Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Martek 11:58, 01 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Trzmieliny na pniu najtaniej widziałam po 32 zł więc bardzo korzystna cena jak na detal Trawki również.
Październik to miesiąc sprzyjający okazjom
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
seliza 12:34, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Martek napisał(a)
Te rdzawe trawy to ostatnio było dużo o nich mowy .U Gabika takie są i wczoraj w programie "Maja w Ogrodzie "Danuta wspominała o nich .Ja nie mam głowy do szybkiego zapamiętywania nazw
Zajdź do Gabika


Witaj Martek
Te trawki też już widziałam w jakiejś realizacji danusi ale nazwa mi umknęła- jak tylko je zobaczyłam to zaraz kupiłam - szkoda tylko, że tak mało
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:39, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Och czemu Obi mam tak daleko! Zazdroszczę bliskości!
W jakiej cenie ta róża?
Trawki tanie! To Carexy - turzyce. Ale jakie odmiany? Ta ruda to może być Prairie Fire, zielona może Frosted Curls? Piękne i taniutkie! Oj nie odpuszczę tej giełdy - 2gi weekend (sobota października) się wybieram

pozdrawiam!


Karolinko, to może się w końcu spotkamy? Chociaż gdzieś doczytałam, że wybierasz się z mamą?
Ja najchętniej jeszcze wczoraj pojechałabym dokupić trawki, ale nie wiedziałam czy ten pan bedzie w niedzielę..ale za dwa tygodnie chętnie bym się wybrała - może jeszcze cosik będzie..
A różyczka to chyba austinka - widziałam taką (?) (albo podobną u Madżenki) i kosztowała 24,99 zł (a wcześniej cosik koło 70 zł - przynajmniej tak było napisane) - ale jest duża - ma około 80-100 cm
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 12:41, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Martek napisał(a)
Trzmieliny na pniu najtaniej widziałam po 32 zł więc bardzo korzystna cena jak na detal Trawki również.
Październik to miesiąc sprzyjający okazjom


U nas trawki są w okolicy 10 zł i więcej, a trzmielinę widziałam jedną w naszym ogrodniczym po 40 zł, ale była taka, jakby miała nie dotrwać do zimy, nie mówiąc już o dłuższym żywocie, a takie ładniejsze to po około 50 zł u nas, o ile wogóle się na nie trafi...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 12:42, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Elizo,
chcę z Mamą jechać, ale to chyba by Ci nie przeszkadzało? Możemy się spotkać, pogadamy chwilę?
Jakby były te trawki to też bym sobie kupiła - u siebie płaciłam po 7 zł, wykupiłam wszystkie 5 i więcej nie było... dobra cena jak na różę angielską! I dorodna i w donicy, na 100% się przyjmie! Gratuluję

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:43, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas trzemieliny po 32-35 zł i więcej
pozdrawiam!

PS o której byśmy się spotkały na Giełdzie?? Trzeba być bladym świtem, czy 8ma rano starczy?
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 12:54, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
U nas trzemieliny po 32-35 zł i więcej
pozdrawiam!

PS o której byśmy się spotkały na Giełdzie?? Trzeba być bladym świtem, czy 8ma rano starczy?


Kochana no mnie by nie przeszkadzało towarzystwo Twojej mamy - myślałam, że w zasadzie to ja mogłabym przeszkadzać..ale jeśli nie to fajnie
Co do godziny to kochana lepiej trochę wcześniej - czyli najpóźniej koło 7 -mej rano bo później jest tłok a poza tym nie ma gdzie zaparkować - ja teraz pojechałam o 6-tej i już był problem z autem..
Ja raczej będę wcześniej, ale zrobię sobie jakieś zakupki i możemy się umówć w jakimś miejscu, a najlepiej żebyśmy się wymieniły numerami to później w razie czego nie będzie problemu..
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
popcorn 13:19, 01 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Yyy to muszę ją namówić na wczesne wstanie, jak się uda to będziemy na 7mą! jasne, jak będę jechać na ten weekend to się jeszcze dokładnie umówimy, gdzie i o której... ok?
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
seliza 13:35, 01 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
popcarol napisał(a)
Yyy to muszę ją namówić na wczesne wstanie, jak się uda to będziemy na 7mą! jasne, jak będę jechać na ten weekend to się jeszcze dokładnie umówimy, gdzie i o której... ok?
pozdrawiam!


Ok
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Bea 13:44, 01 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Elizo dotarły dwie paczki cebulek.

Z wrażenia wyszły mi dwie cebulki, koperta była cała i nic po drodze się nie "wysypało".

Zaraz lecę je posadzić - szafirki bo gladiole to chyba na wiosnę się sadzi.

Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że będę mogła się kiedyś zrewanżować.

Fajne zakupy, ciekawa jestem u kogo kupowałaś trawy?
____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies