Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 11:17, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Marzena2007 napisał(a)
Niesamowite te aranżacje!! Gdyby ktoś mniejsze robił to by pewnie furorę zrobił, schodziłyby na pniu


Marzenko sa niesamowite, ale może własnie dlatego, że sa takie wielgachne. Mniejsze też byłyby ładne, ale właśnie rozmiar robi wrażenie poprzez ilość roślin
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 11:21, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
W sobotę była znowu na giełdzie w Tychach w poszukiwaniu trzmielin na pniu (Madżenko te twoje trzy mnie rozbroiły i choć już jakiś czas temu chciałam taką jedną to odpuściłam bo nie było nic konkternego, albo ceny niefajne, ale teraz już nie mogłam wytrzymać i stwierdziłam, że jeśli będzie choć jedna ładna to kupuję ). Chciałam też jakieś trawki i żurawki...
I powiem tylko, że jestem baaardzo zadowolona z zakupów
Zaraz spróbuję wgrać kilka fotek
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 11:34, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
zbiorowo:



i trochę z bliska



kosodrzewina


____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 11:40, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
WOW JAKIE ZAKUPY! pokaz jak posadzisz
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 11:43, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
i trzmieliny - miały być w zasadzie trzy jednakowe, ale nie dość że trudno takie znaleźć to stwierdziłam, że można stworzyć dość ciekawą kompozycję z trzech różnych i tak też kupiłam u jednego pana - dwie pierwsze po 20 zł, a trzecia 25 zł - moim zdaniem taniocha

pierwsza wyższa - szczepiona mniej więcej na 1,50m


druga niższa - może około 1,0m



trzecia też około 1,50m, ale jest cudowna - jeszcze takiej nie widzialam - ma zielone listki, które będą się w środeczkach przebarwiały się na żółto i cudne owoce - pięknie wygląda..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 11:45, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
WOW JAKIE ZAKUPY! pokaz jak posadzisz


Witaj Karolinko
Wczoraj przez dłuuugi czas robiłam przymiarki - ale w końcu tak poustawiałam, że jakoś mi to w miare dobrze wygląda i tak już chyba zostanie. Muszę tylko dokupić jakieś duże bukszpany na kule i powsadzać gdzieniegdzie...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 11:49, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a teraz trawki:

nie wiem co to za trawki, ale są cudne




zebrinus


miskant olbrzymi


Jak przyjechałam do domu to żałowałam, że tylko tyle trawek bo były po 3,00 zł te mniejsze, a miskanty po 15,00 zł, a sa na prawdę bardzo dorodne...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 11:52, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Ach i oczywiście nie omieszkałam wstapić do OBI - jakoś ostatnio bardzo polubiłam ten market - często mają fajne wyprzedaże roślin..

Natknęłam się na takie cudo ( no i ocziwiście jest już moje )

____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Martek 11:56, 01 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Te rdzawe trawy to ostatnio było dużo o nich mowy .U Gabika takie są i wczoraj w programie "Maja w Ogrodzie "Danuta wspominała o nich .Ja nie mam głowy do szybkiego zapamiętywania nazw
Zajdź do Gabika
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
popcorn 11:56, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Och czemu Obi mam tak daleko! Zazdroszczę bliskości!
W jakiej cenie ta róża?
Trawki tanie! To Carexy - turzyce. Ale jakie odmiany? Ta ruda to może być Prairie Fire, zielona może Frosted Curls? Piękne i taniutkie! Oj nie odpuszczę tej giełdy - 2gi weekend (sobota października) się wybieram

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies