Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 20:21, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a tu szczepiona wierzba hakuro otoczona szpalerkiem z bukszpanów. Za bukszpanami posadzone cebulki tulipanów ( jak będą przekwitać to bukszpany je ładnie zakryją). Przed bukszpanami natomiast cebulki szafirków




Tam gdzie są posadzone tulipany i szafirki widnieją woreczki z nazwami odmian przytwierdzone patykami- przynajmniej tymczasowe rozwiązanie - muszę sobie sprawić tabliczki
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:22, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Niestety jakość zdjęć daje dużo do życzenia...Mam nadzieję, że przynajmniej cokolwiek widać..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:24, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Nieuleczalna choroba - coś w tym jest
Pracować trzeba, żeby było m.in. na roślinki
30metrowa rabata mówisz? nieźle

pozdrawiam!!


otóż to
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:28, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Jaki łądny ten grys! I żurawki i bukszpany! Będzie cudnie


Co do grysu - to jak go kupowałam wyglądał nma tki jasnoszary, ale po pierwszym deszczu okazało się, że jest szaro-grafitowo-rudy...i trochę mnie to zmartwiło, ale w sumie nie jest tak źle

A po żurawki wybieram się w tym tygodniu na giełdę - mam nadzieję że cosik będzie, a jeśli nie to przynajmniej oko nacieszę
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 20:38, 19 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szaro-grafitowo-rudy jest najczęściej spotykany, za inne kolory trzeba słono dopłacać.. myślę że wygląda super, mam taki sam
Jak Ci się roślinki rozrosną będzie super! Hostowa rabata będzie cudna, bukszpan na nóżce splecionej wykulkujesz na wiosnę? Teraz już trochę późno... fajny pomysł z bukszpanową obwódką i tulipanami w środku

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 20:44, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Szaro-grafitowo-rudy jest najczęściej spotykany, za inne kolory trzeba słono dopłacać.. myślę że wygląda super, mam taki sam
Jak Ci się roślinki rozrosną będzie super! Hostowa rabata będzie cudna, bukszpan na nóżce splecionej wykulkujesz na wiosnę? Teraz już trochę późno... fajny pomysł z bukszpanową obwódką i tulipanami w środku

pozdrawiam


tak, bukszpana chcę wykulkować na wiosnę. Zresztą prawie wszystkie nowoposadzone muszą zaliczyć wizytę u fryzjerki a że niedawno wpadłam na pomysł rabaty i dopiero je posadziłam i późno już teraz na cięcie więc wszystie muszą poczekać do wiosny..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
ewa004 20:52, 19 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja wpadłam się przywitać piękny tworzysz ogród, bardzo mi się podoba
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
seliza 20:54, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a tu jeszcze widoczki z góry na "rabatkę "





Na drugim zdjęciu po lewej stronie roslinki sobie tylko stoją, bo akurat dzieliłam, rozsadzałał, przymierzałam...ale to nie jest ich docelowe miejsce więc proszę na tę część nie zwracać uwagi
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:55, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
ewa004 napisał(a)
I ja wpadłam się przywitać piękny tworzysz ogród, bardzo mi się podoba


Witaj Ewo w moich skromnych progach
Dziękuję Ci za tak miłe słowa

I oczywiście zapraszam częściej
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 21:04, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Muszę się jeszcze czymś podzielić...

Od jakiegoś czasu bardzo chciałam mieć u siebie ostrokrzew, ale niegdzie w okolicy nie było..Jak jechałam od Kapiasów (tam nawet nie patrzałam czy były bo mi to uleciało) wstąpiłam po drodze do LM i co tam znalazłam - piękny ostrokrzew i już taki dorodny, a jak zobaczyłam cenę to mnie powaliło na kolana - całe 10 zł (był na wyprzedaży) więc nie namyślając się wogóle, stwierdziłam na miejscu, że chyba specjalnie na mnie czekał - więc "mój ci on"- capnęłam go w swoje łapki i przytargałam do domu

A oto i ON:


i nawet ma kwiatuszki (więc żyję nadzieją, że to ONA i będzie miala czerwoniutkie owoce )
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies