Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

baraga1904 07:40, 16 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Witaj Selizo...napracowałaś się i warto było - pięknie ci wyszły rabaty...
...na zagadke chyba znam odpowiedz...ale nie wiem czy mam szanse..? pozdrawiam serdecznie, trzymam kciuki za ogród i zdrówko...
seliza 09:05, 17 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Witaj baraga
Nie wiem dlaczego , ale Twój wpis dopiero dzisiaj mi się pojawił przed oczami ...
Właśnie miałam wsatwiac zdjęcia..

Daj odpowiedź, ja poczekam
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
pagap 09:26, 17 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj seliza, widzę, że nie próżnujesz ta rabatka z tyłu domu wyszła ci super ta druga rabatka z tym drzewkiem w środku równie piękna, tylko ja bym chyba jeszcze coś tam dosadziła, żeby przełamać kolor pozdrawiam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
seliza 18:31, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
pagap napisał(a)
Witaj seliza, widzę, że nie próżnujesz ta rabatka z tyłu domu wyszła ci super ta druga rabatka z tym drzewkiem w środku równie piękna, tylko ja bym chyba jeszcze coś tam dosadziła, żeby przełamać kolor pozdrawiam


Witaj pagap
dziękuję za miłe słowa. Co do drzewka na środku, to przymierzałam w róznych miejscach różne roślinki, ale jakoś wszystko tam psuło efekt. Więc wpadłam na pomysł, że moża zamiast roślin zrobię jakąś ozdobę.
Miłam pokazać efekt w niedzielę, ale zajęłam się przez weekend sadzeniem, przesadzaniem dzieleniem roślin itp. i tym samym brakło czasu na skończenie...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 18:44, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
...no tak i do dzisiaj nie jest dokończone...Miałam wczoraj w planie, że dzisiaj będę kończyć - niestety przypałętały mi sie dzisiaj rewolucje żoładkowe - musiałam się zwolnić z pracy i przespałam połowę popołudnia...
Stwierdziłam, że pokażę to co już jest gotowe

____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 18:48, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
A więc zaczynam...

najpierw "kuleczki"






a ta jeszcze strasznie poczochrana. Nie wiem czy nie jest już za późno na cięcie, czy da radę się zagoić do przymrozków...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 18:51, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a teraz środek







i widok z góry na całość


P.S. Proszę nie zwracać uwagi na bałagan wokół ...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 19:06, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
no tak napisałam sie i mi cosik uciekło ...buuu
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 19:08, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
napiszę więc w skrócie....
chciałam zrobić na początku osiem 'wskazówek" ale to jest tak czaso- i pracochłonne, że to byłaby masakra...tak więc będą tylko cztery wskazyjące główne kierunki świata...
i to tyle

pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
baraga1904 19:16, 18 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ale ze mnie gapa... też chorowałam i zagapiłam Twój wpis... róża wiatrów miałam rację...!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies