Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

seliza 18:46, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Dziękuję Ewelinko

U sąsiadów wszystko ok - przynajmniej na razie. Miejmy nadzieję, że to był jednorazowy wybryk.
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
baraga1904 07:15, 23 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Witaj Seliza,
dopiero dobrnełam pourlopowo do Ciebie i czytam straszne rzeczy o kradzieżach...Parszywa historia i niech tych złodziei szlag trafi...toż to wierutne świństwo...policji trzeba zgłaszac bezwzględnie...
popcorn 14:25, 04 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Eliza, i co tam u Ciebie? Byłaś może w Tychach na giełdzie w międzyczasie? Kupowalas te bukszpany?
Jesli jeszcze nie, to nie kupuj, znalazlam tanie zrodelko - lokalnie
JEsli tak, to oczywiscie odbiore je od Ciebie! Bedziemy w Oswiecimiu poczatkiem pazdziernika.
pozdrawiam serdecznie
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
anna_studio 22:19, 05 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Seliza.....cieszę się baaaardzo na spotkanie z Tobą u Kapiasów
do soboty
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
seliza 07:46, 06 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Kochani, witam wszystkich serdecznie.
Niestety ostatnimi czasy trochę się zaniedbałam z ogrodowiskiem. Ale nie leniuchowalam. Moja przerwa wynika z ciężkiej pracy w ogrodzie. Wreszcie nabyłam grys i tak powolutku z nim działałam. A jeszcze trochę to potrwa bo dorobiłam sobie trochę kręgosłup. Od tygodnia prace stoję w miejscu, bo plecy muszą odpocząć
Ale za jakiś czas się pochwalę przynajmniej tym co juz jest.
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 07:49, 06 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Eliza, i co tam u Ciebie? Byłaś może w Tychach na giełdzie w międzyczasie? Kupowalas te bukszpany?
Jesli jeszcze nie, to nie kupuj, znalazlam tanie zrodelko - lokalnie
JEsli tak, to oczywiscie odbiore je od Ciebie! Bedziemy w Oswiecimiu poczatkiem pazdziernika.
pozdrawiam serdecznie
Karolina


Witaj Karolinko
Na giełdzie byłam kupiłam sobie trochę cebulek - i tulipanki, i hiacynty i szafirki ( byłay u jednego pana po 0,50 zł /szt i był ogromny wybór)
Bukszpany kupiłam, ale mogę je zostawic u siebie - nie ma problemu - i tak chciałam sobie jeszcze dokupić.

Pozdrawiam
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 07:52, 06 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
anna_studio napisał(a)
Seliza.....cieszę się baaaardzo na spotkanie z Tobą u Kapiasów
do soboty


Och Aniu ja też tak BARDZO się cieszę, że będę Cię mogła poznać osobiście Nie mogę się już doczekać soboty! Przyjadę z synkiem, siostrą i jej synkiem. Siostra wogóle nie ogrodowiskowa, ale przynajmniej trochę się rozerwie, a i myślę że dzieciaki będą miały trochę radochy.
Do zobaczenia. Buziaki
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 08:24, 06 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Elizo! Ale fajne zakupy, a jakie tanie! Zazdroszcze bliskosci! Ja kupowalam przez alle i w biedronce, bo gieldy ogrodniczej u nas brak niby jest jakas w Lodzi, ale cisza o niej, pewnie nic tam sie nie dzieje...
Jsli mozesz sobie zostawic bukszpany i planowalas dokupic to prosze Cie bardzo! Ale jesli to dla Ciebie klopot, to oczywiscie podjade koncem wrzesnia i je od Ciebie odkupie! Powiedz tylko Na gielde dalej chetnie sie z Toba wybiore - jesli jeszcze bedziesz chciala i miala po co jechac!
pokaz koniecznie co tam podzialaliscie z grysem! Uzywaj taczki jak najczesciej, bo to ciezkie jest cholerstwo, tez pare ton przerzucilam i potem umieralam
powodzenia, trzymam kciuki!!
Karola
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 10:09, 06 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Hej Elizo! Ale fajne zakupy, a jakie tanie! Zazdroszcze bliskosci! Ja kupowalam przez alle i w biedronce, bo gieldy ogrodniczej u nas brak niby jest jakas w Lodzi, ale cisza o niej, pewnie nic tam sie nie dzieje...
Jsli mozesz sobie zostawic bukszpany i planowalas dokupic to prosze Cie bardzo! Ale jesli to dla Ciebie klopot, to oczywiscie podjade koncem wrzesnia i je od Ciebie odkupie! Powiedz tylko Na gielde dalej chetnie sie z Toba wybiore - jesli jeszcze bedziesz chciala i miala po co jechac!
pokaz koniecznie co tam podzialaliscie z grysem! Uzywaj taczki jak najczesciej, bo to ciezkie jest cholerstwo, tez pare ton przerzucilam i potem umieralam
powodzenia, trzymam kciuki!!
Karola


Karolinko, mogę bukszpany sobie zostawić
Co do giełdy to nie planuję już w tym roku żadnych zakupów, ale jeśli tylko to będzie możliwe -to chętnie się z Tobą spotkam na giełdzie a w biedronce też kupowałam - ceny dosyć fajne, ale wybór już mniejszy..
Co do grysu to sama rozplantowałam około 4,5t w trzy dni i trochę chyba przedobrzyłam a zostało mi jeszcze około 1t. Taczki oczywiście uzywam bo inaczej nie dało rady, ale mimo wszystko trzeba to było na nią łopatą załadować, rozwieźć, rozplantować ...więc trochę tych łopat wyszło, a wszystko samiuteńka robiłam ..no i organizm, a zwłaszcza kręgosłup i całe plecy powiedzały dość i od ponad tygodnia nie mogę zrobić nic - nawet czegokolwiek posadzić..ale myślę, że pod koniec tego tygodnia albo najpóźniej w przyszłym będzie już lepiej i będę mogła wrócić do pracy w ogrodzie..

Dziękuję za kciuki
Buziole
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Sebek 12:06, 06 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
To straszne, że człowiek pracuje w pocie czoła, odmawia sobie wielu rzeczy, żeby kupić coś innego, a ktoś przyjdzie i ukradnie Może załóżcie na furtkę i bramę jeszcze kłódki lub coś innego, bo jak raz przyszli to przyjdą i znów - to jest więcej niż pewne....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies