Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

anna_studio 19:25, 18 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...między korę a żwir nic nie daję....
Róża piękna.....widać, że pracochłonna...............................bardzo
Pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Diana 19:47, 18 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
witam po urlopie......troszke nadrabiam
seliza 19:49, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Diana napisał(a)
witam po urlopie......troszke nadrabiam


Witam Diano
cieszę się, że zajrzałaś. Też dzisiaj byłam u Ciebie, ale tam Cię jeszcze nie było wiec biegnę teraz

Buźka
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 19:56, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Kochani, powiem Wam szczerze, że ogrodowisko wypacza normale myślenie Ja mam już tak, że ogród, rośliny, sadzenie itp. śnią mi się nawet po nocach
Na dowód tego, powiem tylko, że jeszcze do wiosny tego roku myslałam że mój ogród to będzie ogrodzenie tujowe i trawnik..no cóż jak trafiłam przez przypadek na ogrodowisko to normalnie jakbym się zaraziła jakąś nieuleczalną chorobą - wciąż chcę więcej i więcej, i więcej...

Najpierw wymysliłam, że zrobimy jakąś rabatę przy tarasie, no to jest. Ale było mało...więc wpadłam na pomysł ławeczki...
Miejsca na ławeczkę generlsanie było sporo, ale jak powiedzialam, że będę zdzierała trawę to mój M popatrzał na mnie z błyskiem w oku, mówiącym "Chyba masz "ku-ku""...ale jakoś to przełknęli..Mialo to być około 1-1,5m na jakieś 3m...później stwierdziłam, że trochę poszerzę z każdej strony do około 1 m dodatkowo i wsadzę jakieś roślinki, które czekają sobie w poczekalni....

A ostatnio stanęło na tym, że jednak rabata będzie na całej długości działki po tej stronie co stoi ławka czyli będzie miała około 30m...czyli 10x tyle co było w założeniu jeszcze ze dwa-trzy tygodnie temu...

I to pokazuje co Ogrodzowisko robi z mózgiem człowieka
Ogród, rośliny, ogród, rośliny itak 24h/7. Najchętniej to do pracy chodziłabym tylko zimą, a pozostałą część roku spędziłąbym w ogrodzie
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 19:59, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
tak więc pokazuję zaczątki tego co chciałabym osiągnąć...





____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 20:00, 19 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nieuleczalna choroba - coś w tym jest
Pracować trzeba, żeby było m.in. na roślinki
30metrowa rabata mówisz? nieźle

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 20:00, 19 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaki łądny ten grys! I żurawki i bukszpany! Będzie cudnie
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 20:03, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
bukszpany jeszcze poczochrane, nietóre rosliny na razie ustawione w doniczkach, żeby zobaczyć jak będzie wyglądało ustawienie innymi słowy na razie przymarki,ale i tak jestem zadowolona...








tutaj jedno z drzewek na nóżce..niestety raczej będzie do wymiany
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:11, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400




badylek irgi szczepionej na pniu, a wokół niej lawenda - na razie małe sadzonki, ale w przyszłym roku (o ile w zimie nie przemarznie) będzie ładniutka





____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 20:15, 19 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
a tutaj w środku limka, otoczona chostami i z brzegu jednym bukszpanem, który chciałabym poprowadzić jako drzewko na nóżce



i widok z góry


i bukszpan z bliska - tutaj widać, że miał dwa pieńki które splotłam i tak właśnie chciałabym go prowadzić, a koronę wykulkować..


i z innej perspektywy
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies