Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

betysia 15:32, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
baraga1904 napisał(a)
Betysiu, naprawdę wielki kawał roboty masz za sobą, wielki szacunek..
Dom piękny, klimatyczny, przestrzenny...Ogrodowisko zachwycone...
...nie jesteś już sama...


Dziekuje za cieple slowa ...od 2 dni pierwszy raz nie czuje sie taka samotna...
...nigdy przed nikim nie otworzylam sie tak bardzo, tz wogole... ale dajecie mi tyle ciepla i to,ze JESTESCIE. !!!
..daleko...ale jestescie... to daje ukojenie mojej samotnej duszy....
sciskam...
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Ana 15:36, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Betysia, z każdym kolejnym zdjęciem zakochuję się w Twoim domu bez pamięci Po wizycie w salonie leżę i kwiczę, hihihihi....ta ceglana ściana i drewniane belki!!! No uwielbiam!

ach, jak mogę nie wspomniec o konsolce po lewej stronie z tymi giętymi nogami???? O mamo! Raj, dla mnie raj!

Przyjmujesz może wczasowiczów za opłatą?? Bo ja się wprowadzam

I już sobie wyobrażam jakie wy macie tam targi staroci i mnie skręca z zazdrości

Kochana, teraz to mnie się nie pozbędziesz i jeszcze wspomnisz dni, kiedy nikt Cię nie nękal
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
grupa_trzyma... 15:42, 20 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
baraga1904 napisał(a)
Betysiu, naprawdę wielki kawał roboty masz za sobą, wielki szacunek..
Dom piękny, klimatyczny, przestrzenny...Ogrodowisko zachwycone...
...nie jesteś już sama...

Prawda! Dom jest przepiękny...ta przestrzeń, no i te meble z odzysku - cudne. Chciałabym mieć dom umeblowany tylko takimi starymi meblami. Ja mam tylko stary kredens uratowany z wrocławskiego pubu Tawerna, jedną bieliźniarkę kupioną od znajomego i witrynkę "dostaną" od dobrej cioci.
A u Ciebie to prawie antykwariat
Piękny dom i co najważniejsze nie stał się muzeum. Widać, że tętni w nim życie. A ta tarcza zegarowa w jadalni też stara? Z odzysku znaczy?
Piję własnie kawę w Twojej jadalni...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
betysia 17:24, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
monteverde napisał(a)
Hej Betysiu, dzięki za odwiedziny w moim wątku zapraszam jak tylko będziesz miała ochotę wczoraj miałam jeszcze podać Tobie ten link ale była u mnie burza i właśnie jak pisałam do Ciebie post wyłączono prąd. Po lewej stronie znajdziesz róże francuskie Delbard'a i Orarda w zależności jakie chcesz oglądać klikasz na nie, może tam znajdziesz swoją różę żółto różową i inne http://rosaplant.pl/roze/c,30080,1


Jest jupi !!!!! znalazlam a to wszystko dzieki Tobie kochana !!!!!
" Camille Pissarro " to bedzie ONA !!!!!
Kochana jestes niezmiernie i nie tylko dlatego...
Sciskam tak mocno co by az oczka powyskakiwaly
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 17:26, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)

Betysiu, naprawdę wielki kawał roboty masz za sobą, wielki szacunek..
Dom piękny, klimatyczny, przestrzenny...Ogrodowisko zachwycone...
...nie jesteś już sama...

Prawda! Dom jest przepiękny...ta przestrzeń, no i te meble z odzysku - cudne. Chciałabym mieć dom umeblowany tylko takimi starymi meblami. Ja mam tylko stary kredens uratowany z wrocławskiego pubu Tawerna, jedną bieliźniarkę kupioną od znajomego i witrynkę "dostaną" od dobrej cioci.
A u Ciebie to prawie antykwariat
Piękny dom i co najważniejsze nie stał się muzeum. Widać, że tętni w nim życie. A ta tarcza zegarowa w jadalni też stara? Z odzysku znaczy?
Piję własnie kawę w Twojej jadalni...


oj... a ja z kawka chyba sie spoznilam ...
po prostu sie minelysmy chyba...
ale juz wiem, kto nie domknal furtki ...
a wiec do nastepnego razu u mnie..
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
hanka_andrus 17:38, 20 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Byłam,ale tu taki ścisk,że posiedzę przy pompie.A jak goście wyjdą,to zobaczę jak synek się kąpie.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mille 17:39, 20 cze 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Zdecydowanie dom z duszą (i to romantyczną), i podpisuję się pod dziewczynami, że dokładnie takich akcentów się spodziewałam - a raczej na nie liczyłam. Bardzo ładne masz te krzesła w jadalni i ten uroczy kącik w łazience z pięknym lustrem na tapecie. Spodobała mi się także niebieska brama, która idealnie dopełnia całości!
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
ocia79 17:41, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Betysiu jak klimatycznie u Ciebie.Pieknie.I salon i lazienka ahhhhhhhh.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
jotka 18:02, 20 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Beatko, nie byłam na urlopie od dwóch lat, a tu taka NIESPODZIANKA!
Wyjazd (wirtualny co prawda) ale w piękne okolice, do pięknego domu z pięknym ogrodem i ze wspaniałymi gospodarzami Przedłużam pobyt !!! Szybko mnie nie wyrzucisz. Klimat domu, klimat ogrodu, wdzięczny charakter gospodyni .... cóż więcej chcieć Żeby się za bardzo nie narzucać będę przemykać po domu po cichutku, w ogrodzie przysiądę czasami w jakimś zakątku, a gdy zechcesz wypijemy razem kawę i pogawędzimy
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Madzenka 18:05, 20 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
betysia napisał(a)

Betysiu, naprawdę wielki kawał roboty masz za sobą, wielki szacunek..
Dom piękny, klimatyczny, przestrzenny...Ogrodowisko zachwycone...
...nie jesteś już sama...


Dziekuje za cieple slowa ...od 2 dni pierwszy raz nie czuje sie taka samotna...
...nigdy przed nikim nie otworzylam sie tak bardzo, tz wogole... ale dajecie mi tyle ciepla i to,ze JESTESCIE. !!!
..daleko...ale jestescie... to daje ukojenie mojej samotnej duszy....
sciskam...


Betysiu i za to kochamy ogrodowisko za te przyjazną atmosferę, podtrzymywanie na duchu i pasję ogrodową Teraz już masz przyjaciolki w całej Polsce a nawet za granicą .
w Twoim francuskim domu wszystko jest perfekt i idealnie pasuje, ja wprawdzie odmienny styl wnętrz preferuję ale meble z " graciarni" jak piszesz są idealnie wkomponowane w otoczenie. Pokazuj dalej również ogród.
Aha i pozdrawiam z Dolnego Śląska. Oglądaj w weekend fotorelację z naszego spotkania
Oj niedługo zachorujesz aby nie tylko wirtualnie nas spotykać ale również w realu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies