często nią potrząsam więc aromat częściej się uwalnia..
A co do samych komarów to one teraz takie zmutowane, że chyba nic już nie jest w stanie ich odstraszyć tak, żeby żadnego nie było..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 19:53, 14 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Diana napisał(a)
oj chyba tak.........ja ma lawende-nie pomaga, kocimiętka,podobno też komary nie lubią-nie działa, liczyłam że ta komarzyca może.............
Ale i tak spróbuję !!!!
pozdrawiam


Spróbuj Diano. Jesli nie pomoże to przynajmniej będziesz miała przez jakiś czas ładną ozdobę - bo z wyglądu całkiem przyzwoita jest
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Diana 19:54, 14 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
nie ma to jak off
jak się wypsikam to nie mają szans mogę wieczorem siedzieć, pielic i nie gryzą..........
chciałam być bardziej eco i liczyłam że rośliny pomogą hmmm dam szansę tej komarzycy, ale w następnym sezonie
baraga1904 19:56, 14 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...zmutowane i to na bank...
..ja moimi nie potrząsałam i miałam po jednej w dwóch donicach...poza tym w kwietnikach na oknach po jednym egzemplarzu żeby do sypialni nie wlatywały..wszystko na nic...a ja mam słodką krew ( od ciastek oczywiście hihi)
anna_studio 20:01, 14 lip 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
.....nie ma kulek z ...Realu
Pozdrawiam cieplutko
...a komarzycę bardzo lubię, miałam jej dużo w tamtym roku...a teraz nie kupiłam, żałuję...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 20:02, 14 lip 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
....roślinki dały czadu.....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
seliza 20:04, 14 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Witaj Aniu
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:06, 14 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
anna_studio napisał(a)
.....nie ma kulek z ...Realu
Pozdrawiam cieplutko
...a komarzycę bardzo lubię, miałam jej dużo w tamtym roku...a teraz nie kupiłam, żałuję...


Zobiłam kilka fotek, ale jeszcze nie ściągnęłam..nawet nie wiem czy cosik z nich będzie, ale zaraz zerknę..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:22, 14 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
O już mam..cosik na nich widać - moje dzisiejsze zdobycze



kuleczki z bliska - może nie są za cudowne, ale były przececione i każda kosztowała tylko 30 zł (!) ... wsadzę do ziemi, troszkę ponawożę, pójdą do fryzjera i myślę, że w przyszłym roku będą cudne - szkoda by je tam było zostawić





____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
baraga1904 20:25, 14 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...piekne...tytuł wątku zobowiązuje...hihi albo możesz już zmienic na "mam"
...cena baaaaaarrrrdddzoo atrakcyjna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies