Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 12:23, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a tu tujki czekające jeszcze na posadzenie

____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:28, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a teraz widoki po zakonczonych pracach (stan praktycznie taki jak obecnie)





w tym kwadracie chciałam duże białe otoczaki i najpierw sobie to wymyśliłam, później zrobiliśmy kwadrat, a póżniej szukałam i sprawdzałam - ceny mnie dosłownie powaliły na kolana, więc muszę wymyślić cosik inniejszego




reszta pól ma być obsypana grysem bądź zwirem, albo będzie pomieszna 0-trochę grysu , trochę żwiru...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:31, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
c.d.







i teraźniejszy widok z góry (proszę nie zwracać uwagi na chwaściska - będą stłamszone na amen roundupem jak już będę grys kupowała, bo teraz nie nadążam ich usuwać..

____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:32, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Kostkę kładliśmy sami, żeby trochę zaoszczędzić (przez te kochane franki ). M jest budowlańcem z zawodu wykonywanego (bo wykształcony zupełnie inaczej), ale lubi to co robi, to na razie niech robi...Dużo rzeczy już robił (remonty, budowa domów), ale kostkę kładł pierwszy raz. Granit to ciężki temat, bo o ile kostka betonowa jest równiutka i kładzie się jak puzle, to o tyle granit pod tym względem nie jest już taki fajny..M powiedział - Pierwszy i ostatni raz! Ale dał radę - trzeba mu przyznać !

Poza tym dużo robimy sami, przez co wszystko się ciągnie niemiłosiernie, bo przecież pracować jeszcze też trzeba.
Mieszkamy już jakiś czas a dom jeszcze nie skończony...

Niestety coś za coś....
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 12:40, 31 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
super!!
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 12:43, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
super!!


Dziękuję Karolinko
Fajnie, że komuś się podoba
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 13:01, 31 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pokażesz ławeczkę?
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 13:06, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
na razie nie mam zdjęć - muszę dopiero zrobić.Postaram się zrobić jeszcze dzisiaj
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Megi 13:13, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Gratuluję, zrobiliście to swoimi rękoma, nawet jeśli coś nie jest perfekcyjne, to wiesz, ile pracy w to włożyliście i to cieszy najbardziej. A ogród będzie się robił, pomalutku, w miarę możliwości, jak się już mieszka na miejscu łatwiej zabrać się do roboty
____________________
Tess 13:14, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
seliza napisał(a)
a teraz widoki po zakonczonych pracach (stan praktycznie taki jak obecnie)





w tym kwadracie chciałam duże białe otoczaki i najpierw sobie to wymyśliłam, później zrobiliśmy kwadrat, a póżniej szukałam i sprawdzałam - ceny mnie dosłownie powaliły na kolana, więc muszę wymyślić cosik inniejszego




reszta pól ma być obsypana grysem bądź zwirem, albo będzie pomieszna 0-trochę grysu , trochę żwiru...


Witaj, Elizo
Piękna ta kostka i M. pięknie się spisał I kawał roboty odwalilaś, no, no
Tylko nie wiem, czy dobrze rozumiem: chcesz rabaty, wszędzie tam, gdzie lezy folia wysypać grysem lub żwirem?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies