Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 18:41, 17 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Ok, Karolinko, w razie czego daj znać odnośnie giełdy. Ja chętnie bym ilka wrzosów nabyła,choć mi też wymarzły, ale teraz niestety nie za bardzo wiem gdzie miałabym je posadzić....ale może jedneho czy dwa tak do dekoracji ...zobaczymy
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 17:19, 18 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Jakiś czas emu zanalazlam na allegro cudny kamyk - grys granitowy za śmieszne pieniądze. Pierwszy raz widzialam go u Karoliny (popcarol) - zauroczył mnie i tak bardzo chciałabym mieć go u siebie. Niestety u nas ceny z kosmosu - poza moim zasięgiem finansowym
Kamyk za śmieszne pieniądze bo 30 zł netto za tonę! Dzwoniłam do pana i niestety jak powiedział cenę za transport to zwątpiłam...czterokrotnie większa niż sam kamień...buuuuu
Najlepiej byłoby znaleźć jeszcze jakąś chętną osobę (bądź np. dwie osoby) z najbliższej okolicy coby rozłożyć koszty transportu...

Można zobaczyć go tutaj http://allegro.pl/grys-granitowy-i2468133889.html

Prawda, że cudny!?
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Diana 12:33, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Eliza a gdzie zdjęcia!!!!!! zakupy zrobione dawno a ja nie widzę nasadzeń leń cię złapał?
popcorn 13:25, 30 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Eliza gielda we wrzesniu, ok? Jak sie zobaczymy przywioze Ci jezowke Jakbysmy sie zgadywaly to mi prosze przypomnij, bo to jeszcze duzo czasu!
Wrzosow nie chce, bo znow mi wymarzna
Grys w podobnej cenie kupowalam, transport jest bardzo drogi zalezy tez ile bys go chciala - moze wujka z przyczepka wyslij, jak ze 1-2 tony? Wtedy by Ci w big baga zapakowali i juz

pozdrawiam!

PS pokaz zakupy
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 10:53, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Diana napisał(a)
Eliza a gdzie zdjęcia!!!!!! zakupy zrobione dawno a ja nie widzę nasadzeń leń cię złapał?


Oj Diano - troszkę mnie wena opóściła, ale nie jest tak, że nic nie robię...brakuje mi tylko kamyka i przez to nieciekawie wygląda...a dorobiłam się jeszcze ławeczki..
grys już upatrzyłam niedaleko mnie ale akurat brakła takiej frakcji - myślę, że gdzieś do dwóch tygodni będą mieli. taki ja ma Karolcia, tylko że cena zupelnie inna, ale trudno - nie będę miała czegoś innego, a będę miała grys - zakochałam się w nim...

I obiecuję, że będzie pełna mobilizacja i powrzucam przynajmniej fotki z przed domu -choc tam też brakuje jeszce kamienia
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 10:54, 31 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wrzucaj! Bez kamienia tez moze byc!
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 11:04, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Eliza gielda we wrzesniu, ok? Jak sie zobaczymy przywioze Ci jezowke Jakbysmy sie zgadywaly to mi prosze przypomnij, bo to jeszcze duzo czasu!
Wrzosow nie chce, bo znow mi wymarzna
Grys w podobnej cenie kupowalam, transport jest bardzo drogi zalezy tez ile bys go chciala - moze wujka z przyczepka wyslij, jak ze 1-2 tony? Wtedy by Ci w big baga zapakowali i juz

pozdrawiam!

PS pokaz zakupy


Ja jade po mamę teraz i w sobotę przy okazji skoczę na giełdę - jak jestem w Tychach to grzechem by było tam nie być Nie zamierzam nic z roślin kupować, ale muszę się za tujami szmaragd rozejrzeć..
Co do września - to oczywiście jak najbardziej
Wrzosy tam cudne - fajnie chociaż oko nacieszyć, a może znajdziesz cosik innego co Cię zainteresuje..

Co do grysu - nie stety nie mam w posiadaniu wujka z przyczepką a poza tym potrzebowałabym około 6-8 t myślę, więc nawet przyczepka (gdyby się takowa znalazła) to raczej by nie poradziła

A i jeszcze jedno - mam ławeczkę -tą z Jyska - była akurat na promocji jakiś czas temu, więc nieiwele się zastanawiając - ciach do sklepu i jest moja (chociaż musiałam czekać bo akurat się skończyły, ale mi zamówiłi i choć było juz po promocji - to mi w cenie promocyjnej hihi)
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:10, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
W takim razie teraz migawki prac przed domem - większość zdjęć z zeszłego roku

to już w trakcie kładzenia kostki

widok na podjazd (widoczny na zdjęciu osobnik to mój M - dumna jestem z tego co zrobił, ale mu za bardzo nie mówię coby w piórka nie obrósł...)


i od strony garażu


miejsce na przejście między podjazdem a podejściem do domu (widok od podjazdu)


i od strony podejścia
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:20, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
chodniczek już na gotowo ( i część podjazdu)


a tu podejście w trakcie


i zrobione podejście



____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:22, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
i podjazd jeszcze w trakcie


a tu już gotowy - widok od strony ulicy


____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies