Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

betysia 18:07, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
hanka_andrus napisał(a)
Byłam,ale tu taki ścisk,że posiedzę przy pompie.A jak goście wyjdą,to zobaczę jak synek się kąpie.....


oj Haniu kochana...to od Ciebie sie zaczelo, to Twoje cieplo mnie tu przywiodlo...
nie patrz na tlok i obok pompy nie czekaj bo dla ciebie zawsze honorowe miejsce przy stole!!!!
sciskam i wypatruje...
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 18:12, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
jotka napisał(a)
Beatko, nie byłam na urlopie od dwóch lat, a tu taka NIESPODZIANKA!
Wyjazd (wirtualny co prawda) ale w piękne okolice, do pięknego domu z pięknym ogrodem i ze wspaniałymi gospodarzami Przedłużam pobyt !!! Szybko mnie nie wyrzucisz. Klimat domu, klimat ogrodu, wdzięczny charakter gospodyni .... cóż więcej chcieć Żeby się za bardzo nie narzucać będę przemykać po domu po cichutku, w ogrodzie przysiądę czasami w jakimś zakątku, a gdy zechcesz wypijemy razem kawę i pogawędzimy


i dobrze, bo mnie od tego pedalowania juz nogi bola wiec teraz pora na ciebie kochana!!!!!
po cichu chodzic nie trzeba i nawet sie nie da... na calym pietrze domu ,stare, drewniane podlogi nie wymieniane ( celowo) ...klimat... i nawet jak Brutus biegnie to mam wrazenie,ze slonia mamy !!!
a jesli chodzi o kawke...to juz czajniczek wstawiam...i czekam !!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 18:15, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Mille napisał(a)
Zdecydowanie dom z duszą (i to romantyczną), i podpisuję się pod dziewczynami, że dokładnie takich akcentów się spodziewałam - a raczej na nie liczyłam. Bardzo ładne masz te krzesła w jadalni i ten uroczy kącik w łazience z pięknym lustrem na tapecie. Spodobała mi się także niebieska brama, która idealnie dopełnia całości!


w chwilach depresji jak nic...tylko jedno rozwiazanie, na pewno skuteczne..WY szalone i kochane kobietki !!!!
UWIELBIAM Was wszystkie!!!!
p.s
DZIEKUJE
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
KasiaWB 18:18, 20 cze 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Przyszłam odetchnąć na chwilkę do piątku mam straszny kierat.... Jak miło złapać oddech w tak klimatycznym miejscu... mmmm jestem pod wrażeniem metamorfozy domu - jest pięknie! również takich wnętrz cudnych się spodziewałam a te kwiatowe dekoracje - miodzio uwielbiam "graty" i już troszkę ich mam do przyszłego domu ) upycham póki co gdzie się da )) do ogrodu też coś mam ))
Dom odżył i ogród wspaniale!
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
agata_chrosc... 18:33, 20 cze 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
I znowu jakby Cię rozumiem! Ja miałam mniej więcej to samo - dom z lat 30-tych co prawda, ale właściciele ostatni remont robili w latach 70-tych i tak już zostało. Jacyś dziwni to byli Holendrzy - no palcem nie tknięte od 40-tu lat! Też mam takie zdjęcia jak było kiedyś a jak teraz, ale jakoś nigdy ich nie pokazywałam (chyba taka ograniczona jestem - jak o ogrodach ma być to co będę dom pokazywać). Dobrze wiem co to znaczy taki remont robić bo my zmieniliśmy wszystko - schody biegną inaczej, tam gdzie był salon to jest kuchnia, a salon jest w części dobudowanej, poddasze zostało zrobione na nowo, no a teraz ogród. Ale potem człowiek wie, że jest u siebie, nawet jeśli to ponad tysiąc kilometrów od Wisły. Pięknie daliście nowe życie temu staremu domowi. Tak sobie myślę, że to jest wielka zasługa. Dlatego nie żałuję ani jednej godziny spędzonej na zrywaniu tynków, starych tapet i kafelków, malowaniu, i czym tam jeszcze. Warto było, prawda?!
____________________
ogród w Holandi
Sebek 18:41, 20 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale masz piękny dom, bardzo mi się spodobał. To ja spytam jak Ana - co z tymi wczasami - bo może sie wybiorę w przyszłym roku?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Juzia 19:09, 20 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Piękne wnętrza!!!!
Tylko ta kosmiczna kabina prysznicowa mi nie podchodzi w takiej łazience...hehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
betysia 19:09, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
KOCHANI... zdjecia domu, zdjeciami, dalam sie skusic "szalonym , ciekawskim duszyczkom" tych co troche zaskocheni ,ze nie o kwiatkach PRZEPRASZAM za chilowa zmiane tematu a na dobranoc cos na dobry i blogi sen.... ogrod w BIELI (mojej ulubionej...)









ale i troszke rozu nie zaszkodzi








____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 19:11, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Juzia_G napisał(a)
Piękne wnętrza!!!!
Tylko ta kosmiczna kabina prysznicowa mi nie podchodzi w takiej łazience...hehe


mi TEZ ale to byl JEDYNY kompromis na jaki MUSIALAM pojsc ;(
...ale wszystko przede mna...czas pokaze !!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Juzia 19:14, 20 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
betysia napisał(a)

Piękne wnętrza!!!!
Tylko ta kosmiczna kabina prysznicowa mi nie podchodzi w takiej łazience...hehe


mi TEZ ale to byl JEDYNY kompromis na jaki MUSIALAM pojsc ;(
...ale wszystko przede mna...czas pokaze !!!


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies